Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:19:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Top 10 događaji u 2006.  (Pročitano 1084 puta)
30. Dec 2006, 18:11:07
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Top 10 događaji u 2006.


1. Potvrđena presuda Legiji
Vrhovni sud Srbije je 28. juna potvrdio Miloradu Ulemeku Legiji (36), komandantu JSO, kaznu zatvora od 40 godina za ubistvo Ivana Stambolića i pokušaj ubistva Vuka Draškovića u Budvi. Istovremeno, sud je utvrdio da je Slobodan Milošević naredio ubistva svojih političkih protivnika.
   
2. Hapšenje pripadnika četiri mafije
Srpska policija je otkrila i razbila četiri velike organizovane kriminalne grupe - stečajnu, drumsku, saobraćajnu i carinsku mafiju, koje su republički budžet i brojne firme oštetili za više od sto miliona evra.

3. Ubistvo zaštićenog svedoka
Zoran Vukojević Vuk, zaštićeni svedok protiv zemunskog klana, brutalno je ubijen 3. juna. Vukojevićev leš, do pola spaljen, nađen je pored autoputa Beograd-Zagreb. Prethodne noći nađen je leš Zorana Povića, odbeglog pripadnika zemunskog klana, zbog čega se pretpostavlja da je učestvovao u otmici svedoka. Analizom DNK na Vukojevićevom telu nađeni su tragovi Aleksandra Simovića.
   
4. svedočenje dejana milenkovića Bagzija
Dejan Milenković Bagzi, četvrti svedok saradnik na suđenju za atentat na premijera Zorana Đinđića, 23. novembra je u sudu potvrdio navode optužnice. On je naveo da je odluku da se ubije premijer doneo Milorad Ulemek Legija i da je za to nagovorio Dušana Spasojevića Šiptara.

5. Železnička nesreća u Bioču
U železničkoj nesreći kod Bioča 23. januara poginulo je 47 ljudi, a povređeno je više od 200. Suđenje je u toku, a nalazi veštaka o uzrocima nesreće su protivrečni.
   
6. Odlazak sudije Marka Kljajevića
Marko Kljajević u septembru je iznenada napustio mesto predsednika Veća na suđenju za ubistvo premijera Zorana Đinđića. Odlučio je da se kao advokat priključi odbrani brata Gorana Kljajevića, optuženog da je bio vođa stečajne mafije.

7. Hapšenje Aleksandra Simovića
Aleksandar Simović posle tri i po godine skrivanja uhapšen je 25. novembra u iznajmljenom stanu u Novom Beogradu. U trag pripadniku zemunskog klana policija je ušla prateći njegovu suprugu. U stanu su nađeni automatska puška, pištolj, dve bombe, falsifikovana dokumenta, kao i svedočenje Dejana Milenkovića Bagzija.
   
8. Eksplozija vojnog magacina u Paraćinu
U seriji eksplozija u skladištu na Karađorđevom brdu kod Paraćina 19. oktobra lakše su povređena 23 građanina. Prema rečima istražnog sudije, uzrok eksplozije je samozapaljenje municije. Pre toga, 29. maja u eksploziji u vojnoj fabrici „Prva iskra“ u Bariču poginula su trojica radnika. Uzrok eksplozije do danas je nepoznat.

9. Poternica za Bogoljubom Karićem
Bogoljub Karić je nakon što je 17. januara podnet zahtev za istragu u slučaju „Mobtel“ pobegao iz zemlje i za njim je raspisana poternica. Članovi porodice Karić se sumnjiče da su milionske iznose uzimali od države i prebacivali na privatne račune.
   
10. Joca Amsterdam izručen Srbiji
Sreten Jocić, zvani Joca Amsterdam, koga svi evropski mediji nazivaju kraljem kokaina, izručen je 23. marta srpskim vlastima, gde se protiv njega vodi istraga zbog sumnje da je podstrekao na ubistvo Gorana Marjanovića. Uz kauciju od 300.000 evra on je 24. maja pušten da se brani sa slobode.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Do neba i jos dalje, nema granica!!!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 7250i
A u kom kontekstu mislis najbolji dogadjaji ?
Politika me ne interesuje, nek se ubijaju medjusobno i rade sta hoce! Veca su mafija od samih mafijasa (pr. zemunaca). No da ne zalazim u te teme! Zalosno je sto su panduri isprebijali masu u onom klubu u Beogradu! Kada su uleteli u klub i poceli da tuku sve redom pa i devojke! A politicari? Ko je sta jeo, sa kime se sastao, sta je rekao, sta je obecao, sta je uradio me uopste ne interesuje! Da smo prava drzava zanimalo bi me! Ali s obzirom da se na vlasti vrte isti ljudi samo menjaju funkicije, neka se i tamane medjusobno! Kada budu uradili nesto pametno za ovu zemlju izacu na glasanje a ne njihova pusta obecanja!Muka mi je od ovih predizbornih reklama i svega toga!A i onaj Ceda, narkomancina, proveo je svoje najbolje dane sa zemuncima koji su mu i nabvljali materijal za fiksanje! Ova drzava je zalosna!
Neka urade nesto po pitanju studenata, da ih zadrze ovde kada zavrse fakultete! Neka podignu standard drzave a samim tim i plate a ne da to obecavaju vec 7 godina a nista da ne rade! Zapravo, rade oni!Trpaju sebi i svojim bliznjima u dzep!

Ufffff sada mi je sama pomisao gde zivim podigla pritisak!Sada bi da se svadjam!:)
IP sačuvana
social share
Ako me nisi upoznala zalices, a ako si me upoznala vec zalis !!! Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
nije lose
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 415
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja bih izmenio naslov teme u "Top 10 Mafijaski dogadjaji u 2006" da ne bude zabune
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Do neba i jos dalje, nema granica!!!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 7250i
Srbija = Kolumbija

Zalosno ali istinito! Mafija na vlasti i toliko ukorenjena da je u narednih 100god niko nece moci preurediti! Sramota!
Ovi gore primeri koje si navela sluze samo za zamazivanje ociju narodu i nesto od toga su njihove medjusobne bitke!Ubijanje javnih "mafijasa" svedoka je samo nacin zataskavanja umesanosti vlasti i drzvanih organa (DB, BIA, . . . )
IP sačuvana
social share
Ako me nisi upoznala zalices, a ako si me upoznala vec zalis !!! Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Zar DB postoji?
Joca Amsterdam izručen Srbiji

Ah kakav je to dogadjaj. Mislim ono kao u filmovima je bilo izrucenje...zatvoren aerodrom, avion pola sata kruzi oko piste, tri razlicite kolone kao varka da bi ga za 300000 evrica pustili napolje. Pa sva ova zajebancija je kostala vise od te kaucije.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:19:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: doga mafijasa aji

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.