Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:35:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Transeksualnost istina i mit  (Pročitano 28498 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
nekada davno iz zemlje seljaka na brdovitom balkanu krenu mali inicio u svet,kad tamo,ima i sta da vidi.....

izasao iz hotela u 2 ujutru,krisom,da nadje cokoladno mleko,zivot mu od toga zavisi,provuce se nekako pored do zuba naoruzanog grka kraj omonije,setajuci tako gradom,sa klosarima,alkoholicarima,narkomanima,prostitutkama(nije mu ni prvi ni poslednji put),i ostalom bagrom kad sav normalni svet spava(sto tada nisam ni znao,ali me ne opravdava),upadnem u ulicu gde sam imao i sta da vidim,bogami mogao sam mnogo da pogresim,sva sreca da mi je bilo nesto cudno,a izgleda da su i oni-one bili malo zbunjeni,pa nisam tresnuo nesto sto ne treba,ali bilo je blizu,nisam mogao da spavam dva dana posle toga ko covek,za sve one koji misle da bi mogli da naprave razliku....

otisao sam malo u off,ali je korisno cuti iskustva drugih ljudi,a ne samo neko pisanije....

sve je mnogo drugacije u stvarnosti....
« Poslednja izmena: 12. Jan 2007, 00:48:26 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ja imadoh neko drugačije iskustvo.

radim nekakve vežbe sa ženama. jedno veče pojavi se u sali devojka, visoka, fino građena, izdaleka sasvim obična - nosim naočare pa ne ne vidim dobro na daljinu  Smile
priđem, i imam šta da vidim.
trandža.
kaže, treba JOJ da pripremi telo za operaciju.
 Smile  Smile Smile  Smile Smile

nekako sam ga od*ebala
sutradan mi je majku majčinu preko telefona  Smile  sve finim i probranim rečima, nisam znala gde se nalazim  Smile

ma nezgodni su, ne znam šta da mislim o njima
možda negde i nisu oni sami krivi za to sve....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
kad bih mogao da se distanciram od svega sto znam,i sve to da zaboravim,vratio bih se u onu ulicu,i bocnuo nekog prepravljenog,uh....fuj...da ne poverujes da sam ja napisao to....ali mora da se prizna da izgledaju 5 puta negovanije od obicnih devojaka.....

salu na stranu,mislim da se treba drzati neceg sto je prirodno,makar i najgori fetish bolje i to nego trans....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b8
mob
Apple iPhone SE 2020
Jeste da je tema stara zilion godina, ali naleteh na jednu emisiju koja me je naterala da se zapitam i preispitam svoj stav o ovome:










IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.12
mob
I-mate 30 Pro
Vidi ima mene ovde...pazi sta sam pisao.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Ovo je raspamećujuće. Ipak znam devojčice koje su se oblačile kao dečaci, igrale sa dečacima a nisu poželele da budu muškarci i dečake koji su se igrali sa devojčicama a nisu poželeli da budu žene. Zato se bojim da je ovo što rade ovi ljudi prerano i preterano i ne liči mi na prihvatanje nego na ukrcavanje u drugi voz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Džeki Grin - najmlađa osoba koja je promenila pol
Nataša Jovanović, Foto: facebook, 05. 11. 2012. 10:51
Komentara 1 | Preporuka 0

Džeki Grin(19) rođena je kao dečak po imenu Džek. Sedam puta je pokušala da se ubije posle čega su joj roditelji dopustili da postane devojčica. Tinejdžerka je na 16. rođendan operisana i tako je postala najmlađa osoba na svetu kojoj je urađenja operacija promene pola.



Ova bivša Mis Engleske, odiše samouverenošću dok uživa u poslu hostese u "Barberi" prodavnicu u Severnom Londonu. Ipak, Džekin put da postane samouverena mlada žena nije bio ni malo lak.

Rođena je kao dečak, a već sa četiri godine rekla je majci:"Bog je napravio grešku, trebalo je da budem devojčica".
Zarobljena u telu koje mrzi, sa 11 godina se predozirala, a do 15 godine pokušala je još šest samoubistava. Godinama je pretila da će unakaziti svoje genitalije, a lekovi i noževi u kući njenih roditelja držani su pod ključem.
Posle svega Džeki Grin je sa 16 godina postala najmlađa osoba koja je promenila pol.
- Bez operacije ne bih bila sada ovde. Ja sam devojka, uvek sam to bila i nikada nisam sumnjala u to. Problem je bio samo u mom telu - kazala je Džeki.
Zahvaljujući neizmernoj podršci roditelja Džeki je započela proces promene pola još sa 14 godina, pa tako nije nikada ušla u pubertet kao muškarac, njen glas se nije produbio, a telo nije dostiglo muške proporcije.
- Mnogi transeksualaci nisu imali sreće da krenu u promenu pola ovako rano kao ja i zato se sada mnogo teže uklapaju u društvo - kaže Džeki.
Lekovi koji se koriste u procesu promene pola najefikasniji su ako se uzimaju na početku puberteta. Međutim, do nedavno takvi lekovi nisu bili odobreni za osobe mlađe od 16 godine. Sada se sprovode ispitivanja za korišćenje takvog tretmana i kod dece od 12 godina.



Džekina majka Suzan (44), kaže da iako izgleda da je njena ćerka isuviše mlada za ovakvu operaciju, nije bilo sumnje da je Džeki potrebna promena pola.
- Kao dete Džeki je uvek bila na odelenju lutaka u svakoj prodavnici igračaka. Mislila sam da je to faza, ali kao dečak Džek bila je rušilački nastrojena, bežala je iz škole, nije htela da se šiša i da nosi školsku uniformu za dečake.
Sa osam godina Džeki je svima u školi poslala e-mail da je devojčica zarobljena u telu dečaka i od tada je odlazila u školu obučena kao devojčica.
- Džeki se posle toga mnogo bolje osećala, ali je to izazvalo loše reakcije. Jedna majka je imala običaj da parkira automobil ispred škole i viče "nakaza". Morala sam da pozovem policiju da je natera da prestane - priseća se Suzan.
Džeki je već dve godine u vezi sa dečkom koji je njen vršnjak i koji je obožava.
-  Bili smo zajedno mesec dana kada sam mu rekla za operaciju promene pola. Njemu to nije smetalo, rekao mi je da me voli i da sam prava devojka za njega. A što se mene tiče ja sam normalna devojka sa zanimljivom istorijom - kaže ova samouverena tinejdžerka.
 

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Ruzni muskarac u jos losijom zenskoj odeci.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Citat
Sedam puta je pokušala da se ubije
I ako to nije dokaz osobe sa ekstremnim psihickim problemima, ja ne znam sta je...

Mislim u redu ajde, zbunjeni ljudi u svoj pol koji su dobili prirodom pa ga menjaju, samo sto, nije to bas cisto stanje stvari...
« Poslednja izmena: 05. Nov 2012, 14:25:23 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.17
mob
I-mate 30 Pro
Citat
Sedam puta je pokušala da se ubije
I ako to nije dokaz osobe sa ekstremnim psihickim problemima, ja ne znam sta je...

Mislim u redu ajde, zbunjeni ljudi u svoj pol koji su dobili prirodom pa ga menjaju, samo sto, nije to bas cisto stanje stvari...

E vazno je da si ti normalan i bez psihickih problema... Smile

Inace ja bi uvek izabrao nekog ko je pokusao da se ubije makar jednom....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:35:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.