Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba li radjati decu u Srbiji? Ne ...  (Pročitano 6836 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da je ta prica da na zemlji ima previse ljudi podmukla laz.
Nema nas previse, samo nismo pravilno rasporedjeni...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
   ima nas previse. ako se ne smanji broj ljudi novim ratovima, bolestima,... brzo ce se potrositi svi prirodni resursi. a onda ni multi-milijarderima nece biti bas lepo. a o pravilnom rasporedu ne treba ni pricati. u srbiji se to dobro vidi. sela umiru, gradovi se gushe.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG shine
Halo ljudi ne treba rađati decu definitivno ja imam dvoje pa su ih raselili iz obdaništa(za koje sam jurila debelu vezu da ih upišem)jer im se obrušio zid , ovih dana stiže još jedna grupa dece u jedno od obdaništa gde mi je dete prebačeno iz istih razloga , a oni apeluju da se rađaju deca pa ni ovoliko koliko ih je nemaju gde da smeste zašto rađati kad te niko ne ferma ja sam htela da immam troje, četvoro, ali kako kad i ovo dvoje nemaju normalne uslove za za razvoj (naravno ne kući) već u obdaništu koje žali bože što plaćam, U kini je određeno jedno dete na jedan bračni par , kažu mnogo ih je , pa po tome kako nam je situacija u priči o zaposlenju i boravku dece u vrtićima kod nas bi trebalo da bude u zakonu "jedno dete na svaki 100-ti bračni par". Političari samo seru otimaju se ko će pre da strpa dupe  u fotelju briga njih i za decu i za ne zaposlenost i za raznorazna prava , ljudi, dece, majki fotelja je fotelja a to što moje dete spava na podu u obdaništu jer nemaju dovoljno krevetića ma zabole njih nije njihovo Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Milsim da je glavni problem po vecini postova ovde sto odredjen inicijative poput borbe protiv bele kuge ne prati odredjena zakonska i svaka druga infrastruktura
To bi moralo da bude krajnje agresivna kapanja drzave u smislu vase je da radjate a mi cemo da se pobrinemo za ostalo
A ostalo podrazumjeva uporavo ovakve stvari od zaposljavnja do beneficija  do toga da imate gdje djete ostaviti besplatne obucene bebisiterke i tako dalje i tako dalje znaci da djevojke je rod njih zavisi sve osjete da prije svega imaju zastiti da su svi na njihovoj strani da uzivaju respekt i razumjevnaje na svakom koraku e onda mozemo da pricamo o svemu ostalom dog toga nema prica o borbi je zamazavanje ociju

Kao borimo se a cijena djecije hrana skuplja od ove za macke
Ma mars koga zajebavate
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG shine
Milsim da je glavni problem po vecini postova ovde sto odredjen inicijative poput borbe protiv bele kuge ne prati odredjena zakonska i svaka druga infrastruktura
To bi moralo da bude krajnje agresivna kapanja drzave u smislu vase je da radjate a mi cemo da se pobrinemo za ostalo
A ostalo podrazumjeva uporavo ovakve stvari od zaposljavnja do beneficija do toga da imate gdje djete ostaviti besplatne obucene bebisiterke i tako dalje i tako dalje znaci da djevojke je rod njih zavisi sve osjete da prije svega imaju zastiti da su svi na njihovoj strani da uzivaju respekt i razumjevnaje na svakom koraku e onda mozemo da pricamo o svemu ostalom dog toga nema prica o borbi je zamazavanje ociju

Kao borimo se a cijena djecije hrana skuplja od ove za macke
Ma mars koga zajebavate


upravo tako pa i obuća i odeća , trba li deca da budu gola ne razumem,


slažete li se da bi mi kao obični smrtnici trbali da pokrenemo neku peticiju , ne vladinu organizaciju ili nešto pa da pokušamo nešto da promenimo , a ako nam to i uspe onda da pričamo o tome rađati ili ne decu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Tacno i tek onda moze da se kritikuju mladi ljudi sto eto pored svih uslova nece da imaju vise djece e onda svaka kritika ima smisla a dotle kriviti nekoga a ovamo sranje da ne moze da bude vece ma bjezi  nemoj te me zajebavati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG shine
Tacno i tek onda moze da se kritikuju mladi ljudi sto eto pored svih uslova nece da imaju vise djece e onda svaka kritika ima smisla a dotle kriviti nekoga a ovamo sranje da ne moze da bude vece ma bjezi nemoj te me zajebavati


 ajde onda da krenemo nekako , pa će se videti koga da kritikujemo, mislim da ako neko obrati pažnju na gore navedene probleme i promeni stanje nećemo imati koga da blatimo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
Re: Treba li radjati decu u Srbiji? Ne ...

ne,ne treba radjati decu u Srbiji... trebamo svi da se iselimo odavde,da decu vaspitavamo u nekoj drugoj sredini,u nekom drugom svetu... trebamo ih odvojiti od postojbine,zavicaja.... da ih nikada ne upoznaju,da ih nikada ne vide....

ne,nikako ne treba radjati decu u srbiji...

what a bullshit...

IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Ono... procitaj sta je Magic napisao... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG shine
pa to je to ko da gajimo elementarne nepogode a ne decu

i šta onda još nepogoda ili dece, nema treće
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.