Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 09:16:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: treba mi savet  (Pročitano 17094 puta)
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 46.0.2490.76
Ja sam u pravu Smile
Treba ga vratiti roditeljima na selo za kaznu i na prevaspitavanje.
Za 3-4 godine kad nauci lekciju, moze da dodje kod brata da studira. Samo tako ce postati pravi covek, kad vidi da greska skupo kosta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Ma jok, glupo bi bilo to da uradi. Pretnjom ce vrlo verovatno resiti problem.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.69
ostavio sam ga za sad kod mene i nisam ništa javljao kući, već sam mu dao kaznu od 2 nedelje i upozorenje.  Na neki način ovo sam primio  lično jer sam ja taj koji se založio za njega kod mame i tate, izvukao ga iz sela, pružio mu koliko mogu, a on me je gotovo svo vreme lagao.
Svojevoljno sam ga primio na sebe, i rekao roditeljima da cu se ja brinuti za njega, s obzirom da znam u kakvoj su finansijskoj situaciji.  Pre toga mi je obećao da mi neće praviti nikakva sr**a i da će da me sluša, iskreno, verovao sam mu, jer znam koliko je želeo da ide samnom. Ali to poverenje je sada podpuno izgubio to sam mu i rekao, kao i da sledeći put neće biti ove sreće.  I zaista ću ostati pri tom, pružiću još jednu šansu i njemu ali i meni, jer možda sam i ja donekle kriv, kriv sto ga češće nisam proveravao, al ko bi se tome nadao na samom početku.
Kao što je neko pitao što se tiče kakav je bio ranije u školi, pa. . nije bio sad bog zna kako dobar, recimo osrednji što se tiče ocena.  Možda je jednom ili dvaput bežao sa časova, ali ono sto se desilo kad je tata saznao mislim da je dobro zapamtio s obzirom na njegov uplašen pogled i njegove molbe kad sam rekao da ću zvati kući.
Problem je sto ja ne mogu da budem sa njim 24 sata dnevno, s obzirom da radim.  Tako da ne mogu da vidim šta radi posle škole. Plašim se da i on to zna i da će to pokušati kad tad da iskoristi, a onda zaista ne znam kako ću da odreagujem, s obzirom da u životu nisam podigao ruku na njega. . . Možda je i to još jedna moja greška, što sam ga uvek suviše štitio. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Ja kad sam bio klinac, krao sam iz prodavnice. Ne zato što mi treba, nego čisto iz zajebancije. Pretnja da će reći roditeljima bila je dovoljna da prestanem.
Dok sa druge strane, ovi što su bili samnom, kasnije uđoše u onu priču Zemunski klan.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1497
OS
Windows
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Strašna stvar, pobegao sa časova.
Uzeo lovu i kupio pivo (i pljuge) bez tvog znanja? Moraće da objasni neke stvari.

Dole navedeno je predlog.

Uzmi njegov telefon i reci mu da zove vaše roditelje. Kada završi sa razgovorom (gde treba da kaže da je popustio u učenju, bežao sa časova i da razredni starešina smatra da roditelji sve to treba da znaju) reci mu da od tog trenutka sa roditeljima razgovara o školi i učenju, i da mu uzimaš telefon dok ne popravi ocene. U najboljem slučaju, ako bude imao dobru ocenu iz vladanja i dovoljne iz predmeta za koje je "izgubio interesovanje" - dobija mobilni pod uslovom da mu se to u drugom polugodištu ne ponovi. U slučaju da ne zagreje stolicu, nema mobilnog tokom narednog raspusta, a onda ni do leta.

Igrice, pivo i pljuge se leče domaćim zadacima i kućnim poslovima. Vikendom ga šalješ po namirnice, radnim danima čisti i pere sudove. Reci mu da ti napiše koji su to predmeti iz kojih zaostaje, sa lekcijama koje mora da nadoknadi. Dok on to radi, ti napravi raspored stvari koje treba da uradi tokom naredne nedelje. Sudovi, đubre, usisavanje, ribanje, prostiranje veša, samo rokaj. Kad završi, sedneš s njim da vidiš dokle je stigao sa učenjem, i gde zapinje. Izlazaka, naravno, nema - a narednog vikenda se ide po džak krompira i džak kupusa. Da tegli dvadeset kila do kuće. Ako mu je dosadno vikendom kod kuće, može da nadoknadi ono što je propustio na privatnim časovima, ili možda može da glanca čaše - jer će morati i da radi i da uči ukoliko bude nedovoljan na polugodištu.

Da ne komplikujem, poenta je da ne pokušavaš da mu budeš roditelj; nemoj da te zamrzi. Potrudi se toliko da zapamti šta se dešava kada izneveri poverenje. To što ćeš malo da ga "nagaziš" znači da ne sme da bude neodgovoran jer, ukoliko mu padne na pamet nešto slično, ima da leti kući.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Pa neka mu to bude zuti karton sledeci je crveni i cao, nije on bas toliko mali da ne moze da razume tvoju zrtvu! Postavi mu uslov da se uozbilji i da popravi ocene do polugodista, popricaj sa njim objasni mu sta ce da se desi sa njegovim izvotom ako nastavi kako je poceo, slaba vajda od batina samo diplomatija  Smile

Potmpuno ispravno!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
što stavljaš uvek znake uzvika jel se dereš kao il šta u čemu je vic
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
Ne mora da znaci. Niti je potreno odustajati posle samo jedne date sanse. Neki su imali i po 10 sansi pa su tek 11tu iskoristili.

Treba da uspe samo jednom... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 09:16:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: savet

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.