Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:28:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trebam strucnu pomoc.  (Pročitano 1261 puta)
12. Nov 2010, 21:24:24
Pocetnik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC HD touch
Postovani clanovi i urednici foruma ljubazno bih zamolio za pomoc.
Naime vec sam pri kraju zivaca, za traganjem resenja, gotovo sam posustao. Setih se da ovde mozda ima neko ko zna resenje mog problema ili je makar imao slicnu situaciju pa mi moze pomoci.


Moj komp:






Moj problem se poceo desavati, verovali ili ne, cim sam instalirao skype.
Tada sam imao na kompu windows7 neki modifikovan ali prilicno dobar.
Nakon instalacije skyp-a sve je krenulo kako ne treba. Prvo su mi iskakale poruke tipa:
Your display drivers has stoped work proprerly... itd.. Potamni se samo slika, nekoliko sekundi pa se pojavi opet izbacujuci tu notifikaciju... Nakon sto se to dva puta desi, zatamni mi se slika i lampica od monitora samo blinka, jednostavno se ugasi monitor, kao kad ne diram mis nekoliko minuta... Lampica blinka i sta god radio misem, mrdao klikao, tastaturom.. slika se ne vraca...
Deinstaliram skype ok sve.. ponovo ga vratim.. isti problem.
Posto jako puno koristim skype u zadnje vreme, poslovno mi treba, privatno itd.. gotovo je programcic bez kojeg sad ne mogu, odlucio sam vratiti stari XP sp3 na komp.
To sam uradio. Nakon instalacije skype-a monitor se ponovo poceo gasiti, poceo se pojavljivati blue screen..
Pa se komp sam restartuje. Graficka karta vrela da se jaja mogu peci na njoj..
Probao sam googlati, traziti resenja.. razne sisteme probao, uvek isti problem. Odnesem na kraju komp na servis, ali kako to u nasoj zemlji serviseri rade, covek mi poceo nabrajati kvarove i govoriti kako se to desava zato sto je dotrajala napojna kutija, pa zato sto maticna ploca ne valja, treba je promeniti a ni RAM memorija nije dobra, mada ne bi bilo lose ni nov hard disc staviti...
U prevodu ajde da ti prodam nov komp, jer ovaj tvoj zaista ne znam da popravim..
Onda sam uzeo stvar u svoje ruke. Kupio sam onaj premaz za procesor, premazao ga, ocistio sve od prasine, vratio ga na mesto, zatim ocistio kulere, ugradio jos jedan dodatni kuler, zatim od graficke karte proces podmazao... Opet ista stvar celi racunar mi je vreo kao i pre ciscenja i premazivanja..
To mi se vec pola godine desava i ne znam koje resenje da nadjem. Kada instaliram sistem, sve je u redu, radi bez ikakvih problema, ali kada instaliram drivere od graficke i skype nastaje pregrijavanje i probleme.
Neki bi predlozili da potrazim nove drivere za graficku, to sam vec radio. ATI mi je graficka, skinuo sam ATI Catalyst pa i nove drivere instalirao, medjutim bezuspesno. Uvek isti problem. Trenutno nemam drivere za graficku instalirane na kompu, komp radi sasvim normalno, skype radi sasvim normalno, ali kada bi ih instalirao opet bi bila havarija. Ne mogu igrati nikakve igre, niti ista znacajnije raditi. Moze li mi iko predloziti bilo kakvo resenje da pokusam ili da pak kupim novi komp...
Neke uzroke su mi govorili:
Nesto oko overklokovanja graficke... ja tu nisam nista dirao, na defaultu je...
Novi driveri.... instalirao. medjutim nije donelo nikakvo resenje...
Podmazivanje i ciscenje komponenti racunara... radio.. nije donelo nikakvo resenje...
Promeni Operativni sistem... od nekoliko vrsta XP (sp2, sp3), windows7 probao, na svakom isti problem

I tako dalje...
Iskreno Vas molim ako neko zna tacan uzrok, ili Boze daj, neko resenje kako bih ovo mogao da resim, molim vas da mi napisete.
S postovanjem:
Wiking...
« Poslednja izmena: 12. Nov 2010, 21:25:18 od Stole_wiking »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
HTC Desire
Bilo bi dobro da postavis sliku tog BSOD-a koji ti se pojavljuje, jer tamo pise koja je greska u pitanju. Ili skini program BlueScreen Viewer i pokreni ga, pa prvi minidump fajl sacuvaj kao txt fajl i postavi ga ovde. Ocigledno ti graficka pravi problem, pa ako imas od nekog da pozajmis drugu, pa da je ubacis i da vidis kako ce se racunar ponasati.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
jeси ли пробавао са различитим верзијама скајпа?

http://www.oldapps.com/skype.php
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC HD touch
@ cvrle_bg pogresno sam se izrazio, blue screen nije klasicni koji se pojavi pa izlista gresku po kojoj mozes da vidis u cemu je problem, nego samo potamni monitor, ponekad samo pocrni slika, nema nista, ali najcesce je plave boje, ponekad samo strafte po ekranu, ovisi kako kad...

@ 3maj001 jesam probavao neke starije verzije, medjutim nema pomoci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
HTC Desire
Tebi je onda problem graficka karta, probaj sa nekom drugom i vidi kako ce se sistem ponasati, pa da je menjas.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
menjaj graficku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia N-shurnaest
I stavi neku krstenu verziju Windows 7!
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6680
Meni se upravo to desavalo kada sam igrao Medal of Honor Airbourne. Nosio komp, menja i RAM i graficku, kada mi vratili opet isto. Onda sam provalio, da umesto na exe idem na neki config(ili nesto slicno) i samo tada je radili igra bez problema. Skontao sam da je onda problem u igrici ili da crack ne valja.
Sada mi se opt to desava na Empire Total War. I isto su mi rekli da menjam graficku.
Verujem da si probao, ukoliko imas dva ona modula za ram, da im zamenis mesta, ili jedan da skines. Tako bi najbolje bilo i za graficku, ako mozes da stavis drugu pa da vidis kako radi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:28:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.