Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Za koga cete glasati na izborima?
Aleksandar Vucic
8.1%  (7)
Sasa Jankovic
19.8%  (17)
Vuk Jeremic
10.5%  (9)
Vojislav Seselj
10.5%  (9)
Bosko Obradovic
10.5%  (9)
Sasa Radulovic
3.5%  (3)
Ljubisa Preletacevic Beli
32.6%  (28)
Aleksandar Popovic
0%  (0)
Miroslav Parovic
1.2%  (1)
Milan Stamatovic
2.3%  (2)
Nenad Canak
1.2%  (1)
Ukupno glasova: 86
Idi dole
Stranice:
1 ... 352 353 355 356 ... 516
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trka za predsednika - Vucic, Jankovic, Jeremic, Radulovic, Beli, Seselj  (Pročitano 309146 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Једно питање... зна ли неко колико процената дијаспоре гласа?  Smile

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 26. Mar 2017, 22:46:39
zoranjurkovic5@gmail.com ти си ово рекао:

Citat
U Japanu se pravo glasa gubi u šezdesetoj godini i to je dobro.

И као доказ за ту тврдњу си поставио овај текст:

Citat
Važni izbori u Japanu, prvi put glasaju i tinejdžeri

Ево и линк:  http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/10/svet/2380535/vazni-izbori-u-japanu-prvi-put-glasaju-i-tinejdzeri.html

Питање за тебе: Где у том јебеном тексту јебено пише да се јебено гласачко право јебено губи у јебеној шездесетој години?  Smile

 Smile




  Od svega onog što sam napisao izvikao si samo to.

  U zadnjih 90 godina nekoliko puta su menjali starosnu granicu. Najniža je svojevremeno bila 25 godina. Poenta je da se dinamično društvo razvija i menja a ne da okoštano nazaduje.

  Čast starinama i iskustvu ali mlađa pokoljenja su u mnogo čemu pametnija. Bar ne mogu da ih preveslaju kao njihove starce.

  Ako je to jedina zamerka neka ti bude.

  

лол

Доња старосна граница варира од државе до државе, али ти ниси причао о праву гласа јапанских тинејџера. У контексту приче да маторима треба бранити да гласају, отимати им личне карте и шта већ, ти напишеш пост од једне реченице у којој кажеш "Ено у Јапану у 60. години се губи право гласа", инсинуирајући да ваљда тако и треба. И сад као "шта си се ухватио за то"  Smile

Па ухватио се јер је екстраординарна глупост. Једино у Ватикану постоји максимална старосна граница при гласању, која важи за кардинале у избору за папу. Нигде другде у свету никаква максимална старосна граница не постоји, заправо не знам дал је икад у историји и постојала...
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 27. Mar 2017, 00:28:00


  A onda im dođe Vukadinović i počne da ih demantuje i ispravlja,kao što je to danas uradio sa on-line izdanjem Danasa.Svako je iz njegovog istraživanja,izgleda,pokupio samo cifre koje mu odgovaraju i u većini slučajeva pokušavaju da nam serviraju Borg-kredo : " Resistance is futile " .
  Zapitajte se zašto je to tako i zašto jedna Jelena Milić i Nataša Kandić nemaju naročito kritičko mišljenje o Aleksandru Vučiću.


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ĐV.jpg
(214.25 KB, 883x877)
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Једно питање... зна ли неко колико процената дијаспоре гласа?  Smile

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 26. Mar 2017, 22:46:39
zoranjurkovic5@gmail.com ти си ово рекао:

Citat
U Japanu se pravo glasa gubi u šezdesetoj godini i to je dobro.

И као доказ за ту тврдњу си поставио овај текст:

Citat
Važni izbori u Japanu, prvi put glasaju i tinejdžeri

Ево и линк:  http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/10/svet/2380535/vazni-izbori-u-japanu-prvi-put-glasaju-i-tinejdzeri.html

Питање за тебе: Где у том јебеном тексту јебено пише да се јебено гласачко право јебено губи у јебеној шездесетој години?  Smile

 Smile




  Od svega onog što sam napisao izvikao si samo to.

  U zadnjih 90 godina nekoliko puta su menjali starosnu granicu. Najniža je svojevremeno bila 25 godina. Poenta je da se dinamično društvo razvija i menja a ne da okoštano nazaduje.

  Čast starinama i iskustvu ali mlađa pokoljenja su u mnogo čemu pametnija. Bar ne mogu da ih preveslaju kao njihove starce.

  Ako je to jedina zamerka neka ti bude.

  

лол

Доња старосна граница варира од државе до државе, али ти ниси причао о праву гласа јапанских тинејџера. У контексту приче да маторима треба бранити да гласају, отимати им личне карте и шта већ, ти напишеш пост од једне реченице у којој кажеш "Ено у Јапану у 60. години се губи право гласа", инсинуирајући да ваљда тако и треба. И сад као "шта си се ухватио за то"  Smile

Па ухватио се јер је екстраординарна глупост. Једино у Ватикану постоји максимална старосна граница при гласању, која важи за кардинале у избору за папу. Нигде другде у свету никаква максимална старосна граница не постоји, заправо не знам дал је икад у историји и постојала...


  U redu, zeznuo sam se. Nisam dobro zapamtio deo u kom ovima od 60 leta sudbinu mogu da kroje tinejdžeri.

Ograničenje prava glasa? Ne, ali potiče na razmišljanje

Jedan sudionik diskusije napisao je, off-topic: »Najsretniji bih bio da se uvede restriktivnije pravo glasanja sa dozvolama slicnima vozackoj (ali besplatno) koje bi trazile polaganje testova inteligencije, kognitivnih sposobnosti te opce i politicke kulture, a nakon sezdesete se morale redovno obnavljati. Takodjer zabrana clanovima politickih stranaka i njihovim obiteljima da glasaju.«

  Biće da sam ovo zamenio sa onim u Japanu.

  Ineče se slažem sa tim da posle 60 čovek ne treba glasa.

Prestaću da pišem u ove vampirske sate jer onda najviše grešim. Trebao sam prvo da proverim gde sam šta i gde pročitao.

  Ostalo je valjda u redu.

  Ujeo sam se za jezik pa šta bude. Meni je Vukadinović najpošteniji u anketarskom jatu.

 

 
« Poslednja izmena: 27. Mar 2017, 07:05:26 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
evo za dijasporu i procente


http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:598227-Iz-dijaspore-stize-najvise-5000-glasova


ovde pise 100, a ljudi u ino kazu za ove izbore su na pojedinim mestima odredili 200
« Poslednja izmena: 27. Mar 2017, 02:08:48 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Umesto da im omoguće glasanje preko pošte oni muštraju ljude. Kao da svako može da ima vremena i volje da vozi od Montreala do Toronta 500 kilometara da bi glasao.

  Uz glasove sa Kosmeta i dijaspore nema zime ovima na vllasti. Od Slobe do danas.

Poznati i slavni kao mamac za birače


Ovi predsednički izbori mogli bi da ostanu upamćeni i po pravoj inflaciji poznatih ličnosti koje su pružile podršku nekom od kandidata u trci za novog šefa države.



Praktično svih 11 kandidata za predsednika, bez obzira da li važe za favorita ili autsajdera, u kampanji uz sebe imaju neko zvučnije ime iz sveta kulture, sporta ili estrade.

Glumac Lazar Ristovski pre nekoliko dana javno je poručio da će na listiću zaokružiti Aleksandra Vučića, i tako je ušao u "klub poznatih" koji su već stali uz lidera naprednjaka. Tu su već njegov kolega Svetislav Bule Goncić, košarkaš Milan Gurović, pevačica Leontina Vukomanović... U predizbornom spotu Vučića pojavljuje se glumac Rastko Janković, a lidera naprednjaka podržavaju i Dragan Džajić i Božidar, Željko Samardžić, zatim frontmen "Garavog sokaka" Bane Krstić. Uz SNS su još ranije stali Olivera Katarina, ali i Goran Bregović, Emir Kusturica i Miki Manojlović, pišu "Novosti".

I lista poznatih koji podržavaju Sašu Jankovića je poduža. Osim bivšeg košarkaškog selektora Dušana Dude Ivkovića, tu su, između ostalih, glumci Nikola Kojo, Branka Katić, Branislav Lečić, Sergej i Branislav Trifunović, Nikola Đuričko, pevači Kristina Kovač i Vlado Georgiev...

Predsedničkog kandidata Dveri Boška Obradovića podržavaju rok legenda Bora Đorđević i čuveni bokser Tadija Kačar. Frontmen "Riblje čorbe" objašnjava da se aktivno uključio u Obradovićevu kampanju jer su zemljaci, a i to mu je najbliža politička opcija.

Zavičajne veze bile su među ključnim razlozima i da dečji pesnik Ljubivoje Ršumović podrži predsednika opštine Čajetina Milana Stamatovića. "On, između ostalog, projektom gondole ispunjava i moju dečačku želju, kada sam kao đak pešačio šest kilometara do škole, da se potez od centra Zlatibora do Tornika poveže žičarom. Da ne pričam da je Čajetinu, koja je uvek bila na začelju liste po standardu, učinio jednom od bogatijih opština u Srbiji", objašnjava nam Ršumović svoje razloge.

Uz Vuka Jeremića nema mnogo ličnosti sa estrade, a direktno su ga podržali novinar Igor Miklja i bivši šef Đinđićevog obezbeđenja Milan Veruović.

Marketinški analitičar Cvijetin Milivojević smatra da glas slavnih može za sobom da povuče i po nekoliko procenata podrške birača, ali može da bude i mač sa dve oštrice i odbije sigurnog glasača samo zato što ne simpatiše određenu ličnost iz sveta kulture, sporta ili estrade.

"Oni će kao ljudi od uticaja svakako doneti neki procenat neopredeljenih birača. Treba, međutim, razlikovati podršku javnih ličnosti zarad sitnih beneficija od iskrenog glasa", naglašava Milivojević.

Autor: Novosti


GSP prevoz za miting SNS - "tako izgleda kad Grad prihoduje"


  Sve ovo mi plaćamo. Može da zahvati iz budžeta koliko hoće.

  Pored sređivanja spiskova treba udariti crtu i videti koliko se para slilo u budžet i gde su potrošene pare. Niko od ovih koji se smenjuju na vlasti ne želi to da uradi. Niko od opozicije to da predloži u bilo kom kontekstu.

« Poslednja izmena: 27. Mar 2017, 02:13:09 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija


Да подсетим, пре 15 дана је твитовао да Вучић има 40, Јеремић 23, а Јанковић 11.




Ко у "Стаду"  Smile

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
ovi procenti kako se kome cefne, na kraju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Ti procenti nista ne znace... ono, treba ih uzeti sa dozom rezerve... eto dva sveza primera, tadic dobijao u prvom krugu pa onda nista, i hilari ubedljivo vodila protiv trampa pa opet nista... Osim bankara, advokata i milicajaca najvece kurve u srbiji su istrazivacke agencije...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
ja ko god me zove kažem da ću glasati za njih. i ništa mi nedadoše. daju valjda samo neodlučnima. eno videh neki balvani na tezgama prodaju brašno u providnim najlon kesama. to je bilo moje brašno.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490


Да подсетим, пре 15 дана је твитовао да Вучић има 40, Јеремић 23, а Јанковић 11.

Илити... и Вукови су свесни да их је Јанковић прескочио по рејтингу.

Citat
У суштини, неки морон је окачио слику огромне рупе на ауто путу и написао да је то на ауто путу Љиг - Прељина. Наравно, иду коментари напреДНО, Вучић диктатор бла бла. И онда лепо колега Змај окачи исту ту слику где се види да је та огромна рупа у ствари у Русији

И да не верујеш... лик обрише тај коментар  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 352 353 355 356 ... 516
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.