Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:26:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 71
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tranziti planeta  (Pročitano 344044 puta)
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ok,pogledala sam u efemeridama,retrogradan je do 29.07
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ima li neko iskustvo sa tranzitom plutona kroz 2 polje?
ja sam dupla skorpija,a pluton mi je vladar ASC i sunca,pa ne znam da li je to bitnije?
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
sto se tice ovog retrogradnog merkura,zaista je neverovatno,da se i meni desilo da mi je mob.tel star nekoliko meseci u subotu jednostavno prestao da radi,ustvari display je skroz odlepio..da bi posle 2 sata  sam od sebe proradio...vec sam se iznervirala sto je subota i sto moram da sacekam do ponedeljka da bih ga odnela u servis,a bas sam i razmisljala da kupim drugi,pa mi ANDJELA  rekla da sacekam...skroz ludo
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Upravu ste za RX merkur,pogledajte samo koliko je ljudi izginulo u saobracajnim nesrecama na putevima sirom scg pa ubistva porodicna itd.Mene razbi u 10 polju i nikako da krenem sa poslom,ustvari ja sam krenuo ali nikako da se organizujem a i sam posao je stao,sto je i njegova simbolika kada je retrogradan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Upravu ste za RX merkur,pogledajte samo koliko je ljudi izginulo u saobracajnim nesrecama na putevima sirom scg pa ubistva porodicna itd.

U pravu si... Ne pamtim da je bilo vise nego ovih dana  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6610i
E pa, zanimljivo je kada vam je Merkur u padu, u Ribama ili Strelcu(moj je u Strelcu), i jako mi prija ovaj period. Nekako su mi se sve Merkurijanske stvari namestile u tom periodu. Hiljadu mailova, instalirnje par novih software-a, natalne karte koje sam tako vesto izbegavao da odradim...I sve zavrsih! Sto znaci da ne prija samo onima kod kojih je u natalu retrogradan, vec i nama, kod kojih je u padu. Ne kazem da mi informacije i mailovi nisu kasnili, ali...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
ima li neko iskustvo sa tranzitom plutona kroz 2 polje?
ja sam dupla skorpija,a pluton mi je vladar ASC i sunca,pa ne znam da li je to bitnije?
Posto ti je vladar prve u drugoj kuci,trebala bi biti usmjerena ka novcu i materijalnim vrijednostima.Ovaj polozaj vladara prve ukazuje na dobru materijalnu situaciju.
Pluton u drugoj kuci,moze biti pokazatelj velikog novca,pa posto tebi sada tranzitira drugom kucom,moguce je da dobijes kakvo nasljedstvo,,ako budes trazila bilo kakav vid sponzorstva,moguce je da ces ga dobiti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Posto ti je vladar prve u drugoj kuci,trebala bi biti usmjerena ka novcu i materijalnim vrijednostima.Ovaj polozaj vladara prve ukazuje na dobru materijalnu situaciju.
Pluton u drugoj kuci,moze biti pokazatelj velikog novca,pa posto tebi sada tranzitira drugom kucom,moguce je da dobijes kakvo nasljedstvo,,ako budes trazila bilo kakav vid sponzorstva,moguce je da ces ga dobiti Smile

Andjela meni je inace pluton u 11polju,a u drugom imam veneru,koja je vladar 11...znaci tranzit plutona kroz 2 i nije tako lose?




[Edit by Makishon: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 07. Avg 2006, 03:13:22 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
A evo baš ove godine na nebu, Jupiter je u Škorpionu gde se ne oseća ni malo prijatno, prima loš uticaj od Neptuna i Saturna, i sve ukazuje na to da smo svi najpre, a pogotovo Strelci izloženi mogućim bolestima, i to težim, hroničnim, koje se ne daju lako izlečiti.

(Jupiter je vladar Strijelca,tranzitni Neptun iz Vodolije,pravi opoziciju tranzitnom Saturnu u Lavu,Jupiter ostaje u T kvadratu u Skorpiji-Andjela)

Nekoga će Saturn klepiti "saturnovski", to jest, doneti probleme sa kičmom, kostima, išijasom, ukočenošću, bolovima u ramenima, kičmi, kostima, probleme sa zglobovima.
I tako sada Jupiter i Saturn utiču da se pogubimo u vremenu i prostoru, da upadnemo u haos, izgubimo ritam, evo recite mi, koliko vas je uspelo ove godine (pričam samo o 2006) da održi nekakvu disciplinu i red u svom životu!? A koliko vas je povećalo pušenje sa jedne na dve pakle, počelo da odlazi u krevet na spoavanje tek iza tri, jedete kad stignete i šta stignete, jer baš takve uslove sada Jupiter, Saturn i Neptun ukršteni i povatani u mrežu nameću. A takvo stanje jedno psihofizičko idealna je podloga za šta 'oćete, i ajde recite mi da u ovoj 2006 svi mi na neki način ne prizivamo nekakve boleštine da nas spopadnu, makar to bio i grip koji će nas smlatiti u više navrata jer smo živeći ovakvim "tempom" uništili imunitet.

Sanja Peric






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Danas na nebu,je situacija ovakva:

Sunce je na 19 st Lava
Mjesec je u Ribama
Merkur je na 1 st Lava
Venera na 28 st Raka
Mars na 12 st Djevice

Znaci,rodjeni danas imace navedene licne  palnete u ovim sazvezdjima.

Merkur i Venera su vrlo blizu,znaci u konjukciji,pa jos u trigonu sa Mjesecom,pa ce osobe rodjene na danasnji dan imati izuzetno lijep nacin izrazavanja i tezice harmoniji.

Merkur konjukcija Venera-Ove planete se po svom karakteru dobro slazu.Ovo je dobar spoj lijepog i korisnog.Intelekt i emocije su izraženo harmonični.Ove osobe su dobri govornici,muzičari i slikariOvaj aspekt jača zdravlje i daje dobre živce.Dobar osjećaj za diplomatiju .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 71
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:26:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.