Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: TRAGEDIJA U SOKOBANJI Majka obesila osmogodišnje dete, pa se ubila  (Pročitano 3277 puta)
02. Mar 2016, 12:32:15
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Browser
Chrome 48.0.2564.116
Ivana Majstorović (36) iz Sokobanje pronađena je mrtva na tavanu porodične kuće, a u ormanu je pronađeno telo njene osmogodišnje ćerke, saznaje "Blic".

Zločin se dogodio sinoć oko 23 sata, potvrđeno je za "Blic" iz policije.

Kako saznajemo, Ivana je zatečena na tavanu porodične kuće, a u ormanu je pronađena mrtva njena osmogodišnja ćerka N.M. sa obmotanim gajtanom oko vrata.

Ivanin brat poginuo je pre dve godine, a porodica poseduje vilu u Sokobanji. Suprug i otac devojčice radi u inostranstvu.

Sumnja se da se radi o ubistvu i samoubistvu, navodi policija.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.2
Browser
Safari 601.3.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemam reci.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
LG G3
Ajde sebe da ubiješ,ali i dete  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.2
Browser
Safari 601.3.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, to.. jbt... Blic prenosi da su fino ziveli, ali da su imali problema u braku.

Mislim, sta koji kurac... uzmi dete i razvedi se... nije da nemas gde da odes...   Smile

Stvarno mi se gade roditelji koji decu koriste kao stit i sredstvo za potkusurivanje, posto je malu ubila iz ciste pakosti.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Nokia 6630, valjda
...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.4.4
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Zbog straha od od muža i njegovog zlostvljanja zadavila ćerku, pa se obesila na tavanu!

 
NE mogu više da živim u strahu od tebe, niti da trpim tvoja zlostavljanja. Povešću sa sobom i Nataliju, jer bi ti i nju prodao na kocki!

Ovo je, kako "Novosti" saznaju, u oproštajnom pismu namenjenom svom suprugu, napisala Ivana Majstorović (36), iz Sokobanje, koja je u utorak uveče, najpre, zadavila gajtanom svoju osmogodišnju ćerku Nataliju, nakon čega se obesila na tavanu svoje kuće u ovdašnjoj Ulici Svetozara Markovića.

Stravična porodična tragedija koja je potresla Srbiju desila se u Sokobanji. Ivaninu majku Gordanu pozvali su iz škole i pitali zašto joj se "ćerka ne javlja na telefon i zbog čega joj unuka nije bila u školi". Uspaničena žena se popela na prvi spart kuće i tu videla Ivanine stvari i mobilni telefon, sa nekoliko propušenih poziva.

Gordana je odmah obavestila o tome svog supruga Sinišu, koji je pozvao policiju. Počela je potraga za majkom i ćerkom, koja je potrajala nekoliko sati. Konačno, jedan od policajaca se popeo na tavan, koji niko nije koristio, i tu ugledao stravičan prizor - Ivana je bila obešena o gredu, dok je u ormaru pronađeno telo njene ćerke. Nezvanično, nesrećnu devojčicu je usmrtila produžnim gajtanom. Prema nepotvrđenim informacijama, Natalija se nekoliko minuta borila za život i otimala se, ali nije mogla da savlada majku. Ljudima koji su obavili uviđaj, navodno, nije bilo jasno kako Majstorovićevoj nije proradio majčinski instinkt. U pismu roditeljima Ivana je, navodno, napisala:

"Dejan mesecima nije dolazio, a onda mi je nedavno rekao da će se odreći deteta. Uzimao mi je pare iz novčanika, hteo je i moj auto da proda. Odlazio je noću i nije se javljao na telefon. Varao me je. Zbog svega toga, ne želim da moje dete odgajaju maćehe."


Nekoliko poslednjih rečenica Ivana je posvetila roditeljima, kojima se "izvinila što im nanosi bol".

"Natalija i ja idemo na bolje mesto. Proklinjala sam svaki dan što živim. Idemo kod Nidže (Ivanin pokojni brat), tamo smo na sigurnom. Htela sam da proživite srećno starost, ali sada izvinite zbog svega. Majstorovići su me uništili."

Ispred kuće u kojoj su živele Ivana i Natalija u sredu su se okupili rodbina i prijatelji. Nikome nisu dopuštali da priđe kući.

- Ivanin suprug radi u Francuskoj i povremeno dolazi u Sokobanju - ispričao nam je jedan od komšija, koji nije želeo da mu pominjemo ime. - Baš je dolazio pre desetak dana, kada su Nataliji slavili osmi rođendan.

Naš sagovornik kaže da je Ivana uvek bila vesela i da nikada nije pokazivala da je zbog nečega uznemirena. Komšijama je, kaže, bilo čudno što se, ubrzo nakon što se Natalija rodila, iz Beograda, gde je živela sa suprugom, Ivana vratila u rodno mesto, kao i to što je njen suprug, kasnije, otišao u Francusku.


- Ivana nije imala nikakvih finansijskih problema - nastavlja naš sagovornik. - U centru Sokobanje držala je vilu "Natalija", koju je nazvala po ćerki, sa 15 apartmana koje je izdavala. Roditelji joj drže firmu za tehnički pregled vozila i veoma su pristojno živeli.

U kući u Ulici Svetozara Markovića Ivana i njena ćerka su živele na prvom spratu, a roditelji u prizemlju. Trospratna kuća ima i tavan, na kome je porodica odlagala stare stvari. I baš to mesto nesrećna žena je odabrala da presudi ćerki i sebi.

Komšije kažu da, čak i da je imala nesuglasice sa suprugom, to nije pokazivala. Naprotiv, uvek je bila vedra i nije odavala utisak da ima ikakvih problema. Navode i da se Ivana nije lečila ni od kakve mentalne bolesti, što celom slučaju daje dodatni misteriozi ton.

- Svakome je želela da pomogne - dodaju susedi. - Ko zna šta ju je, zapravo, nateralo da ovo učini.

S druge strane, niko od nadležnih organa nije želeo da komentariše ovu tragediju. Novinarima je prosleđeno saopštenje, s uputstvom da se za dalje informacije obratimo nadležnom tužilaštvu.


- Ništa nije upućivalo na ovu nesreću - saznajemo od izvora bliskim istrazi. - Ivana se, kobnog dana, čula sa majkom, koja je bila na poslu. Kazala joj je da je sve u redu i da sprema Nataliju za školu. Nakon toga je prekinula vezu i - nestala!

Kako se ispostavilo, Ivana je, nakon razgovora sa majkom, pozvala ćerku da se popne sa njom na tavan. Tu je dete, nezvanično, zadavila gajtanom, nakon čega je leš stavila u ormar. Posle toga, sebi je stavila omču oko vrata i - ubila se. Međutim, to tek treba da potvrdi istraga i obdukcija, čiji se rezultati očekuju uskoro.

IVANI POGINUO BRAT

IVANIN rođeni brat Nikola nastradao je u teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se pre šest godina desila na samom ulazu u Sokobanju, kod skretanja za selo Poružnica. On je tada izgibio kontrolu nad vozilom i poginuo na licu mesta. Tragedija se desila kada se vraćao iz posete sestri, koja se tada sa suprugom nalazila u Beogradu.

PUSTITE NAS DA TUGUJEMO

IVANIN očuh Siniša nije želeo da priča sa novinarima.

- Pustite nas da tugujemo, makar, na miru - kazao je Siniša. - Pišite šta ste čuli, ali ne povređujte nas dodatno, molim vas.

NAGOVEŠTAVALA MI JE ZLOČIN, NISAM VEROVAO U TO

Pre mesec dana supruga mi je rekla kako će ubiti sebe i dete, ali nisam mogao da poverujem da je zaista spremna da učini tako nešto.

Ovo je u sredu policiji u Sokobanji ispričao Dejan Majstorović, otac male Natalije. Kako smo nezvanično saznali, Majstorović je ispričao da se sa suprugom poslednji put čuo u ponedeljak kada mu je rekla da njihovo dete živi u bedi i nema šta da obuče. Naveo je da je to besmislica s obzirom na to da su bili veoma dobro materijalno obezbeđeni.

- Stalno me je optuživala da sam kockar i ženskaroš. U braku smo bili od 2007. godine i činjenica je da smo od samog starta imali mnogo nesuglasica - rekao je Majstorović.

Inače, Dejan Majstorović je, prema priči komšija, bio veoma vezan za ćerku Nataliju, kao i ona za njega. Svaki slobodan trenutak koristio je da bude sa svojom mezimicom. Poslednji put video je pre desetak dana, na proslavi njenog rođendana.

- Viđali smo ga kako dovodi ćerku u školu i kako je posle časova čeka da bi je odveo kući - pričaju komšije. - Obožavao je dete. Prošlog leta sve troje su bili u Francuskoj tokom raspusta. Natalija je bila prepuna utisaka. I ona je obožavala oca. Baš su imali lep i prisan odnos...

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Citat
"Dejan mesecima nije dolazio, a onda mi je nedavno rekao da će se odreći deteta. Uzimao mi je pare iz novčanika, hteo je i moj auto da proda. Odlazio je noću i nije se javljao na telefon. Varao me je. Zbog svega toga, ne želim da moje dete odgajaju maćehe."



Citat
Inače, Dejan Majstorović je, prema priči komšija, bio veoma vezan za ćerku Nataliju, kao i ona za njega. Svaki slobodan trenutak koristio je da bude sa svojom mezimicom. Poslednji put video je pre desetak dana, na proslavi njenog rođendana.

- Viđali smo ga kako dovodi ćerku u školu i kako je posle časova čeka da bi je odveo kući - pričaju komšije. - Obožavao je dete. Prošlog leta sve troje su bili u Francuskoj tokom raspusta. Natalija je bila prepuna utisaka. I ona je obožavala oca. Baš su imali lep i prisan odnos...

Коме вјеровати...
« Poslednja izmena: 02. Mar 2016, 23:55:56 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Istina je negde izmedju.
Imam slicnu budalu kucu pored. Ama bas iste recenice.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
LG G3
Ma nek se njih dvoje jebu,ubijaju međusobno ali ubiti dete zato što tebi ide loše u životu.Pa to ni ni sahranu ne zaslužuje,nek je odnesu u neki azil i nahrane lutalice.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.