Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba li radjati decu u Srbiji? Ne ...  (Pročitano 6838 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
Ono... procitaj sta je Magic napisao... Wink

jesam,ali ipak ostajem pri svome...

naslov teme kaze da trebamo da radjamo decu u tudjini... nikako...

a magic govori o necemu drugom...

jeste,tesko je ocuvati dete u ovo doba u srbiji... znam,sestra mi je trudna,i ona ima problema sa zaposljavanjem.... vec tri-cetiri godine ceka na posao.... kog nema,nema i nema...

pa to je to ko da gajimo elementarne nepogode a ne decu

i šta onda još nepogoda ili dece, nema treće

jos dece... zar cemo da izumremo? nikako deca nisu nepogode...  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2008, 14:20:41 od c@ther!nee »
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG shine
Ono... procitaj sta je Magic napisao... Wink

jesam,ali ipak ostajem pri svome...

naslov teme kaze da trebamo da radjamo decu u tudjini... nikako...

a magic govori o necemu drugom...

jeste,tesko je ocuvati dete u ovo doba u srbiji... znam,sestra mi je trudna,i ona ima problema sa zaposljavanjem.... vec tri-cetiri godine ceka na posao.... kog nema,nema i nema...

pa to je to ko da gajimo elementarne nepogode a ne decu

i šta onda još nepogoda ili dece, nema treće

jos dece... zar cemo da izumremo? nikako deca nisu nepogode... Smile



ma sve to stoji ali treba poštovati odluku da produžimo vrstu i da ne izumiremo, a ne majkama , budućim majkama i deci zagorčavaš život u napred umesto kao što seru , a ne rade tako da im se olakša, daj malo nek urade nešto po tom pitanju koja bre politika nalaže da je pravo deteta :

rodi me majko da spavam na podu  u obdaništu dok ti radiš ili juriš poso pa jel i u evropi deca spavaju na podu u obdaništima i jedu stojeći na radijatorima ?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
ma sve to stoji ali treba poštovati odluku da produžimo vrstu i da ne izumiremo, a ne majkama , budućim majkama i deci zagorčavaš život u napred umesto kao što seru , a ne rade tako da im se olakša, daj malo nek urade nešto po tom pitanju koja bre politika nalaže da je pravo deteta :

rodi me majko da spavam na podu  u obdaništu dok ti radiš ili juriš poso pa jel i u evropi deca spavaju na podu u obdaništima i jedu stojeći na radijatorima ?

to je vec stvar politike,i onih debelih guzica koji samo uvaljuju fotelje na kojima sede,i nista ne rade...

obdanista su prebukirana jer majke ne mogu da cuvaju decu jer jure posao... kog nema....

zidovi obdanista padaju,ruse se,a novih obdanista nigde....

ali,ponovo stvar guzica tj. politike...
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
jesam,ali ipak ostajem pri svome...

naslov teme kaze da trebamo da radjamo decu u tudjini... nikako...

a magic govori o necemu drugom...

jeste,tesko je ocuvati dete u ovo doba u srbiji... znam,sestra mi je trudna,i ona ima problema sa zaposljavanjem.... vec tri-cetiri godine ceka na posao.... kog nema,nema i nema...


Ne bih da budem bezobrazna, ali naslov je samo naslov...
Mi bi ovde trebali da razgovaramo o tome kako se drustvo odnosi prema mladim i buducim mamama...
Tako da... naslov moze da bude i "Danas je siv dan"... za temu i diskusiju je vazno ono sto pise u prvoj poruci, a ne u naslovu... Wink
Zato sam ti i rekla da procitas Magicov post, posto je tvoj post cist off... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
Citat
jesam,ali ipak ostajem pri svome...

naslov teme kaze da trebamo da radjamo decu u tudjini... nikako...

a magic govori o necemu drugom...

jeste,tesko je ocuvati dete u ovo doba u srbiji... znam,sestra mi je trudna,i ona ima problema sa zaposljavanjem.... vec tri-cetiri godine ceka na posao.... kog nema,nema i nema...


Ne bih da budem bezobrazna, ali naslov je samo naslov...
Mi bi ovde trebali da razgovaramo o tome kako se drustvo odnosi prema mladim i buducim mamama...
Tako da... naslov moze da bude i "Danas je siv dan"... za temu i diskusiju je vazno ono sto pise u prvoj poruci, a ne u naslovu... Wink
Zato sam ti i rekla da procitas Magicov post, posto je tvoj post cist off... Wink

pa bas i nije... al ako ti tako mislis onda ok....  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
nema mesta u vrticima zato sto se ne grade od 70-ih!
na svu belu kugu koja pojede po jedan gradic svakog dana ili meseca ili godine, za ovoliko danas postojece dece mesta nema... a i to sto ima je u 50% slucajeva poluuslovno prihvatljivo.
dakle, pojede nas bela kuga, a srbija ne zna sta ce ni sa ovo malo dece?!  Smile

edit: naravno da treba radjati, ne radjamo ih zbog drzave  Smile
ali, licemerje po tom pitanju, nacionalne, drzavne, kakve god politike, odnosa prema deci i majkama, zaista zaista zaista boli i nervira i uzasava  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2008, 15:27:42 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
drzava nam je trula po svakom pitanju i bespotrebno je raspravljati da li se dobro odnosi prema majkama i onima koje zele da budu majke.

naravno da ne!

hiljadu primjera mogu da navedem gdje se jasno ogleda nivo svjesti koji je na takvom stupnju,da osjecam ogroman stid sto sam tu gdje jesam i sto se zovem tako kako se zovem...

ali,macak je dobro rekla,djeca se ne radjaju ni zbog nataliteta,ni zbog drzave...i da ne nabrajam.... Smile

onog trenutka kada zena osjeti potrebu da bude majka,
priroda je to savrseno uredila,
zabole vas tiriri sto zivite u mentalnoj bolnici na otvorenom,
sto su ugrozena i elementarna prava na dostojanstven zivot....(i moram da prekinem,da se ne bih iznervirala Smile)

tako da,
savrseno razumijem o cemu pise postavljac ove teme,zaista se i slazem sa njim,
ali on je jednu stvar previdio (sto je i normalno- ja i ne ocekujem da on moze razumjeti taj zenski poriv)...
taj previd se ogleda u pitanju koje on postavlja i na koji olako daje odgovor....
treba li?
tu se ne pitas...
to je najsladji rizik koji zelis da preuzmes Smile

umjesto odluke i poruke da se ne radja,mozda bi bilo svrsishodnije bilo svoj revolt,koji je opravdan,kanalisati i poslati na pravu adresu i uraditi nesto po tom pitanju Smile

uostalom,
svaka cast svakome ko se lisi te uloge,bilo musko ili zensko,zbog predsjednika,inflacije ili zbog toga sto mu prijeti otkaz.
mozda je razumno u tom trenutku,ali na duze staze...malo je reci da je glupo.
« Poslednja izmena: 05. Jun 2008, 17:12:31 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 9820
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Z240
Politicari na sva usta trube kako je dece sve manje, kako se broj abortusa povecava, kako svake godine nestane po jedan grad. Nece zene da radjaju ....

Pa i ne treba. Zasto da radjaju? Kada posle samo imaju probleme.

Nama klinac puni godinu dana sada 15.06., i otisla je na par razgovora za posao, i ne moze da je prime. Ni zbog izgleda, ni zbog stasa, ni zbog nedovoljnog obrazovanja. Cak stavise, po svemu je OK, i mudju prvima. Ali kao razlog se navodi: znate, imate malo dete....

Pitam ja vas, burgdzije moje, da li smo mi gubavi ili grbavi sto imamo decu? Imam dete kuci, a ne krokodila`...

I sta sada? Da im bacim ciglu u izlog, pa molotovljev koktel odma' za ciglom? Smile Smile Smile Smile


na žalost je tako - dokle god ne poštujemo zakone, tako ide.

Firma o kojoj si govorio je verovatno privatna pa im se može...
IP sačuvana
social share
sve je ovo igra,šala,volim te budalo mala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Mi bi ovde trebali da razgovaramo o tome kako se drustvo odnosi prema mladim i buducim mamama...
Odnosi se lose sa nepostovanjem bez respekta, bez sluha, nezaintersovano , omalovazavacki,
A upravo bi nacionalne ili jos bolje nacionalisticke stranke kao jedna od svojih glavnih tema trebali imati natalitet
A oni ga nemaju sto samo govori da u Srbiji i medju Srbima iskreno nikome zapravo nije ni stalo
Sve ih boli patka a samo seru o beloj kugi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG shine
slažem se sa tobom sesircic, ja sam svoju decu rodila sebi i mogu svima koji ih još nemaju da kažem da je to nešto najlepše,
ali dosta njih nema ni za sebe normalne uslove ta život i onda još roditi dete da se i ono na neki način muči,
problem je prosto rešiv ali ga niko ne shvata u ovoj fržavi za prioritet.
Budućim majkama omogućiti da se zaposle, već majkama omogućiti upis u obdanište i ako trenutno ne radi da bi žena mogla da nađe posao itd,itd


izvinite me ali ne mogu više iznerviraću se , a onda sam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.