Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:57:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tragedija na Senjaku  (Pročitano 10281 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
Apple iPhone SE 2020
Vezbao parkur...

Jel sad smemo da ga krivimo?

Jos jedan slucaj - I belive I can fly...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
паркур....кул Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
Nokia 
a gde je lik koji je placen da cuva gradiliste? nema ga?

konfiskovati i zgradu i gradiliste i podeliti stanove najugrozenijima.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
HTC Wildfire S
Citat
Mozda malo neuobicajena ali je parkour opasan samo onoliko koliko smo mi opasni po sami sebe.  U svemu postoji element rizika,cak i u obicnom setanju ulicom, da nije tako ne bismo umeli da vrednujemo i cenimo zivot ali parkour uvek treba da bude u granicama zdravorazumskog i bezbednog. Cilj nije sto vise ili sto dalje vec usavrsti sebe na fizickom i mentalnom planu.

A daaaaj...  xD dirljivo... xD

Pa jedna je stvar kad prelaziš ulicu i nesrećnim slučajem te spiče kola... sasvim je druga stvar da izlećeš na ulicu ko mentol i čikaš auto, bus, tramvaj da li će se zaustaviti na vreme jer ti je dosadno...

Neviđeno glup klinac...
« Poslednja izmena: 12. Maj 2011, 12:31:04 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
Tuga...

A pre nekoliko godina i u kv-u je neki lik vezbao parkur u nekoj fabrici na nekom staklu, staklo je puklo a njega su skupljali u komadima, decu treba usmeriti preko medija da ne trebaju ovo da rade, samo je dovoljno pustiti u udarnom nekom terminu na 2-3 televizijie , kako su prosli oni koji su vezbali ovo i videcete u kom broju ce se ovo smanjiti ipak su ovo deca i njima je lako uterati strah u kosti.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
Parkur ili ne, sustina je - neobezbedjeno gradiliste.

Kada je obezbedjeno i oni preskoce pa se zajebavaju, sami su krivi. Ovako i kada je decak sam sebe doveo u ovu tragicnu situaciju, investitor snosi ogroman deo odgovornosti.

Slažem se...a usput sam pročitala očevu izjavu gde tvrdi da nije vežbao parkur.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Dečak na Senjaku nastradao trčeći preko krovova?



BEOGRAD - Kada me je supruga pozvala telefonom, bio sam u bolnici na terapiji jer imam metak u kičmi. Plakala je i rekla mi da je Veljko pao s gradilišta. U prvi mah sam pomislio da je polomio ruku ili nogu, ali kako sam se sve više približavao građevini, u stomaku mi je kuvalo i predosećao sam da nije dobro.


Na kraju sam video kako lekari na nosilima odnose mog sina i znao sam da mu nema spasa - kaže za “Blic” Ivan Kovačević, otac tragično nastradalog Vukašina, koji je u utorak pao sa zgrade u izgradnji na uglu Kablarske i Kozjačke ulice u beogradskom naselju Senjak.


Tužno je juče bilo u kući porodice Kovačević, koja se nalazi u Ruskoj ulici, nedaleko od gradilišta na kom se desila tragedija. Porodica, mnogobrojna familija, ali i komšije, prijatelji i rođaci, svi su skrhani bolom, u suzama i plaču, pričali samo o, kako kažu, malom anđelu koji ih je prerano napustio. Dečakov otac Ivan, inače policijski potpukovnik u penziji, jecajući i zadržavajući dah, pokušava da vrati vreme unazad i tužno priča o tragičnoj sudbini svoga sina.

- Zajedno sa još dva drugara čekao je četvrtog prijatelja ispred kuće kako bi zajedno otišli na košarkaški trening. Ne znam, verovatno mu je bilo dosadno i iz zezanja je pokušao da preskoči ulaz zgrade kako bi se dočekao na betonskoj ploči. Krenuo je, ali mu je noga zakačila armaturu i pao je u rupu koja se nalazi između ulaza u zgradu i betonske ploče. Video sam mu samo glavu i učinilo mi se da su mu zubići polomljeni - jeca Ivan dok u sobu ulaze rođaci kako bi izjavili saučešće.


- Ostali su mi moj Jovan i Ivana, njegovi brat i sestra, da mi pomognu da prebolim ovo. Pitajte koga hoćete kakav je Vule bio. Ja sam dugo radio u policiji i često sam nailazio na ovakve stvari, ali tek sada sam shvatio šta znači kada roditelji na ovaj način izgube sina - teško izgovara reči Ivan.


Juče se iz policijskih izvora bliskih istrazi moglo čuti da je jedan od mogućih razloga zbog kojih je dečak poginuo dečja igra “parkur”, koja podrazumeva preskakanje raznih prepreka na građevinama. Kako je potvrđeno, policija je u više navrata dobijala informacije da se na toj zgradi deca okupljaju kako bi igrala ovu popularnu igru kod mladih, odnosno kako bi trčala preko građevina.



Neobezbeđeno gradilište

 Komunalna inspekcija dva puta u proteklih godinu dana nalagala je investitoru da ogradi gradilište na uglu Kablarske i Kozjačke ulice, navode u beogradskoj opštini Savski venac. U toj opštini kažu da je nakon naloga inspekcije ograda bila postavljena, a da je verovatno neko ponovo razvalio delove ograde i tako napravio prolaz na gradilište.
- Prošle godine smo naložili da se gradilište ogradi, odnosno postavi ograda. To je i urađeno ali nedugo posle ograda je ponovo bila otvorena - kažu u opštini.

Izvor: Blic



Na vestima covek tvrdi da su u nekoliko puta provaljivali na gradiliste. Nekoliko puta je menjao katanac, bilo sve ogradjeno, medjutim klinci se jos od zimus tu skupljaju i prave haos.

Parkur je inace, zajebana zanimacija, a ako je klinac to "trenirao", nemoguce je obezbediti bilo koji objekat u Srbiji od toga.



« Poslednja izmena: 12. Maj 2011, 17:59:59 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
14 godina... dovoljno da zna sta je opasno sta ne...

zivot je jedan i to se vrlo brzo nauci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
vidis dete oce da ti se lomata po krovovima, konj ne mozes da mu objasnis da je opasno, a upisi ga na free climbing ili tako neko zamajavanje, da se nauci disciplini i stekne uvid koliko je vazna sigurnost ..

mislim sad je ovo sve kukanje nad prosutim mlekom i sta bi bilo kad bi bilo, ali realno, nemoguce da toliko nemas blage veze sa zivotom da ne vidis da dete zeli da se bavi necim sto je u osnovi jezivo opasno ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
E,zavristase mi muda za parkur-ajbere i njihovo vezbanje...

Zao mi je malog,ali,sto kazu i ostali-dobro je znao da je to opasno,a,realno-i tupavo.

Ja skidam kapu profesionalcima u tome-video sam dosta njihovih akcija,sto na TVu,sto preko neta,i medju njima stvarno ima momaka kojima covek mora da skine kapu koliko su u formi i kako se krecu ko macke.

Ali,mislim... problem je u tome sto se uvek nadje dosta naivcina,koji ce sve da shvate ozbiljno,ili olako(u ovom slucaju olako) i da probaju to i nastradaju zbog toga.

Monkey see,monkey do.

Ko sto je bilo i sa onim Fight club-om.Covek napise roman,drugi ga pretoci u film,treci uzme i nalozi se na sve to i napravi svoju "vojsku" uz pomoc koje postavi bombu u -Starbucks.  Smile

A najtuznije od svega je sto cela prica nije vezana za to,nego za jedan tezak slucaj podeljene licnosti,i kako covek dopusti da mu njegova druga licnost,izmisljena licnost,preotme zivot.  Smile  Smile

E,tako i ovo otprilike.Vide klinci par crncuga na netu kako skakucu po Londonu,i sad bi i oni da budu Spajdermeni.Alo,bre,' ste normalni?
« Poslednja izmena: 12. Maj 2011, 21:39:46 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:57:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.