Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:06:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tom Cruise - Tom Kruz  (Pročitano 88390 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Tom Kruz - Kaskader sam u duši

Film „Nemoguća misija 3“ od danas je kod nas na redovnom bioskopskom repertoaru. Tim povodom, zahvaljujući našem distributeru „Taramauntu“, dobili smo ekskluzivno pravo da objavimo intervju sa Tomom Kruzom, nosiocem glavne muške uloge. Treći nastavak režirao je Džej Džej Ejbrams koji se proslavio tv-serijama (za „Izgubljene“ je osvojio nagradu „Emi“), ali i pišući scenarija za „Armagedon“ i „U potrazi za Henrijem“. Pored Kruza, u filmu igraju Filip Sejmur („Kapoti“), Ving Rems („Grad greha“), Lorens Fišburn (serijal „Matriks“), Mišel Monahan („Gospodin i gospođa Smit“)...

Storija počinje tako što se Tom Kruz, odnosno specijalni agent Itan Hant, susreće sa poduhvatom svoga života. Itan se suočava licem u lice sa opasnim i sadističkim dilerom dok pokušava da spase svoj tajni identitet i zaštiti svoju devojku. Prve kritike govore da je Ejbrams u ovom delu pokazao originalno umeće da odlično ispreplete akciju i dramu. Zanimljivo je da je Tom Kruz sam izvodio kaskaderske scene koje je prethodno mesecima trenirao... Jedna od najdinamičnijih kaskaderskih scena u filmu je skok sa zgrade visoke 25 metara.
Ejbrams je rekao da je u ovom filmu želeo da prikaže običnog čoveka koji se krije iza jednog tajnog agenta. Pretpostavljamo da vam je to pružilo priliku da se baš unesete u lik?

- Da, lik jeste višeslojan. Izazov je dočarati sve što on nosi u mentalnom i fizičkom smislu. Veoma je dinamičan na svim frontovima. To je priča o ekstremima u kojoj se, na neki način, ogleda i sam smisao života.
Kada ste odlučili da on režira „Nemoguću misiju 3“?

- Nekoliko nedelja pošto je Džo Karnahan odustao, pomislio sam da bi Ejbrams bio odličan. Problem je bio u tome što sam Paramauntu obećao veliki film za to leto, a vreme je isticalo. Nisam hteo da pravim kompromise i da snimam film ako ne osećam da je pravi trenutak za to.
Tako da ste napravili rokadu i prvo snimili „Rat svetova“?

- Tako je. Pomerio sam snimanje „Misije“.
I, kako je ispalo?

- Senzacionalno.
Nije li ovo prilično veliki film za debitanta Ejbramsa?

- Moram da vam kažem da se uopšte nije primećivalo da mu je ovo prvi dugometražni film. Ovo je, u stvari, najveća i najkompleksnija „Misija“ koju smo do sada napravili. Priča na čijem je scenario takođe radio, zajedno sa mnom, zatim kako je režirao... sve je fantastično.
Sami izvodite i kaskaderske scene!

- Zabavnije mi je kad sebe testiram mogu li ja to. Kaskaderi su vrhunski sportisti i ja zavisim od njihove obuke. Volim da učim od njih.
Šta je to u Itanu Hantu što vas vraća njemu?

- Volim njegove avanture, njegov svet, uvek nove misije i, naravno, akcione avanture. U bioskopu, gledaocu treba omogućiti da otputuje. Ja želim da podarim publici to putovanje i zabavu. I snimanje takvih filmova je velika avantura.
Zašto ste izabrali baš Mišel Monahan?

- Ona je divna. U sceni na krovu bolnice je tako humana. To je teška scena, jer njen lik prolazi kroz tranziciju. Jedva čekam da je ljudi vide.
Snimali ste po celom svetu. Da li ste uživali u tome?

- Naravno. U Kini smo završili snimanje dan ranije, što se ne dešava tako često. Kina je kul i Kinezi su efikasni. Dopale su mi se lokacije. Počeli smo u Italiji gde je odlična hrana, mesta prelepa... Šangaj je za mene otkriće, nikad tamo nisam bio ranije. Moderan grad - sjajno iskustvo, snimali smo u selu starom 1000 godina.
Da li je „Nemoguća misija 3“ prvi film koji ste radili zajedno sa producentom Polom Vagner?

- Da. Kada sam prvi put došao u Paramaunt rekao sam da hoću da budem producent i pitao sam je da mi se pridruži.
Hoćete li pauzirati neko vreme kada se beba rodi?

- Trudim se da nikad ne napuštam porodicu. Svi su sa mnom. Za vreme snimanja „Misije“ svako veče smo imali porodičnu večeru. Svako jutro i svako veče bili smo zajedno.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ima li ko biografiju :graduate:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Pogledaj prvu poruku ove teme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Tom Kruz dobio nagradu za humantarni rad

Poznatom glumcu je u Los Anđelesu uručena nagrada Simon Vizental centra za humanitarni rad zbog širenja znanja o istoriji holokausta.

- Ovo je neverovatna čast. Za mene i moju porodicu ovo je zaista posebno veče i gledam u to šta je Simon Vizental postigao u životu, šta predstavlja ovaj muzej, rekao je Tom Kruz u Los Anđelesu gde mu je uručena nagrada, prenose svetski mediji.

Na ceremoniji su mu se pridružili supruga Kejti Holms, sin Konor i producent Džeri Brukhajmer.

- Naš izazov, dame i gospodo, je da se pobrinemo da smo učinili sve što je u našoj moći da se više ne ponovi Aušvic, Ruanda ili Darfur na našoj planeti. Da naša deca i njihova deca mogu slobodno da žive u svetu gde se muškarac i žena procenjuju po njihovim dostignućima i delima, a ne rasi ili religiji- zaključio je Tom.

Izvor: S media
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Tom Kruz postaje rok pevač

Tom Kruz je za potrebe filma “Rock of Ages” pustio kosu, nabildovao mišiće i stavio privremene tetovaže na telo.



Popularni glumac u filmskoj adaptaciji mjuzikla “Rock of ages”, koji govori o muzičkoj sceni 1980-ih godina, igra Stesija Džaksa.

Iako ima već 48 godina Tom se odupire vremenu te će publika moći da ga vidi u scenama u kojima cepa majicu sa tela te vrti bokovima utegnutim u kožne pantalonama, poput legendarnog Igija Popa.

Kako u filmu i peva, njegova supruga Kejti Holms izjavila je kako ima seksi muževan glas.

Pored njega glumi i Rasel Brend koji je dobio priliku da oživi svog najdražeg pevača, Nikija Siksa iz grupe “Motli Kru”, a igraju još i Alek Boldvin, Dijego Gonzales Boneta, Meri Džej Blajdž i drugi.

Premijera filma je najavljena za 1. jun 2012. godine.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Srećan rođendan, Tome!

Jedan od najpoznatijih holivudskih glumaca, Tom Kruz, koji privlači pažnju javnosti kako svojim ulogama u filmovima, tako i detaljima iz privatnog života, danas puni 49 godina.



U biografiji Toma Kruza zaista ima detalja koji su za pozavideti. Ovaj glumac, rođen 1962. godine, ostvario je zapamćene uloge u mnogim holivudskim hitovima, kao što su "Nemoguća misija" i "Top Gan", a uspeh nije izostao ni na privatnom planu - njegov brak sa koleginicom Kejti Holms deluje savršeno, a imaju i predivnu ćerkicu Suri.

Može se reći da se holivudska zvezda, čije puno ime glasi Tomas Kruz Mepoter IV, ostvarila na svim poljima, a sada samouvereno grabi prema pedesetoj, još uvek mameći uzdahe mnogih dama. Za decembar ove godine najavljena je premijera novog dela "Nemoguće misije", pa će Tom sigurno imati još razloga za slavlje.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Tom Kruz - majstor za knedle

Glumac je u jednom od najprestižnijih tajvanskih restorana pokazao da mu posao kuvara i ne ide tako loše.

Tom Kruz trenutno na Tajvanu promoviše film "Zaborav" čija radnja je smeštena u postapokaliptični svet, u kojem usamljeni vojnik pokušava da se suprotstavi invaziji vanzemaljaca.

Umesto uobičajenih konferencija za novinare, promoteri filma su odlučili da Kruz u okviru promotivne kampanje poseti najbolje tamošnje restorane i za fanove pripremi neka od tradicionalnih jela.

Glavni kuvar u restoranu "Din Tai Fung" u Tajpeju kaže da Tom brzo uči i da bi bio odličan kuvar, ako jednog dana odluči da se time bavi.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v285266p0.jpg
(80.76 KB, 610x395)
« Poslednja izmena: 07. Apr 2013, 01:41:31 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Neustrašivi Tom Kruz

Slavni holivudski glumac u svojoj 50. godini ne preza od opasnih akrobatskih scena i ne traži kaskadera da ga zameni. "Mi ga smatramo jednim od nas", kaže kaskader Džoi Boks.

Dajte mu bilo koju scenu i snimiće je!

Tako o Tomu Kruzu, 50-godišnjem glumcu, govore njegove kolege-kaskaderi.

"On uopšte ne brine ako će se povrediti. Ulazi 'u vatru', prima udarce i dobija modrice i ne želi da stane. U stanju je da radi do ranih jutarnjih sati samo da bi scena izgledala uverljivije. Potpuni je perfekcionista", kaže Endi Norman, filmski konsultant za "opasne" scene, koji je sa Kurom radio u nekoliko filmova.

Kruz je poznat i po tome što do detalja "prelazi" svaku scenu pre nego što ona bude snimljena. Od početka, on učestvuje u planiranju i analizira šta i kako.

"On je čuven u filmskoj industriji po tome što je izuzetno fokusiran i što potpuno ulazi u svoj lik. Kada snimamo scene tuče, prvo moramo da se sastanemo da razgovaramo o tome. On želi da zna kakve su emocije, koji su razlozi, koliko mu je potrebno treninga... Olakšava nam posao, u svakom slučaju", kaže Norman.

Kaskaderi su impresionirani Kruzom. Kažu da nikada nisu radili sa takvim glumcem kao što je on.

"On redovno vežba, sam snima sve scene u kojima se obično unajmljuju kaskaderi - eksplozije, tuče, vatra, jurnjava automobilima, motorima... Mi ga i ne doživljavamo kao glumca, već kao jednog od nas - kaskadera. Tom je veoma oprezan i inteligentan. Zna tačno kako treba da snimi određenu opasnu scenu, a da iz nje izađe nepovređen. Za to je potrebno mnogo veštine", kaže Džoi Boks.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v287361p0.jpg
(108.29 KB, 610x395)
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Sendo 
Svaka mu čast Smile

Mada... čovek snima svoje kaskaderske scene u filovima, gde sam to čuo? Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:06:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.213 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.