Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:58:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tko je tu blesav? On, ja ili oboje?  (Pročitano 8698 puta)
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7


mozda covek ima probleme sa globalizacijom, znam da ih ja imam ...
Recimo, jedan primjer - danas je htio donijeti kompjuter k meni, spojiti ga na internet i dolaziti ovdje surfati. Umjesto da si uvede
Smile  mozda on samo i zeli da ti bude blize, tj. mozda zeli pcelice i pticice i tako to ...    Smile (salim se ja malo) radi kak ti volja, sto ti rece davidovac

ako ti odgovara ok, ako ne, nije ok >> ako nije ok >>  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Šutni skota i nađi, sebi, dostojnog. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Evo latinice. Smile
Ajde, fala  Smile

Citat
Nije dozvoljeno postavljati više postova za redom. Koristi opciju izmeni, gornji desni ugao.
Nova si pa će ti oprostiti. Smile
Iskreno, ta dva posta su mi se omakla (umjesto uredi stisnula sam citat na vlastiti post) - pa kad je vec otisao iskoristila sam ga.  Smile
Hvala, pazit cu odsad  Smile

Citat
Dakle, neće da radi. Ne mora.

Ti imaj svoj posao i svakog, recimo, 1. u mesecu - ti neku sumu novca u kuću - on istu sumu.

Ako neće onda je on parazit Smile..... samo dve mogućnosti imaš:

- izdržavaćeš parazita Smile

- ostavićeš parazita

Odluka je na tebi.
Haha, istina ovo za dvije opcije  Smile
I to mi jest realni odgovor.
A pazi ovo - jucer mi je rekao da bi volio da on radi i mene uzdrzava a ja ga cekam kuci. Da bi ga to usrecilo. Na to sam ja skocila i poludjela jer jedva podnosim da me i roditelji uzdrzavaju cijeli studij. Poslije mi je rekao da nije otisao na posao djelomicno zato sto sam ja tako reagirala.... Ma mislim..  Smile
On bi htio da se ja posvetim nasem zajednickom projektu (imamo vec nekoliko ideja u zacetku) i sav teret na mene svaljuje u smislu da ja ne radim na tome pa ne moze ni on - a zaboravlja da ja imam fakultet i fakultetske obveze koje sad hocu pod hitno privesti kraju. Opet ZA NAS, da bi sto prije imala vise vremena ZA NAS.
A on sjedi i sjedi, i ne radi nista   Smile

Citat
Iskreno, ja ga ne razumem, ali ne razumem ni tebe. Šta te privlači na takvom liku. Smile
Ljubav je slijepa, znas i sam. Zaljubila sam se u sasvim druge stvari, ovo se pojavilo unatrag par mjeseci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7

Ljubav je slijepa, znas i sam. Zaljubila sam se u sasvim druge stvari, ovo se pojavilo unatrag par mjeseci.


bem li ga, ako su sad pare bitne, mozda malo vise razradite njegove  :"sasvim druge stvari" i zaradite na tome ....
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Da li bi mogla da mi prvo odgovoriš na neka pitanja, pre nego što ti dam ikakav savet? Izvinjavam se ako si nešto spomenula, a ja nisam primetila.
1. O kakvom se zajedničkom poslu radi? Šta bi ti radila, a šta on, kakav posao (bar otprilike),...
2. Kakav je on bio pre nego što ste pričali o zajedničkom poslu?
3. Da li je imao neki posao pre nego što te je upoznao? Ako jeste, šta se sa njim desilo (mislim na posao)?
4. Da li ga roditelji puno kritikuju i da li puno očekuju od njega?
Nemoras se izvinjavati  Smile

1. Dizajn, crtanje i grafika, ja crtam, on na kompjuteru.
2. Mi smo oduvijek pricali o zajednickom poslu, ali tada je jos bilo daleko, ja sam imala puno ispita na faksu, a on je samo mene "cekao". Puno sam ucila i sve polozila u nekoliko mjeseci. Sad finaliziram, i spremna sam dalje, a on se nije maknuo s mjesta.
3. Imao je, jedan - dao je otkaz jer nije mogao izdrzati, dalek mu je bio put, sef ga je nervirao, mala placa, same kritike. Vrlo je zahtjevan po tom pitanju, mogu reci da zna sta hoce, ali je cak i po tom pitanju ponekad vrlo inertan.
4. Vec dugo nije u kontaktu s njima, zivi sam i fascinirana sam kako se uopce uspije prehraniti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Ultimatum pa vidi kako reaguje.

Ako neće - zna se  Smile u špic brade pa napolje.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
ne nisi luda.
Imash potpuno zdrav stav o zhivotu i radu i obavezama.
Nemam pojma koliko imate godina (pogotovo on), ali priznacesh da koliko god da on ima godina, ponasha se kao detence kome treba paznja sad i odmah sa tvoje strane, sve obaveze potiskuje, zhivi za momenat, parazit je, verovatno je i nesposoban (mada to nikada nece sebi priznati), ti cesh na kraju ispati rospija (zato shto on nece priznati da je nesposoban, a tvrdice da ga opterecujesh i da on , je li, zna i bez tvoje pomoci da zhivi) ...itd. Jasno ti je u kom smeru to ide, ne moram dalje da objasnjavam. E sad postavlja se krucijalno pitanje: jesi li ti spremna da josh godinu, dve, pet, deset, ceo zhivot provedesh pored takve osobe? Ljubav je lepa, divna je, razumevanje takodje, podrshka i poshtovanje, sve je to super na papiru.U tvom sluchaju slovo na papiru.Da li je to ljubav? Ili si zaljubljena u sliku koju imash o njemu?Nemoj da se plasis da to samu sebe pitash.On je prema tebi divan, chini da se osecash lepo, prijatno ti je kada si uz njega.On je parazit.Ti si vredna.On nece da radi.Ti radish i imash cilj.On nema cilj.Njegov cilj je u narednih nekoliko sati,od danas do sutra.Ti se zbog toga nervirash.On te saslusha.Ne uradi onako kako ti kazes (zarad opshteg dobra), nastavlja po svome.Ne zheli da se menja.Ti bi da se to promeni.On to ne mozhe i nece.Mozhda se i potrudi, ustane ujutru i vrati se u krevet...kao dechak koga mrzi da danas ide u shkolicu, hladno mu je, lepshe mu je u krevetu. Jel to realan zhivot? Jel on realan chovek? Spreman da zhivi i da se bori za tvoju i svoju egzistenciju? Sutra da te stavi pod svoje krilo , ako se bilo shta desi i da zavisish od njega ako tako zhivot bude odredio? Vidish li sebe u tom scenariju?

Ne smatram da je to ljubav, izvinjavam se ako zvuchim surovo, ali slichna stvar (skoro identichna) mi se desila. Volish sliku o tom choveku.On voli samo sebe i svoj izbor.Ti si mu kanal, verovatno mu mnogo znacis, ali kako i ne bi ? Ti tolerises sve njegove gluposti, dozvoljavash mu mnogo toga shto ne bi trebala, njemu je verovatno predivno i ne bi menjao to ni za shta na svetu, a sa druge strane je nezadovoljan samim sobom, pa je postao apatichan, samo ti si spas, jer kad je sa tobom ne mora da misli na to kako je nesposoban ... Zapitaj se, odgovori su ti na dohvat ruke, samo treba da zhelish da ih vidish.  Smile

Hvala na lijepom postu i iskrenom misljenju  Smile
Zadnji pasus me malo zamislio. Istina je da mu se sve vrti oko mene, samo bi bio sa mnom. Bez mene je depresivan i prazan, tako bar kaze.
Cesto mi kaze da bez mene ne moze nista napraviti, ali ne moze ni samnom! Kad sam ja tu samo bi lezao, mazio se, da uzivamo, da se zezamo. To je lijepo, jako, ali ne moze tako vjecno. Vrijeme je da pocnemo nesto stvarati zajedno (ili odvojeno, barem na pocetku).

Otvorila si mi nove teme za razmisljanje.  Smile
Nisam brzopleta, necu povlaciti nepromisljene poteze, ali hvala ti na "hintovima", sigurno ce pomoci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
hm pa sa srednjom skolom da je toliko izbirljiv ...  Smile
Citat
Vrlo je zahtjevan po tom pitanju, mogu reci da zna sta hoce
sta hoce?

Citat
1. Dizajn, crtanje i grafika, ja crtam, on na kompjuteru.

super, a gde je tu posao? To mozete i kod kuce. Shta je konkretan posao ? Koliko doprinosis ti , koliko doprinosi on ? Shta bi tu bio tvoj posao, a shta njegov? konkretno ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2


mozda covek ima probleme sa globalizacijom, znam da ih ja imam ...
Recimo, jedan primjer - danas je htio donijeti kompjuter k meni, spojiti ga na internet i dolaziti ovdje surfati. Umjesto da si uvede
Smile mozda on samo i zeli da ti bude blize, tj. mozda zeli pcelice i pticice i tako to ... Smile (salim se ja malo) radi kak ti volja, sto ti rece davidovac

ako ti odgovara ok, ako ne, nije ok >> ako nije ok >> Smiley 1
Ma voljela bi da se vi muski malo vise javljate, cisto me zanima kako muskarac postane tako "zenskast" i inertan, mozete li to zamisliti na sebi?  Smile

I da, voli mi stalno biti blizu.  Smile
« Poslednja izmena: 17. Okt 2006, 22:42:31 od Mačka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Šutni skota i nađi, sebi, dostojnog. Smile
Nemogu ga tako lako sutnuti, jaci je i veci od mene  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:58:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.