Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trese mi se volan kada kocim...  (Pročitano 13815 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 65
Uopste nije bila provokacija, nego predlog, pogotovu sto se sa stranim kolima radi sve i svasta!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 128
Malopre sam dosao iz Novog Sada i primetio sam nesto sto me je uzasno iznerviralo. Naime, volan na 120 pocinje da se trese, ne preterano, moze da se vozi ali ipak smeta, da bi na 130 se malo smanjilo ali i tada tresucka pomalo... 99% su se tockovi "razbalansirali", nije ni cudo s' obzirom na puteve i rupcage ali opet sam malo skeptican da nema to mozda veze sa tresenjem prilikom kocenja. Nije mi logicno, ali ko zna.


Inace, ne znam da li je neko od vas radio sistem  balansiranja tockova kao sto se radi kod Kulica, znaci ne skidaju ti tocak po tocak, nego ti podignu svaki tocak i balansiraju a "u toku voznje" jer ti za to vreme moras da nabijas gas onoliko koliko ti majstor kaze - do 100km/h i mogu da vam kazem da je extra stvar jer sam kod njega dosao sa sveze balansiranim tockovima a znate kako je treasao... preporucujem... super je stvar, jer se odmah na licu mesta vidi kako ce se automobil ponasati u voznji! Ne znam da li se to jos negde radi, ja to nigde nisam ni video ni cuo.



[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 26. Sep 2005, 00:04:07 od Anea »
IP sačuvana
social share
Nokia 6670
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Muz ti daje da vozis auto???  Smile Leleee... pa ti bas imas srecan brak i dobrog muza...  Smile

No comment ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vidim da i Ti i automobil koji vozis imate simptome meni dobro poznate.I ja sam vozio Forda.Inace imao sam isti problem kao i ti,koji sam ignorisao dok mi nije pukao disk.Savet koji si dobio uzmi u razmatranje i veruj mi ustedeces pare.To kad pocne da se kvari, ne prestaje.Ni ja nisam hteo da prodajem iako su me svi tako savetovali.Bilo mi krivo jer sam zakucao vise para u njega nego sto vredi.I nikad vise u zivotu ne bih vozio polvnog Forda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
a sto morate da kocite??
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Ja sam prodao forda zbog toga, potrosnje i zbog jos nekih sitnica tako da je savet na mestu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
Ogi mjenjaj diskove i plocice sto prije! Ako su ti diskovi istroseni ih obavezno moras promjenit! Opasno je se vozit sa izlizanim diskovima. Ja sam sada nedavno mjenjao diskove. Bile su tanke kao papir. Platio sam 40EUR za svoje .. Ja vozim fiat uno. Diskovi za tvoj ce mozda kostat oko 50EUR.
SRETNO!!
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8587
Zastava Donji Mojmilovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia E pedes&#039
u pravu je,menjaj brzo ili ce trap da ti se raspadne,to obicno bude samo na jednom tocku i to desnom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
stara engleska poslovica "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6230i
Kao prvo diskovi kod forda se ne obradjuju. Do tresenja dolazi iskljucivo zbog iskrivljenosti diskova usled pregrevanja,naglog hladjenja prilikom ulaska u baru vec dotrajalih diskova ili jednostavno zato sto su odradili svoje. Treba znati da se diskovi menjaju pri svakoj drugoj zameni plocica. Probaj da pri maloj brzini ovlas pritisnes kocnicu. Osetices blago podrhtavanje pdeale kocnice i to je to. Mada nezaboravi i kocionu tecnost koja se menja obavezno svake dve godine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.