Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:16:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Topovi  (Pročitano 11896 puta)
05. Avg 2009, 11:26:07
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Ne bih da me zenski deo foruma zbog ovoga mrzi, ali me stvarno interesuje odgovor na ovo pitanje.  Smile

E ovako...gledam ti ja temu Suncice i Stanije i kao sto svi znate tamo su nezaobilazni komentari zenskog dela foruma: "Ona je ovakva, ona je onakva" ili "Ne moze onda da bude model, ima kratke noge, veliko dupe" i slicno.

A primer, na temi one Ruskinje, nove devojke Hjua Hefnera, iako se zna da je ta devojka droljetina i najobicnija fuksa koja skida gace nasred crvenog tepiha, na odgovore likova "Kakva fuksa" stize "Jel je poznajes" "Otkud ti to znas"...

Sad, pitanje je zasto se te strane likuse velicaju, a nase potapaju? Zar nije lepse napisati za neku nasu Ima lepe noge, lepe sise...ne kapiram  Smile

Tema se zove Topovi jer bi svaki drugi naziv doveo do toga da se baci zestok hejt na mene. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ne znam... ne pravim takvu diskriminaciju.  Smile

Drolja je drolja, pa ''čija'' god da je, naša ili njihova.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne vjerujem da ce te iko lincovati Smile

to o cemu ti pises ja nisam primjetila,ali ja slabo zalazim u tim dijelovima foruma i rijetko mi se desava da  budem u situaciji i da se takvi razgovori vode...tako da je moguce da si ti u pravu.

ja znam samo jednu stvar....zene znaju biti stroge sudije kada su druge zene u pitanju,narocito kada je u pitanju fizicki izgled Smile.ne znam koliko to ima veze sa tim da li je djevojka nase gore list ili sa strane.

mada,budimo iskreni...i muskarci znaju biti precizni do u sitna crevca Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Citat
ja znam samo jednu stvar....zene znaju biti stroge sudije kada su druge zene u pitanju,narocito kada je u pitanju fizicki izgled Smile.ne znam koliko to ima veze sa tim da li je djevojka nase gore list ili sa strane.

Sad..gledaj ovako...secam se jednog Aneinog posta sa Stanije ili Suncicine teme, gde je odgovorila liku koji joj se obratio nesto ovako:

"Ti si ljubomorna na Staniju" (ili Suncice, ne secam se)

Dok je Anein odgovor bio "Ja ne mogu da budem ljubomorna na ove, vec na prave zene", dodajuci Moniku Beliuci i jos neke cijih imena ne mogu da se setim, bese to odavno. Smile

E sad, zar i nase devojke nisu priodne, lepe ili sta vec? Da razjasnimo, Suncica kakva god daje, izgleda odlicno, kako ona tako i ove druge. Zato mi bas i nije najjasnije zasto se non - stop prozivaju?  Smile

Ne znam... ne pravim takvu diskriminaciju.  Smile

Drolja je drolja, pa ''čija'' god da je, naša ili njihova.  Smile

Da ali pazi sada fles: znas i sama da ima gomila tema stranih riba, ali samo se nase napusavaju. Nisam video da je ikada nesto napisano na temi....ne znam... Dite Von Tiz, koja je primer bila sa Mensonom, da je kurava ili slicno...mogu misliti sta bi bilo da je Stanija sa Mensonom...to bi bila havarija... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne znam...Anein odgovor mogu da prokomentarisem jedino ukoliko mi kazes sledece...

unaprijed se izvinjavam,ali ne znam ko su Stanija i Suncica?
necu pitati kako izgledaju,ali cime se bave?
ko su one uopste?

ja sumnjam da bi neko mogao da spori i da kod nas ima lijepih i prelijepih zena... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Suncica je manekenka i devojka naseg tenisera Viktora Troickog, a Stanija je...ne znam, ona radi kao manekenka negde u Americi, valjda u Atlanik sitiju... ne znam tacno...ali taj neki trip je...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Stanija.jpg
(74.23 KB, 731x1024)
suncica_vr.jpg
(22.84 KB, 250x503)
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Znas u cemu je razlika.. Dasa je drolja i to ne krije...
Ove su drolje i to kriju...

E, ja cu vise da cenim jednu postenu kurvu\prostituku, nego neku koja se pretvara da nije poslovna pratnja...
I sto je problem reci da ono zgebce ima kratke noge, kad ima.. jer je niska, a niske zene imaju kratke noge? Smile

A ove sve nase mogu samo da nose vodu pravoj zeni.. ciji je primer upravo Monika Beluci... visina, tezina, prednji i zadnji trap, lice i pamet...

Citat
"Ti si ljubomorna na Staniju" (ili Suncice, ne secam se)

Inace, ko mi je to rekao... moze samo da se pokrije usima...
« Poslednja izmena: 05. Avg 2009, 12:02:14 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Ne kapiram kako Suncica moze da bude drolja...ima decka, ima posao...? Smile Za Staniju ne znam zato necu nista da pricam...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Da ali pazi sada fles: znas i sama da ima gomila tema stranih riba, ali samo se nase napusavaju. Nisam video da je ikada nesto napisano na temi....ne znam... Dite Von Tiz, koja je primer bila sa Mensonom, da je kurava ili slicno...mogu misliti sta bi bilo da je Stanija sa Mensonom...to bi bila havarija... Smile

Verovatno ima udela i u tome što su nam strane devojke nekako daleke... Sama ta daljina, različit mentalitet, drugačija i kultura, društvene norme, čine da te devojke posmatramo kao neke strane i daleke.

Sa druge strane, kod jedne Stanije i Sunčice toga nema. Znamo u kakvoj su državi živele i rođene, kojim jezikom govore, itd. i to nam umnogome približava njihove likove i dela. Ta Sunčica može sutra biti bilo koja devojka iz tvog ili mog komšiluka, koju znamo iz viđenja.

Zato je mnogo lakše popljuvati nekog ko nam je makar po nečemu sličan, ako ništa, a ono po geografskoj blizini. Sa takvom osobom se možemo i uporediti, jer smo imali donekle slične uslove života, makar u nekom najopštijem mogućem smislu, pa kad vidimo da se takva jedna devojka ponaša promiskutetno, teže nam je da je razumemo, odakle i proizilazi ta netrplejivost.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne kapiram kako Suncica moze da bude drolja...ima decka, ima posao...? Smile Za Staniju ne znam zato necu nista da pricam...

Aha... znaci.. ima istine u mojim recima... Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:16:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.226 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.