Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: To je to...definitivno cu umreti sam okruzen nekim zivuljkama...  (Pročitano 14755 puta)
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Uradio si tacno ono sto je trebalo, poslusao si zdrav razum, iako su ti osecanja (donja glava) govorila drugacije. Nije bilo potrebe da intervenises, klosar ih nije napao fizicki, nije uradio nista osim malo dobacivanja. Da je to uradio neko drugi, situacija bi izgledala kao nabacivanje, nista previse neobicno.
Cak i da si se postavio kao njihov pratilac, zahvalile bi ti uz kiseli smesak i nastavile svojim putem. Ribe avioni "visoko lete" i nedodirljive su za nas ljude na zemlji. Tesko da bi ih ikad vise video.
Da..nabavi macku i pomiri se sa sudbinom. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Pa kad se vi uvek lozite na te kucke sto su u tripu da su ne znam ni ja koje ribetine...Ne daj Boze da se nalozite na neku normalnu, dostuoniju...Ko vas jebe, cvilite onda za golubovima na grani  Smile
« Poslednja izmena: 12. Sep 2010, 01:32:01 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Pa kad se vi uvek lozite na te kucke sto su u tripu da su ne znam ni ja koje ribetine...Ne daj Boze da se nalozite na neku normalnu, dostuoniju...Ko vas jebe, cvilite onda za golubovima na grani  Smile

Pa, bre, pitao bih tebe da si musko da l' se ne bi lozila. Mislis da je nama lako, evo Deki se covek oduzeo, nije znao sta da radi. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
@1deki
Potajno se nadam da si ironican i da je ovo sve zezancija iz meni nekog nepoznatog razloga.
Aludiram na tvoje namere. Znaci ti im nebi pomogao zato sto im je u tom trenutku pomoc potrebna vec bi im pomogao samo iz razloga da bi im posle uzeo broj telefona, izasao sa njima u neki klub i pomocu njih uzeo broj telefona od jos nekih ''dobrih'' riba. Just lol. Mozda sam ja staromodan ali ovo da nije smesno bilo bi tuzno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Pa kad se vi uvek lozite na te kucke sto su u tripu da su ne znam ni ja koje ribetine...Ne daj Boze da se nalozite na neku normalnu, dostuoniju...Ko vas jebe, cvilite onda za golubovima na grani  Smile

Da, sve vidjam drugare koji su ozenjeni takvom 'normalnom, dostupnijom...' i sve i jedan jebe nesto sa strane. Da je na vreme odvojio dobro dupe za sebe mozda ga ne bi trazio u svakoj koja prodje zato prekini da me smaras sa tim moralnostima... Smile
Ja zelim 'normalnu', ali itekako zelim i da ima dobro dupe i necu nikome da se izvinjavam zbog toga...

@1deki
Potajno se nadam da si ironican i da je ovo sve zezancija iz meni nekog nepoznatog razloga.
Aludiram na tvoje namere. Znaci ti im nebi pomogao zato sto im je u tom trenutku pomoc potrebna vec bi im pomogao samo iz razloga da bi im posle uzeo broj telefona, izasao sa njima u neki klub i pomocu njih uzeo broj telefona od jos nekih ''dobrih'' riba. Just lol. Mozda sam ja staromodan ali ovo da nije smesno bilo bi tuzno.

Ko sto rece nennad, zaista nisu bile fizicki ugozene, nije ih pipkao. Klosar nije uradio nista nezakonito, a ja ne volim nasilje pa sam gledao da ako problem ne eskalira - ja da ga ne pravim ako me kapiras... Smile
« Poslednja izmena: 12. Sep 2010, 01:42:31 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Da....kupi macku na vreme  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
E, u šta si ti sprcao 32 godine, crni sine, kad se još od dupeta nisi makao??? Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ko sto rece nennad, zaista nisu bile fizicki ugozene, nije ih pipkao. Klosar nije uradio nista nezakonito, a ja ne volim nasilje pa sam gledao da ako problem ne eskalira - ja da ga ne pravim ako me kapiras... Smile
Ne pricam o situaciji vec o tvojim namerama koje si btw napisao u prvoj poruci. Jasno si bar meni stavio do znanja kako sad neces moci na racun njih da uzmes broj od jos nekih dobrih riba. Veoma plemenite namere. Inace, jel tebi treba druga riba da ti pomaze oko muvanja? Inace samo razmisljanje da ako dodjes sa dve ''dobre ribe'' u klub svi ce biti u fazonu: vauu ko je ovaj baja, kakav car, ima da mu dam veceras koliki je smeker.. je vise nego smesno. Ako imas 10 godina onda imas jos vremena da naucis neke stvari a ako imas vise godina onda imas problem.
« Poslednja izmena: 12. Sep 2010, 01:51:38 od noob_saibot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Inace, jel tebi treba druga riba da ti pomaze oko muvanja? Inace samo razmisljanje da ako dodjes sa dve ''dobre ribe'' u klub svi ce biti u fazonu: vauu ko je ovaj baja, kakav car, ima da mu dam veceras koliki je smeker.. je vise nego smesno. Ako imas 10 godina onda imas jos vremena da naucis neke stvari a ako imas vise godina onda imas problem.

Da apsolutno si u pravu. Uzmi pa se prosetaj sa jako lepom devojkom kroz trzni centar i posmatraj kako te druge zene gledaju. A onda prosetaj za 2 nedelje kroz taj isti trzni centar sam i posmatraj kako te gledaju (tj ne gledaju). Onda se vrati na forum pa elaboriraj... Smile
Ja sam to vec x puta radio pa znam o cemu pricam.
Mislim da si ti taj koji ima 10 godina a ne ja....
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Nego, jesi razmisljao o Persijskoj macki?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.