Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: To je to...definitivno cu umreti sam okruzen nekim zivuljkama...  (Pročitano 14705 puta)
12. Sep 2010, 00:41:25
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Odgledam ja lepo tekmu kod ortaka i krenem kuci na stanicu tramvaja preko puta Hajata veceras. Nakon minut dva, stizu na stanicu dva aviona, jedna plavusa druga brineta obe doterane za izlazak i obe ciste 10-e. Onako na stiklama vise su od mene za najmanje jedno pola glave. Sednu one na klupicu. Tu sam se pitao: 'gde ce ove bez auta', ali rekoh dobro da ne pametujem previse. Kad nedugo zatim stize klosar u nekom sivom sakou, nizi od mene i onako pomalo pokrivljen ladno uzme i sedne pored ove brinete. Ova naravno, odmah ustane (prica na mob sa nekim) i onako kroz smeh pocne da ide prema meni...tu dodje i ova plavusa iza nje i obe stanu ispred mene. Kad evo ti klosara za njima. I tu, posto sam ja uradio jedno veliko nista, one posto su se i dalje ocigledno osecale nezasticenim krenu na drugu stranu i time se udalje od mene. Klosar stane tu blizu mene i demonstrativno izvadi onaj metal iz kante i sedne na to i prosere nesto tipa: 'dobro ja cu evo da sednem ovde a one neka sednu tamo'.
Udjemo mi u tramvaj (ja na drugim vratima a one na poslednjoj) kad cujem kako ovaj degen kenja: 'vidi kako si visoka..'. izadjemo kod SC-a i tu ga ove oteraju pretnjom pandurima.
Dakle sta je poenta?
Pa poenta je da sam debil mogao da ih povucem iza mene i onda napusim klosara da mi je startovao ribe i da ga nateram da odjebe. Msm, vec sam bio dominantni alfa muzjak tamo (zato je i krenula ka meni) samo sam nakon teranja klosara trebao da ih napusim sto su ko dva vanzemaljca bez auta i da im uzmem kontakt. Sutra da sam izasao sa njima u bilo koji klub, time sto bi mi njih dve digle drustvenu vrednost u klubu sky high, mogao sam da uzmem jos 10 kontakata od drugih dobrih riba.
Ovako ce moji geni ostati izbrisani iz istorije jer se sigurno ni sa jednom necu razmnoziti. Pa ja bih samog sebe odjebo da mogu da se razmonozim sa sobom.... Smile
Molim vas, ubijte me, pospite sodom bikarbonom i uredno zakopajte.... Smile Smile Smile
Malo cu da vicem:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa...... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Brate, šta je klošar niže biće pa ne sme da sedne na klupu pored nekog? Nek se jebu te dve lepotice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Nije seo da sedi, vec je seo da ih spopada. Ja sam bio u vecem soku nego one. Kroz glavu mi prolazilo: Jer to upravo klosar 'startovao' 2 desetke? Smile
Slazem se da i u njemu cuci jedan beskonacni Kreator ali je lik puko. Sta bi rekao da su bile u pitanju tvoje sestre?
Jeste mi ga bilo zao u jednom trenutku ali sad bih vise voleo da sam pokupio kontakt od ta dva aviona nego sto sam sacuvao Dusu. Dusa mi nece nesto mnogo porasti uz zivuljke ali bi mogla uz neku finu, lepu devojku... Smile
A sve se tako lepo namestilo... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
E, sad bih ti nešto rekla, al previše sam lepo vaspitana.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
E, sad bih ti nešto rekla, al previše sam lepo vaspitana.

Posle jebanja nema kajanja? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Ne, već da sa takvim rezonima i pogledom na žene...naslov teme ti je svakako izvestan.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Sine ako su tebi ciste desetke ribe koje su na stiklama za glavu vise od tebe...Svaka cast  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Cekaj, ti se kajes zbog toga sto ih necinenjem nista nisi uzeo njihov broj telefona i samim tim nisu ti digle drustvenu vrednost u nekom klubu jer bi na taj nacin uzeo jos 10 brojeva od dobrih riba a ovako ne mozes posto nisi uradio nista. Ja mislim da ti imas problem druge vrste koji je veoma veci od problema sto im nisi pomogao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Pa jedna izgleda vako:

a druga vako:


Hebat ce mi bamb mater kad vidi ovo... Smile

Cekaj, ti se kajes zbog toga sto ih necinenjem nista nisi uzeo njihov broj telefona i samim tim nisu ti digle drustvenu vrednost u nekom klubu jer bi na taj nacin uzeo jos 10 brojeva od dobrih riba a ovako ne mozes posto nisi uradio nista. Ja mislim da ti imas problem druge vrste koji je veoma veci od problema sto im nisi pomogao.

Prosvetli me? Smile
« Poslednja izmena: 12. Sep 2010, 01:28:59 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Slazem se s' Branom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.