Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Top 5 tipova kojima se sigurno neće "posrećiti" nakon večernjeg izlaska  (Pročitano 11891 puta)
15. Maj 2010, 13:38:27
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Top 5 tipova kojima se sigurno neće "posrećiti" nakon večernjeg izlaska

Tekst: I.M.
Foto: Ilustracija

SVI ZNAMO kako izgledaju pijani uleti u noćnim klubovima - od onih očajničkih do onih seljačkih. Činjenica jest da djevojka ne mora biti supermodel da bi "pokupila" tipa u baru, ali jednako tako je činjenica i da su djevojke puno izbirljivije i koliko god popile neće baš otići kući sa svakim. College Candy je sastavio top listu pet tipova muškaraca kojima se zasigurno neće "posrećiti" nakon večernjeg izlaska.

1. Znojni, smrdljivi tip

Ok, u klubovima je vruće. Pogotovo ako plešete. No, u današnje vrijeme postoji nešto zvano antiperspirant, odnosno dezodorant protiv znojenja. Ipak, činjenica jest da se na plesnom podiju uvijek može naći bar jednog tipa kojem se potoci znoja slijevaju niz lice i leđa, a dok se on busa u prsa nasred podija pokušavajući sve zadiviti svojim plesnim (ne)umijećem, svi ostali ga zaobilaze u velikom luku. Ne samo da s takvim ni jedna normalna djevojka neće poći kući, već će i na podiju pobjeći od njega "glavom bez obzira" kako je ne bi "okupao" u svom znoju.

2. Tip koji se upucava svima po redu

Još jedan od tipova muškaraca koje se često sreće po barovima i klubovima je "očajni tip" - tip koji se uvaljuje svemu što je žensko i hoda na dvije noge. Niti njemu se neće baš često posrećiti nakon večernjeg izlaska, jer ni jedna normalna djevojka ne želi biti njegov 153. (i jedini mogući) izbor te večeri.


3. Jezivi tip

Još jedan od tipova muškaraca koje djevojke izbjegavaju po klubovima je jezivi tip luđačkog pogleda koji zuri u ostale goste i doslovno "iskače" iz mase. Sam njihov pogled vam već stvara nelagodu i prolaze vas ledeni trnci pa vam sigurno nije ni nakraj pameti otići s njim kući.

4. Ogromni bradati izbacivač

Još jedan tip koji nije prvi izbor djevojaka za povesti ga kući iz kluba je ogromni bradati izbacivač. Njegova prisutnost je u redu ako vas treba riješiti nekog napasnika koji vas gnjavi u klubu, ali problem nastaje kad mu završi smjena i on se "podgrije" sa nekoliko čašica alkohola - tko će vas osloboditi te napasti?

5. Stariji tip koji je "zalutao" u klub

Na posljednjem mjestu top liste pet tipova muškaraca kojima se zasigurno neće "posrećiti" nakon večernjeg izlaska nalazi se stariji tip koji je "zalutao" u klub, a okupljenim djevojkama po godinama komotno može biti otac. Vjenčani prsten je vjerojatno sakrio u džep sakoa, pokraj fotografije supruge i djece, a sad pokušava uhvatiti mlađahnu ljubavnicu. Osim ako nekoj sponzoruši ne uspije prodati priču o tome kako je bogati neženja koji će joj pokloniti cijeli svijet bude li njegova, ispit će za šankom svoj viski do kraja i kući otići sam.

Izvor: Index
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
3. Jezivi tip

Još jedan od tipova muškaraca koje djevojke izbjegavaju po klubovima je jezivi tip luđačkog pogleda koji zuri u ostale goste i doslovno "iskače" iz mase. Sam njihov pogled vam već stvara nelagodu i prolaze vas ledeni trnci pa vam sigurno nije ni nakraj pameti otići s njim kući.


Moj coek  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3

5. Stariji tip koji je "zalutao" u klub

Na posljednjem mjestu top liste pet tipova muškaraca kojima se zasigurno neće "posrećiti" nakon večernjeg izlaska nalazi se stariji tip koji je "zalutao" u klub, a okupljenim djevojkama po godinama komotno može biti otac. Vjenčani prsten je vjerojatno sakrio u džep sakoa, pokraj fotografije supruge i djece, a sad pokušava uhvatiti mlađahnu ljubavnicu. Osim ako nekoj sponzoruši ne uspije prodati priču o tome kako je bogati neženja koji će joj pokloniti cijeli svijet bude li njegova, ispit će za šankom svoj viski do kraja i kući otići sam.


E, ako ima para ima i sponzorusa  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Reci cu samo Smile Smile

1. Znojni- to je vec problem ali ko ce ga osetiti u diskoteci u kojoj staje 500 osoba i svaka nosi razliciti parfem Smile

2. Upucava se svima- Znate kako se kaze, ako muvas 5 odjednom jedna ce pasti sigurno Smile

3. Jezivi tip- Naravno, svi oni pankeri nikad u zivotu nisu imali devojku  Smile Smile

4. Bradati izbacivac- Koja sme da mu kaze ne? Smile Smile

5. Stariji "tip" koji je zalutao u klub- po mom iskustvu to su obicno budze a na svakog budzu dodje bar po 3 sponzorusice

Zakljucak: Svakom se posreci bez obzira kakav je jer svaka krpa nadje zakrpu. Mozda ne svaki put kada su u klubu ali skoro svaki Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 1800
Citat

Još jedan od tipova muškaraca koje djevojke izbjegavaju po klubovima je jezivi tip luđačkog pogleda koji zuri u ostale goste

Meni se par puta desilo da odem u neki klub i tako zurim u retarde... Al stvarno su bili ljudi za posmatranje  Smile I za kidanje od smeha...
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat

Još jedan od tipova muškaraca koje djevojke izbjegavaju po klubovima je jezivi tip luđačkog pogleda koji zuri u ostale goste

Meni se par puta desilo da odem u neki klub i tako zurim u retarde... Al stvarno su bili ljudi za posmatranje  Smile I za kidanje od smeha...


ajde,ajde, svi znamo da si psiho...
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
Citat

Još jedan od tipova muškaraca koje djevojke izbjegavaju po klubovima je jezivi tip luđačkog pogleda koji zuri u ostale goste

Meni se par puta desilo da odem u neki klub i tako zurim u retarde... Al stvarno su bili ljudi za posmatranje  Smile I za kidanje od smeha...

U klub se ide radi sebe i radi provoda,a ne radi zurenja u druge, sta oni rade i kako se ponasaju ..to samo kod nas ima da se gleda sta se radi u separeu pored ...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
3. Jezivi tip

Još jedan od tipova muškaraca koje djevojke izbjegavaju po klubovima je jezivi tip luđačkog pogleda koji zuri u ostale goste i doslovno "iskače" iz mase. Sam njihov pogled vam već stvara nelagodu i prolaze vas ledeni trnci pa vam sigurno nije ni nakraj pameti otići s njim kući.


Moj coek  Smile

jbn kraljica  Smile  Smile 

da dodam samo .. je li.. na osnovu visegodisnjeg iskustva sa psihopatama  Smile  Smile

6. Ljigavi tip - persona koja je zacrtala da te ima po svaku cenu i ne libi se da izgovara recenice poput "celu bih te olizao" i slicne fetishisticke zamisli ..

7. Strasno-sam-jak tip - persona koja je ubedjena da je ceo klub/kafic srecan sto ima priliku da uziva bas u njegovoj neverovatnoj pojavi .. neprekidno se ogleda u ogladalu iza sanka i upotrebljava prefiks "ultra" u svakoj recenici .. ultra-budala

8. Ti-si-super-ali-mi-smo-jedna-preurbana-ekipa tip - najnoviji tip muskarca - Preurbani tip, ostvalja utisak usiljene emisije na MTV-ju sa pocetka novog milenijuma.. sve radi, svime se bavi, svuda izlazi i sve poznaje. Devojkama se obraca sa "Cici" .. u ponedeljak putuje za London .. i slicna sranja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
Citat
da dodam samo .. je li.. na osnovu visegodisnjeg iskustva sa psihopatama

Hoce me ti ludaci pa to ti je ...moguce da sam i ja ludak, nemam pojma  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
slicni se jedan drugom raduju  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.