Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:06:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Transeksualnost istina i mit  (Pročitano 28478 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Sta ja imam sAtime ? Smiley

...pa vec sam rekao sta mislim, za problem u sexualnosti nekog  coveka, bitno je drustvo u kojem je odrastao .. -_-



pa obicno je to posledica nekog odnosa sa roditeljima. U mom slucaju odnos je bio hajdemo reci normalan, ni preterana privrzenost ni preterana pasivnost. isto tako nije bilo ni neke agresije ni razmazenosti. Sasvim normalno detinjstvo, a i kako ja sa pet godina sve to mogu uociti tako da se odrazi na moju sexualnost u tako ranoj fazi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Citat
hajdemo reci normalan
Samo smiley na ovo Smiley
Citat
a i kako ja sa pet godina sve to mogu uociti tako da se odrazi na moju sexualnost u tako ranoj fazi
Ko je rekao da moras, mozes ili je tvoja krivica ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Citat
hajdemo reci normalan
Samo smiley na ovo Smiley
Citat
a i kako ja sa pet godina sve to mogu uociti tako da se odrazi na moju sexualnost u tako ranoj fazi
Ko je rekao da moras, mozes ili je tvoja krivica ?

pa pod normalan se podrazumeva da su me odgajali kao i svu decu u to vreme i ne nisu me zlostavljali Smile
a ja bar otvoreno govorim pa mozes i ti prestati da pricas u siframa i kazes ono sto mislis Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ne moraju da te zlostavljaju da bi uradili nesto drugo sto bi moglo da ima pogresan uticaj na tebe, mada mi je malo cudno sto si to odmah spomenuo ...  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Ne moraju da te zlostavljaju da bi uradili nesto drugo sto bi moglo da ima pogresan uticaj na tebe, mada mi je malo cudno sto si to odmah spomenuo ...  Smile



pa spomenuo sam jer ja sam se ovim svojim suocio i trazio sam i citao knjige jos od ulaska u pubertet i onda pretpostavljam da imas neke indicije kao sto su preterana privrzenost sa nekim od roditelja ili zlostavljanje i slicno obzirom da si spomenuo roditelje, a takve stvari se uglavnom najcesce spominju. naravno ja nisam strucno lice i nemam pojma o tome. Ja sam samo jedno vreme citao o tome iz svega sto mi je doslo u ruke i na kraju prihvatio sebe takvog kakav jesam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Pazi, ja licno ne osudjujem nista, i sam ne volim izraz 'normalan' je je svako od nas malo lud , tako da gledam na to kao neku odrednicu odredjenih drustvenih normi... ali pitao si, i smatram da svako treba da zna sebe Smiley

Zapitaj se sam, i najbolje ces resiti to i shvatiti - sta te nateralo da to radis, kako se osecas kada to uradis... i zasto ?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Педери, транџе.......... Куд плови овај брод.

Неке треба укрцати на Титаник.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia N82
ma mi smo na Titaniku , a oni su santa leda
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Kod osoba koji su zaista urođeni transsexualci dolazi do razvoja fizičkog izgleda suprotnog pola, jer je duh važan generator formiranja fizičkog izgleda, tako da oni i fizički odaju utisak suprotnog pola, a razvoj polnih organa je često umanjen jer duh ne podstiče njihov razvoj. Dobro je kad takva osoba naiđe na razumevanje i podršku pa kad se operacija promene pola izvrši u mladim danima, kad još ima fore da se započne novi život.

Operacije muško u žensko su postale prilično uspešne, omogućujući i sexualni život, dok je u suprotnom smeru nerešiv problem to što ne postoji žensko tkivo od koga bi se napravio penis koji ima erekciju i sexualno zadovoljstvo, ali i takvi novi muškarci uspevaju da nađu partnere.

Bio je jedan dokumentarac na TV o klinici u Beogradu koja je priznata po kvalitetu rada i uspesima, pa su prilično detaljno i jasno objasili sve elemente rada. Naravno da operacije ne rade bez brižljive analize psihijatara koji prvo procenjuju kandidata i bez saglasnosti neuropsihijatra operacije ne rade.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia E72
Kod osoba koji su zaista urođeni transsexualci dolazi do razvoja fizičkog izgleda suprotnog pola, jer je duh važan generator formiranja fizičkog izgleda, tako da oni i fizički odaju utisak suprotnog pola, a razvoj polnih organa je često umanjen jer duh ne podstiče njihov razvoj.


Misliš, muškarcima ostaje mali đoka?

By the way, baš sam danas gledao epizodu Dark Angel, kad se lik zaljubi u ribu (tipa koji je promenio pol u žensko). Lik prihvati to i reši da nastave dalje, kad mu ovaj (takoreći riba) saopštava da je ustvari gay. Shvatio je da više voli žene...
« Poslednja izmena: 12. Jan 2007, 00:34:08 od borkes »
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:06:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.