Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:08:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba mi spijun buba za pismeni!!  (Pročitano 7227 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Omnia II
Pa o cemu ja druze moj svo vreme pricam nego o tome da je zivot i godine i godina rada i sticanja iskustva najbolji ucitelj Wink Jer, dok kod nas dodje vreme kad se bude cenilo znanje, za sta ce proci mnogo godina, ja cu to znanje verovatno steci kroz te godine rada i sticanja iskustva...

Eto, vidis da se slazemo u necemu Wink

I ko kaze da ne ucim nista, pa nije faks srednja skola da se moze zavrsiti bez knjige i sveske, a veruj mi, srednju sam tako zavrsio Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Dobro, video sam tamo na Temi oTesli, da tu u B.Luci na faxu nema bas to sto tebe zanima, ali tako ti je to. Cak i da si na oblasti koja te zanima uvek bi se naslo nesto sto ti bas nije milo.
I dobro, niko nije cistunac, svi smo prepisivali tu itamo, ali veruj mi u jednom trenutku mi je bilo vazno da to uradim cisto, bez mucke, i veoma samse dobro osecao. Vise mi je vredela takva 7-ca nego lazna 10-ka.

Svako bira sam i posle mu sleduje kako mu sleduje. Dobro je da ipak ucis, jer to je najbitnije. Ti si samo po...dio od nepravde, ali proci ce to. Kada nekako dodjes do onog sto te zanima, sve ce krenuti boljim tokom. Smile

Ipak, manje varaj, jer varas sebe. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Ko moze da mi pomogne i da mi kaze kako da napravim neku bubicu kroz koju cu cuti ono sto mi neko prica,treba mi za polaganje u 1 godinu pomagaj te ljudi kao boga vas molim. . . !

A da se malo zagreje stolica pod starinski ?
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
ili jednostavno uzmes najobicnije slusalice za mobilni telefon, jednu zadenes u uvo, dopunis kredit na mob. nazoves i to je to... prosao sam, brat bratu, 20-30 teoretskih ispita/kolokvijuma na taj nacin, sve sa 9 - 10 Wink

kod vas na faxu josh nisu uveli ometache za mobilne u toku ispita ?  Smile

Nemoj reci da uvode "Jamere" za mobilne  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Aha, OK! Sve sam razumeo. Nema nam spasa to je sigurno! Smile
E pa mladi moj gospodine i druze sa Bureka, mozda ces da dozivis da ti se pojavi, najverovatnije neki stranac, klinac, dok ti budes u svojim recimo 50-im koji ne da je zavrsio faks i ima diplomu, nego i jos vise, a razbija sa znanjem, pa ce ti onda decko od svojih 20-30 govoriti sta da radis i biti ti sef. Zivi bili pa videli.

Opameti se dok jos imas vremena, pa nesto i uci (osim ako ne mislis da si drugi Tesla i sl.). Diploma bez znanja je prevara. Cak i diploma posteno stecena ne znaci mnogo jer tek sledi ucenje u radu i sticanje iskustva, ali po zavrsetku fakulteta pojedinac bi ipak trebao da bude ono sto,se zvalo "mlad strucnjak" - to i jeste poenta skolovanja.

Kod nas su se od nekog vremena (onda kada je veza postala u stvari sistem za dobijanje posla, onda kada su "drugovi" poceli da pljackaju za sebe, da zaposljavaju rodbinu, "po babu i po stricevima" itd - sto je i danas prisutno cak mnogo vise nego onda) poceli da se fabrikuju ljudi koji su imali diplome a bili su sa tako niskim pragom strucnog znanja da je to strasno (cast manjem procentu onih pravih). Danas je to doseglo kolosalne razmere i nije cudo da si ogorcen pojavom tog mamlaza postupio tako. U ovim zemljama coveka sve polako ali sigurno gura ka korupciji i kriminalu. Na zalost zadesice nas sudbina u kojoj ce takvi morati lose da prodju, ako to ne uradimo mi uradice recimo Englezi ili Nemci nama, ili tacnije EU ce da nam sredi stanje; ili ako nece, pustice nas da se grizemo ko bestije, pa ko ziv ko mrtav. Mozda za takvu krvavu i poluljudsku igru u stilu obnevidele spanske serije i nisi napravio pogresan izbor.

Vidis ja sam na nekoj drugoj strani i kao sto ti je doslo da onog debila oteras na neko mesto, veruj tako ce i nekom drugom doci da prema tebi oseca isto, ali mozda u nekom trenutku i deluje shodno tome. Bude li doslo vreme istine ( a doci ce, kao na zapadu gde se trazi da znas bez obzira na diplomu - znaci imao je ili nemao mora da znas posao), nece ti biti lako.

Bitno je da znas posao, a ti gubis vreme na fax da bi imao diplomu, a pri tome ne koristis vreme da steknes znanje. Smile
Bolje se prikljuci nekom organizovanom kriminalu kao "konsiljere" mozda ti tu krene sa lezernim resavanjem problema.
 Smile
Папалу, свака част! Сила си! Морам ти рећи да те због овога много више поштујем.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Aha, OK! Sve sam razumeo. Nema nam spasa to je sigurno! Smile
E pa mladi moj gospodine i druze sa Bureka, mozda ces da dozivis da ti se pojavi, najverovatnije neki stranac, klinac, dok ti budes u svojim recimo 50-im koji ne da je zavrsio faks i ima diplomu, nego i jos vise, a razbija sa znanjem, pa ce ti onda decko od svojih 20-30 govoriti sta da radis i biti ti sef. Zivi bili pa videli.

Opameti se dok jos imas vremena, pa nesto i uci (osim ako ne mislis da si drugi Tesla i sl.). Diploma bez znanja je prevara. Cak i diploma posteno stecena ne znaci mnogo jer tek sledi ucenje u radu i sticanje iskustva, ali po zavrsetku fakulteta pojedinac bi ipak trebao da bude ono sto,se zvalo "mlad strucnjak" - to i jeste poenta skolovanja.

Kod nas su se od nekog vremena (onda kada je veza postala u stvari sistem za dobijanje posla, onda kada su "drugovi" poceli da pljackaju za sebe, da zaposljavaju rodbinu, "po babu i po stricevima" itd - sto je i danas prisutno cak mnogo vise nego onda) poceli da se fabrikuju ljudi koji su imali diplome a bili su sa tako niskim pragom strucnog znanja da je to strasno (cast manjem procentu onih pravih). Danas je to doseglo kolosalne razmere i nije cudo da si ogorcen pojavom tog mamlaza postupio tako. U ovim zemljama coveka sve polako ali sigurno gura ka korupciji i kriminalu. Na zalost zadesice nas sudbina u kojoj ce takvi morati lose da prodju, ako to ne uradimo mi uradice recimo Englezi ili Nemci nama, ili tacnije EU ce da nam sredi stanje; ili ako nece, pustice nas da se grizemo ko bestije, pa ko ziv ko mrtav. Mozda za takvu krvavu i poluljudsku igru u stilu obnevidele spanske serije i nisi napravio pogresan izbor.

Vidis ja sam na nekoj drugoj strani i kao sto ti je doslo da onog debila oteras na neko mesto, veruj tako ce i nekom drugom doci da prema tebi oseca isto, ali mozda u nekom trenutku i deluje shodno tome. Bude li doslo vreme istine ( a doci ce, kao na zapadu gde se trazi da znas bez obzira na diplomu - znaci imao je ili nemao mora da znas posao), nece ti biti lako.

Bitno je da znas posao, a ti gubis vreme na fax da bi imao diplomu, a pri tome ne koristis vreme da steknes znanje. Smile
Bolje se prikljuci nekom organizovanom kriminalu kao "konsiljere" mozda ti tu krene sa lezernim resavanjem problema.
 Smile
Папалу, свака част! Сила си! Морам ти рећи да те због овога много више поштујем.


nema nama spasa odavno.....samo pogledajte "intelektualnu elitu" srbije u svim oblastima i sve je jasno kao dan!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1036
sad su svi "akademski" gradjani,kad na to pridodamo razne menazdmente,kurci palci i ostali kvazi fakulteti,nekad je bidi akademski gradjanin bila cast i nije to mogo svako,sad ko ima kinte moze i doktor nauka da postane vrlo lagano
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
uzmi ti sinak pa zagrej stolicu, valja tebi sutra da radis taj posao. Na mom faxu ce da uvedu pisanje samo grafitnim olovkama jer je rto jedina u koju ne mozes da ugradis kameru.
Cime se sve ljudi nece posluziti.
Bolje cuvati ovce nego varati i sebe i druge. Zato i jesmo u govnima do guse, jer ljudi na fakultetima igraju zmurke...
« Poslednja izmena: 23. Mar 2010, 15:39:33 od vanjaub »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1036
u opstom rasulu obrazovanja gde se na fakultetima placaju ispiti,polaze preko veza i vezica,ovi prepisivaci mi deluju cak ii najinventivniji,prepisivanja je uvek bilo i bice,to odobravam kod onih ispita koji nemaju neke veze sa sutinom materije doticnog fakulteta
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Ma enko je rekao: "Nije vazno sta znas vec koga znas"  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:08:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.