Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Maj 2024, 18:25:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trazi decka  (Pročitano 4078 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat
Ili ipak ne Smile

Videćemo Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
A što se tiče toga šta će ona da kaže kad joj priđem - imam bezbolno rešenje za to, jednostavno im ne prilazim. Smile
Smile
То и ја причам, како да приђеш, кад не знаш какви су услови конкурса ?  Smile  А ова цура све лепо написала, чист рачун, дуга љубав  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
A što se tiče toga šta će ona da kaže kad joj priđem - imam bezbolno rešenje za to, jednostavno im ne prilazim. Smile
Smile
То и ја причам, како да приђеш, кад не знаш какви су услови конкурса ?  Smile  А ова цура све лепо написала, чист рачун, дуга љубав  Smile

Može li humanitarna akcija :"Nađimo Finskoj devojku?" Smile
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Uzmi Lazu. Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1516
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
Citat
Ja pod izrazom štreber podrazumevam ono što je značio u moje vreme, tj. dok sam bio mlad - šta ova današnja deca podrazumevaju pod tim pojmom ne znam i ne tiče me se
Nisi toliko mator da ne znaš o čemu govorim, niti si van ovog vremena, živiš u njemu, ali okej ako te se ne tiče Smiley

Citat
Ali koliko vidim i sama kažeš da ima ružnih i seksi štrebera, i kad kažeš "štreberi su seksi" misliš na one koji su ionako seksi, dok su ovi ružni, jebiga, ružni. Tako da to nema veze sa inteligencijom, nego isključivo sa fizičkim karakteristikama, kao i uvek
Lepota je... relativna kategorija  Smile Kad kažem štreberi su sesi, mislim da kod takve osobe ono što te primarno privuče može da bude upravo ta inteligencija, ili zanos prema određenoj nauci, ili odnos prema knjizi, iako je prosečnog izgleda, po nekim standardima možda i ne naročito privlačnog, ali to je individualno, aman  Smile Ono baš ružni, glupi ili pametni, su teško prihvatljivi kao potencijalan partner za široku narodnu masu, svi smo mi estete = nemojte biti ružni, jebiga, to ne valja  Smile


Citat
imaš žene koje, kao što je naveo Ilija, kad ih neko pita šta očekuju od svog dečka kažu "Hoću da bude pametan, duhovit, dobar i da s njim mogu da budem svoja ", i onda kad nađu takvog otkače ga zato što je, jebi ga, ružan ili ne voli da izlazi ili nema dovoljno para - u prevodu, žene idioti Smile I takve žene su većina danas, ima ih i među ružnim, lepim, pametnim, glupim, svakakvim devojkama.

Pa ono, ne rade ovo samo žene. Kad biraš kome ćeš da priđeš (ne ti, pošto ti ne prilaziš), to ne izgleda ovako:


Jer čim si ti napravio selekciju na osnovu fizičkog izgleda (a na osnovu čega bi drugog tako na prvu), i ona ima pravo da te odbije ako joj se ne dopada kako izgledaš, ne vidim zašto bi zbog toga bila idiot  Smile Ako je nekome to glavni kriterijum ne verujem da bi te zavlačio i da bi se uopšte smuvao i bio sa tobom, a onda raskinuo jer si ružan  Smile To ako rade, rade usamljeni kreteni od ljudi, i tvrdim da su u malom procentu. Odbije te jer nemaš para- bar je bila jasna ( ako ništa, govori o njoj Smile) Pričam o tom prilaženju tako na prvu, drugo je kad nekoga upoznaš, pa te recimo odbije ne to što nema para, već što nije sposoban da ih zaradi. Za mene je sasvim prihvatljivo znati šta želiš, šta je to, ne ulazim, individualna stvar, ali ne možeš da ideš okolo sa tim spiskom, i dajte da se ne lažemo, koliko nas je u stanju da nekog odjebe sa: ružan si, pali Smile Realno bolno. Nemojte da se žalite onda ili na visoke kriterijume ili na "neiskrenost"( pokušaj da ne povrediš nečija nežna osećanja  Smile)

 
Citat
како да приђеш, кад не знаш какви су услови конкурса ?



@Finlandia

Nisam sigurna da bih uspela da se snađem sa ženskim parom sisa Smiley
« Poslednja izmena: 18. Jan 2015, 20:36:28 od Miss Who »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Unix Sun
Browser
Ucweb 2.0
Smile
E ne uzimajte zdravo za gotovo ovo što ona piše. Smile
Opila se pre neki dan, izgleda da je još drži... Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat
Ono baš ružni, glupi ili pametni, su teško prihvatljivi kao potencijalan partner za široku narodnu masu, svi smo mi estete = nemojte biti ružni, jebiga, to ne valja

Ono o čemu i govorim sve vreme, hvala lepo, molim lepo Smile

Citat
Jer čim si ti napravio selekciju na osnovu fizičkog izgleda (a na osnovu čega bi drugog tako na prvu), i ona ima pravo da te odbije ako joj se ne dopada kako izgledaš, ne vidim zašto bi zbog toga bila idiot

Zato što je licemer Smile Ne pričam o prilaženju na prvu uopšte, već devojkama koje mogu da budu poznanice, drugarice, komšinice, ili tako već neka kategorija koja podrazumeva izvestan stepen međusobnog poznavanja.

Citat
Nisam sigurna da bih uspela da se snađem sa ženskim parom sisa

Kao što rekoh, san je kratko trajao Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99


Citat
Nisam sigurna da bih uspela da se snađem sa ženskim parom sisa

Kao što rekoh, san je kratko trajao Smile

Plačem
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
I ja
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
Samsung GT-S7580
Uzmi Lazu. Smile

Не знам да ли треба да ми буде драго или да плачем што није одговорено на овај пост.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Maj 2024, 18:25:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.