Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:48:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tranzit Saturna  (Pročitano 41638 puta)
01. Jul 2006, 20:58:41
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Saturn je u Lava ušao još od jula 2005, što  znači da su još od tada Lavovi, svi načeti i uhvaćeni među Saturnove prstenove, koji će imati zadatak da ih, koliko god oni nastojali da se nošeni svojom Sunčevom prirodom šire, sada ograničavaju i stežu.

Saturnovi uticaji deluju polako, on ima svo vreme ovog sveta da odradi svoj zadatak. Neminovan je. Zato se od svih planeta vezuje za pojam sudbine, za ono što je neminovno, jer kada Saturn inicira neki događaj jedino preostaje prihvatanje istog, ma koliko bilo teško. I čini se da će sve do septembra 2007, kada će Saturn izaći iz Lava, svi rođeni ali i oni koji imaju Ascendent (podznak) u Lavu, u više navrata udarati glavom o zid, biti prinuđeni da se vraćaju u nazad, da iste stvari odrađuju i po više puta dok ih potpuno ne odrade kako treba, jer period preispitivanja, osvešćivanja sopstvenih crnih rupa, kompleksa, strahova, minusa, sada je aktuelan.

« Poslednja izmena: 26. Avg 2007, 19:13:49 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Emotivno,tranzitni Saturn u Lavu,povećava odgovornost, te strpljenje i spremnost na kompromis sada se nameće kao uslov za one koji su u dugim vezama, međutim, opozicija Saturna i Neptuna – koji je u vašem polju veza i odnosa sa drugima, može povremeno donositi velike krize, zahlađenja, distance, odvojenost (fiziču razdvojenost zbog posla, puta i sl), dok usamljenim Lavovima se mogu sada pojaviti neke nove ali ne baš obećavajuće priče.
Lako se možete uplasti u odnose koji su previše bajkoviti i nerealni, te dobro proverite status partnera, pre nego se u nešto upustite, a Saturn će vas samo takvim iskustvom naučiti kako da ih na dalje prepoznajete.
Tajne i zabranjene veze se takođe nameću kao verovatne, a obzirom da Saturn predstavlja prošlost i sve staro, neka vas ne iznenadi to što ćete sada ponovo biti u situaciji da obnovite neko staro poznanstvo ili vezu, dok ćete i sami primetiti da odjednom svi iz vaše prošlosti, i ljubavi i prijatelji, se nenadano pojavljuju...

« Poslednja izmena: 01. Jul 2006, 21:05:28 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E bravo za temu, bas sam u zadnje vreme citala o tranzitu Saturna, i koliko sam do sada shvatila to ce biti odvratne 2,3 godine (devica sam-dupla   ) Smile.
Moja sestra je Lav, sve je krenulo nizbrdo, a tek od pre mozda 2,3 meseca,kao sto se rekla jer sporo deluje, jos je gore. Mada, primecujem da je postala mnogo ozbiljnija i ponekad ne mogu da je prepoznam kako iz jedne nemarne i povrsne osobe, postaje marljiva i izuzetno odgovorna.
E sad, zanima me da li Saturn nekako pozitivnije deluje na srodne znake, znaci Devica, Bik kada kroz njih tranzitira.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
E bravo za temu, bas sam u zadnje vreme citala o tranzitu Saturna, i koliko sam do sada shvatila to ce biti odvratne 2,3 godine (devica sam-dupla ) Smile.
Moja sestra je Lav, sve je krenulo nizbrdo, a tek od pre mozda 2,3 meseca,kao sto se rekla jer sporo deluje, jos je gore. Mada, primecujem da je postala mnogo ozbiljnija i ponekad ne mogu da je prepoznam kako iz jedne nemarne i povrsne osobe, postaje marljiva i izuzetno odgovorna.
E sad, zanima me da li Saturn nekako pozitivnije deluje na srodne znake, znaci Devica, Bik kada kroz njih tranzitira. Smile Smile
Saturn predstavlja samu sustinu stvari i iskustvenu spoznaju do koje dolazimo kroz velika zi- votna iskustva, patnju i odricanje. Starac na Kavkazu, Tibetanski svestenik ili pravoslavni monah bele brade nose duboko u sebi mudrost, koja se ni na jednom svetskom univerzitetu ne moze naučiti. Saturn je strog, ali i pravičan bas kao i "zub vremena", najveći sudija, jer moda se menja, a trajne vrednosti i svetski klasici večno zive.
Saturn predstavlja i kamen mudrosti, on vlada visim duhovnim sferama, filozofijom, religijom, starim znanjima i predanjima terajući čoveka da spozna sustinu i stekne mudrost kroz vlastito zivotno iskustvo.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ja jedva cekam da prodje mog natalnog saturna,pa da se opustim k'o covek Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
andjela hvala na odgovoru ! 
Joj, ja koliko vidim, mene ce zadesiti u najgorem mogucem periodu sa 18,19 god, a skolski gledano, sa obzirom da sam dupla dev. imace prakticno dupli uticaj, znaci necu moci sto cosmic girl kaze da se opustim k`o covek ni u jednom trenutku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
andjela hvala na odgovoru !
Joj, ja koliko vidim, mene ce zadesiti u najgorem mogucem periodu sa 18,19 god, a skolski gledano, sa obzirom da sam dupla dev. imace prakticno dupli uticaj, znaci necu moci sto cosmic girl kaze da se opustim k`o covek ni u jednom trenutku Smile
Ma procitaj malo moj zadnji post,o starcu sa Kavkaza,postaces odgovornija,zrelija,mudrija,mora se jednom odrasti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Ma razumem sad, pocinjem da gotivim Saturn, iako sam uvek slusala samo najgore o njemu. Kao sto kazes, mora se jednom odrasti  Smile          Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
od saturna se svi plase,i smatraju ga malefikom,on i jeste to,ali kako moze malefik da bude neko ko nas uci i na kraju nam da biser kakvom se nismo nadali.Saturn trazi ozbiljnost i strpljenje sto malo ko od nas voli..... Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
evo lavica da kazhe da je Saturn urnishe u svakom smislu...i emotivnom i poslovnom i zdravstvenom, a zna se da nece biti mnogo bolje bar josh neko vreme... da ne spominjem osobe iz proslosti (ljubavi i prijatelji) koji naviru kao bujica...chudne stvari se desavaju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:48:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.