Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 02:19:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trajanje jednog MI  (Pročitano 20822 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Evo moj odlican drug se pre nekog vremena verio. Ziveo je u stanu sa njegovima ali su se oni prebacili u neku kucu koju su imali a on u taj stan doveo verenicu. I jedno i drugo su fakultetski obrazovani, imaju neke poslove ali to je na snalazenje i zive najvise od neke njene kirije za stan u drugom gradu. Evo tek sad treba on da se ubaci na neki bolji posao pa da im i mozda kapne neka malo bolja para.

Htedoh reci, materijalno i nisu nista posebno("krpe se"
A možeš li tek da zamisliš kako se krpe oni koji nemaju nekretnine koje su im roditelji ostavili sa obe strane?
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
Ne mora da zamisljam, video sam primere. Samo sto eto mislim da tu neku "materijalnu obezbedjenost" u smislu da ljudi imaju malo nesto svoje i da mogu da stvaraju i nije tako tesko pronaci(osim ovog "stvaralackog" dela jer nekog pravog posla je tesko naci) kada pogledam neke primere oko sebe. Ali razumem da ne gledaju svi isto niti da je svima ista materijalna situacija pa da neke stvari gledaju drugacije...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Stvar je u tome da jako veliki broj ljudi nema to nešto ''svoje''... stan koji će dobiti kad baba-tetka koja ima 80 godina i bolju krvnu sliku od mene rikne se ne računa. Mnogo mladih se odlučuje na zajednički život i ako nemaju ništa; iznajme stan pa krenu od nule. Tu ako nema dogovora, plana, zajedništva, direkcije i ljubavi da se sve to sprovede, tu nema 'leba. E to je ono o čemu ovde pričam. Spram toga je ono - ''ja se udala i tek onda skontala da nam plafon curi a nema ko da ga opravi jer nijedno od nas dvoje ne zarađuje niti to u skorije vreme planira...'' Smile Od priča koje čujem u poslednje vreme (da devojka u sedmom mesecu trudnoće nema pare za ekspertski ultrazvuk, jer ne radi, muž je neshvaćeni umetnik na Birou, a njihove roditelje boli patka) nikako ne mogu da formiram utisak da se sve nekako samo po sebi sredi... jer se to u realnosti ne dešava.
« Poslednja izmena: 19. Maj 2012, 14:51:09 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
pa vidis to se desava zato sto su takvi ljudi okruzeni drugim ljudima, roditeljima i prijateljima koji im govore sledece:"pa kad vi mislite, pa samo vi tako cekajte sve idealne uslove pa nikada nista  necete uraditi, da smo mi tako cekali da imamo pare i mogucnosti za sve, niko ne bi danas ni imao dece.." i slicna sranja.

Meni se od toga povraca.. licno. Jer ti tu pricu nekako uvek serviraju osobe koje su vrlo imale uslova. Ili dobre plate. Ili su bile materijalno obezbedjene. Ili su imale mnogo srece.. ili su se udavale ili zenile iz interesa.

I onda nije ni cudo sto tamo neka riba u sedmom mesecu trudnoce nema para za ultrazvuk a muz joj je na brou.. jer su poslusali te takve.. pa pozurili u zagrljaj deset puta vecim problemima, umesto da su sacekali i resili svoja pitanja ili se jednostavno razisli ako uslovi ne postoje.

Jednostavno, uslovi moraju da postoje.. jer ako ne postoje uslovi, ti unapred zagorcavas nekome zivot, toj svojoj deci i to nije fer.

Sad, ne treba cekati do cetrdesete pa shvatiti da li postoje uslovi ili ne.. ali si sa nekim, stavis neke stvari na papir i realno zakljucis da moras da rastegnes veknu hleba na tri dana da bi preziveli mesec.. onda nesto tu nije u redu ako u takvoj situaciji jos i pravis decu. Onda si ti budala teska, kojoj i nema pomoci. I ne treba da budes srecan u zivotu i zadovoljan, jer si budala. Srecni i zadovoljni treba da budu oni koji razmisljaju mozgom koji im je priroda dala.. bar u ogranicenim kolicinama  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Apple iPhone SE 2020
Sve te price - naci ce se za decu, uglavnom pricaju ljudi koji u skorijoj buducnosti ne planiraju decu...

Kada shvatis da ti je za dete bez nekih posebnih potreba u prvoj godini potrebno bar 10.000e... dobijes jedan sut u jaja od koga se malo teze oporavis...

Citat
Kada zbrojim sve na "kamaru" izgleda da muskarac mnogo vise zna voljeti od zene ,i mnogo vise vjeruje u rijeci "MI" .Dok zena vazda uz digitron mnozi i dijeli kako bi vidjela da li krajnji rezultat naginje na M od "MI"

Tako je... jer kada bi muskarac uzeo digitron u ruke, shvatio bi da je za neku crkavicu dobio: majku (sopstvenu), majku (deteta), cistacicu, snajderku, kuvaricu, spoljnog momka (nabavku), hausmajstora, svalerku, i tako dalje...

Zato muskarci cute kao kurve jer znaju da manje placaju od onoga sto dobijaju Wink

A, ne pardon... to se zove ljubav...

« Poslednja izmena: 19. Maj 2012, 16:10:19 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
Stvar je u tome da jako veliki broj ljudi nema to nešto ''svoje''... stan koji će dobiti kad baba-tetka koja ima 80 godina i bolju krvnu sliku od mene rikne se ne računa. Mnogo mladih se odlučuje na zajednički život i ako nemaju ništa; iznajme stan pa krenu od nule. Tu ako nema dogovora, plana, zajedništva, direkcije i ljubavi da se sve to sprovede, tu nema 'leba. E to je ono o čemu ovde pričam. Spram toga je ono - ''ja se udala i tek onda skontala da nam plafon curi a nema ko da ga opravi jer nijedno od nas dvoje ne zarađuje niti to u skorije vreme planira...'' Smile Od priča koje čujem u poslednje vreme (da devojka u sedmom mesecu trudnoće nema pare za ekspertski ultrazvuk, jer ne radi, muž je neshvaćeni umetnik na Birou, a njihove roditelje boli patka) nikako ne mogu da formiram utisak da se sve nekako samo po sebi sredi... jer se to u realnosti ne dešava.
Ma sve to jeste, samo sto ne vidim da ne moze i ljubav i glava i da je to toliko tesko. Ovaj moj drugar je lako mogao da kaze "E, pa nemamo mozda ni gde da zivimo a ni od cega jer nemamo nekog posla ni ja ni ona" ali su lepo seli kada su videli da su ozbiljni u tome i da to zele i napravili plan(cak i zajedno ulozili neke pare u malo sredjivanje tog stana), uselilili se i evo sada sasvim pristojno zive zajedno. Veliki problem je sto ljudi nekako odu previse u jedno pa ili zbrzaju zbog deteta ili neceg drugog ili kazu "E, pa mozda i imamo uslova ali sacekacemo dok situacija ne bude skoro idealna". Naci sredinu nekako je i najvaznije kod takvih stvari. Problem je kada te sredine nema ali zato i moras i na vreme da gledas neke stvari.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Taj primer sa drugom ti nije legitiman jer su oboje imali nekretnine nasleđene od roditelja. To u Srbiji nije prosek, daleko je od proseka. Ja pričam o onima što se odlučuju na brak bez da su o tome iole ozbiljnije razmislili, nikako o idealnim uslovima jer takvi i ne postoje.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.46
Tema je vrlo jasna Trajanje jednog MI -naslov,koji je vrlo opsiran i zadire u sve pore onoga sto podrazumijeva trajanje dvoje ljudi koji smatraju da tvore tu kratku rijec MI.Ljudi kada se rastaju ne samo da razbijaju tu malu rijec,nego lome kompletan svijet onog koga ostavljaju i apsolutno nije bitan razlog kao sto je navedeno imati djecu ili ne.Razlozi uvijek se pronadju i ljudi nikada ne zele reci pravu istinu,da ljubav je prestala i san se ugasio.Rijec MI nije novac,nije ljepota,nije zanos,rijec MI su dvije osobe koje i kada cute se razumiju,koje i kada je dobro i kada je zlo jedno uz drugo ostaju.

Opet ce neko reci da idem u krajnost i naravno da idem,jer svako od nas voli novac ali neko vise a neko manje.I tu je sva mudrost onoga sto zelim reci.Oni koji stavljaju novac ispred rijeci MI su materijalisti,ko koliko ne ulazim u to.Oni koji vjeruju na prvom mjestu u rijec MI su sasvim normalne osobe.Na prvom mjestu uz nekoga i sa nekim redaju zivotne prioritete,i uz nekoga i sa nekim odlucuju o zajednickoj sudbini bez bilo koga treceg.
To da li imamo uslove za zajednicki zivot i osnivanje porodice se dogovara sa Nekim.I upravo je to bila poenta svega sto napisah.
Imam krov nad glavom,zivim sam,imam svoj posao,auto i sva ostala sranja koja su covjeku za zivot potrebna.Niko mi ne soli pamet kako da zivim,ne ovisim apsolutno o bilo kome,i upravo zbog ovoga se pravi jaz izmedju mojih komentara i drugih.

Patak...ja sticajem okolnosti radim sa klinkama,sa udatim,sa ne udati,sa razvedenim,sa ostavljenim i sa matorim.Svaka ima svoju zivotnu diplomu i jedna mi nudi sladoled,druga pogled,treca baksis,cetvrta pozudu,peta kaficu itd. Udate pricaju kako muz vazda radi te vjecno su UsAmLJeNe.Ne udate o makini i diskoteci.Razvedene o tome kako su pogrijesile i zivot ide dalje te su pronte zagristi nesto novo.Matore o setnji i kakav plac na groblju izabrati dok izbacuju nogu nebi li  je neko uhvatio.Tako kako ti cujes svakakvih prica,vjeruj i ja se naslusam svakakvih.Zene jesu samostalne,ali da tu samostalnost mnogo vise cijene od nas muskaraca je istina.I to sto neka obrazovana nabasa na glupana je isto sto i obrazovan kada nabasa na glupacu.

Niko nije pricao o tome kako su zene nesposobne da rade i zaradjuju,ostvaruju egzistenciju licnu ili porodicnu.Rijec je o pogledu iz zenskog ugla sta prvenstveno trazi kada razmislja o rijeci MI.Iz vec procitanih komentara da se zakljuciti kako zena trezveno razmislja i na prvo mjesto stavlja materijalno.Naravno ovo materijalno je veoma dobro upakovano u celofan egzistencije,svadje,mira,stabilnosti porodice.A zar nije na prvom mjestu ljubav izmedju njih dvoje ili je to vec otrcana rijec u koju ne vjeruje vise niko?Kakve veze ima stalez,diploma,grad,odjeca,posao,novac za dvoje koji se vole ili ce biti sve ima veze da bi ljubav bila prava?


Za vid poslednjih komentara Bambine i Munke mislim da svi pisemo o istom,samo malo drugacijim rasporedom.I potpuno se slazem da treba imati na umu  egzistenciju i prosperitet porodice,ali nikako se ne slazem da to bude pod broj jedan kada se dvoje upoznaju,a sto se potenciralo na pocetku,sada vec korigovano misljenje...pojedinih.

Anea...na kakve ti to muskarce nabasas?Kakvo ti to misljenje o musku imas?Muskarci samo u jednom slucaju cute kao kurve...kada prevare zenu.Inace zna se kome musko placa za uslugu...Zasto tako kriticki gledas na muski rod?


IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
I potpuno se slazem da treba imati na umu  egzistenciju i prosperitet porodice,ali nikako se ne slazem da to bude pod broj jedan kada se dvoje upoznaju,
E sad smo se konačno razumeli.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Anea...na kakve ti to muskarce nabasas?Kakvo ti to misljenje o musku imas?Muskarci samo u jednom slucaju cute kao kurve...kada prevare zenu.Inace zna se kome musko placa za uslugu...Zasto tako kriticki gledas na muski rod?

Zasto mislis da sam govorila o svom zivotu i svojim muskarcima? Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 02:19:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.