Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 13. Jun 2024, 06:57:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trazi decka  (Pročitano 4093 puta)
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
Samsung GT-S7580
Тему смо довели до једног културолошког врхунца данашњице.

Нема на чему.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Не мора урасто нокат може и нека-мало-мање-смртна-болест  Smile
Ех, данашња омладина... Не мораш да мреш одистински. Смисли ти лепо доктор неку дијагнозу која ти гарантује мање од шест месеци живота, и са ћагом правац код цурице  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
jedan je potpuno nezainteresovan za ljudstvo
Jedan savet. Jeb' ga ipak je muško zaiterosavan je za seks, sigurno. Daklem napi se ili glumi da si pijana. (šta ti više odgovara)

Spopadni ga, pa ako sve prođe kako treba, neka vam je srećno i dugovečno i imali bar troje dece.

E sad ako ne prođe sve po planu (slobodno budi agresivnija, kako bi pogurala stvari u pravom smeru), onda kaži kako si juče bila pijana i napadni ga kako ga nije sramota da spopada pijanu devojku.

Znam... muškarci bi trebalo da jure žene... ali takva su vremena prilagodi se. Ekstremni slučajevi zahtevaju ekstremne mere.
 Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1516
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
Ajme... jel ovo iz Blic Žene?  Smile

Ne, mislim da je najbolje da izvadim nož i krenem sa "let's not turn this rape into a murder". Hvala ti, ali daleko sam ja od spopadanja, više volim da bacam maramicu sa terase  Smile

poenta teme je da je riba glupača i da joj status nije bez razloga završio u sekciji "smešne slike"

i da ne kapiram kako je ovo stiglo do pete strane
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat
Hvala ti, ali daleko sam ja od spopadanja, više volim da bacam maramicu sa terase

Onda nemoj da se žališ Smile

Citat
poenta teme je da je riba glupača i da joj status nije bez razloga završio u sekciji "smešne slike"

Nije ništa gluplja od prosečne ženske osobe, samo nije umela svoju glupost da zadrži za sebe Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Citat
Nije ništa gluplja od prosečne ženske osobe, samo nije umela svoju glupost da zadrži za sebe
+1
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
Samsung GT-S7580
Погледајте само Анеине коментаре у бурековој галерији цица и све ће вам бити јасно  Smile
Који су то критеријуми, е. Чак и када се ради о врсти с којом се она не спарује.


Ужас, бићемо истребљени због таквих пробирљивих Smile
« Poslednja izmena: 18. Jan 2015, 14:24:53 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1516
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
Citat
Onda nemoj da se žališ

Ja se nisam žalila, nego konstatovala koliko je glupa ta etiketa štrebera, obavezna negativna konotacija, i to uvreženo mišljenje da su isti obavezno nakazno ružni i šta sve još slično, a činjenica je da među njima ima mnogo kvalitetnih ljudi, u svakom pogledu  Smile Ljudi koje sam ja spomenula, tzv. štreberi, koje poznajem lično, su opet priče za sebe, eto možda nije trebalo da ih spominjem, jer smo svi različiti, samo sam ja uočila neku njihovu zajedničku crtu.

Citat
Nije ništa gluplja od prosečne ženske osobe, samo nije umela svoju glupost da zadrži za sebe

Okej, važi  Smile Gospoji svaka čast što zna šta hoće i drži se toga, i svaka joj čast ako je smuvala nešto na taj način, a da se skroz uklapa u njene kriterijume, ali je meni ovaj postupak prilično... bedan  Smile

šta ćemo sad, da razvučemo ovo do sledećeg januara?      Smile

p.s. dobra ova sa diferencijalom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Mislim da mešaš štrebera sa običnom inteligentnom osobom, štreberi jesu nakazno ružni, neuklopljeni u društvo i u svom nekom svetu, zato i jesu štreberi Smile

Citat
ali je meni ovaj postupak prilično... bedan

Ništa više od pridržavanja tih kriterijuma, ali propagiranja drukčijih u javnosti kako se ne bi ispao bedan Smile

Citat
šta ćemo sad, da razvučemo ovo do sledećeg januara?

Ne znam kako ti, ja nemam ništa u kalendaru dotad Smile

Citat
Ужас, бићемо истребљени због таквих пробирљивих

Završićemo na onoj tvojoj temi sa pandama, dodo pticama i ružičastim nosorozima Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Видим, претече ме паскал, али нек иде живот, кликћем на пошаљи  Smile
Док нисам боље упознао поједине примерке женског рода, можда бих рекао и за ову нешто лоше. Са овим што знам, желим јој сву срећу да нађе одговарајућег кандидата,  Smile Колико има девојака што седе кући и кукају како им се не да да упознају неког, ова је бар предузела нешто  Smile  штета што не испуњавам висинске критеријуме, можда бих се и пријавио  Smile Имам једну на фејсу, затрпан јој зид Миком Антићем, дефиницијама љубави и рендом сликама заљубљех парова  Smile И сингл је.
 
Били смо једном у истом друштву, и чује да се свиђа неком тамо лику, сви јој кажу да је добар, фин, помаже пензионерима да пређу улицу и тако  Smile  А она каже : Па неееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееезнам ...
И вероватно ће за десет година да прича да су сви мушкарци свиње, а ову горе можда и усере да нађе неког ко јој одговара  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jan 2015, 15:08:33 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 13. Jun 2024, 06:57:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.048 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.