Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:17:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tko je bio na moru u Hrvatskoj?  (Pročitano 8089 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
da da..bice bolje kad naucim bolje hrvatski jel tako??

pametan se uci na tudjim greskama a glup na svojim.
ja sam bio glup, nemojte i vi !
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kako ćeš naučiti kad si glup?
rekoh to je tvoje iskustvo, tuđa su iskustva pozitivna od koga bi sad ljudi trebali učiti?
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Motorola v360v
pa i u jeziku ima nešto.. kud dođeš moraš se na sve prilagodit.. ja da dođem u srbiju trudio bi se da govorim na ekavici..
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja na vašem mjestu nebi dolazio ako nebi imo nekog frenda ili tako nešto.Ovako imaš jedno 20% šanse da če bit pizdarija ili ideš na Zrče di i se ekipa tak razbije da misle da su na Ibizi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
kako ćeš naučiti kad si glup?
rekoh to je tvoje iskustvo, tuđa su iskustva pozitivna od koga bi sad ljudi trebali učiti?

tz..tz..tz.. malo demokracije i kulture..
takve reci i kvalifikacije treba maksimalno izbegavati  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
kako ćeš naučiti kad si glup?
rekoh to je tvoje iskustvo, tuđa su iskustva pozitivna od koga bi sad ljudi trebali učiti?
pazi, da ti pojasnima malo, vidim da ti slabije ide to...shvatanje stvari.
znaci, kod nas postoji, da kazem izreka, "pametan se uci na svojim greskama, a glup na tudjim" to ti je vise kao savet, poslusaj me, ja sam se zajebao, nemoj i ti..necu brzo, reci ako ne kapiras, ja cu jos laganije da objasnim. dakle, i najpametniji ljudi na svetu su dosli u situaciju da se zajbu jer su neki detalj prevideli, zanemarili i jednostavno, zajebali se kad nije trebalo. e sad ide onaj tezi deo. pazi: TO NE MORA DA ZNACI DA SU STVARNO NEINTELIGENTNI i da teze shvataju nego obican svet. razumes??

ako si shvatio do ovde, citaj dalje, ako nisi probaj jos jednom ovo sto sam vec napisao do sada, pa ako ne ide, a ti javi, pa cu ja da se potrudim da pojasnim tako da to shvati moj brtanac od 3 godine, pa cu posle da prekucam to ovde. ok?

druga bitna stvar je da cak i glupi ljudi nisu retardirani, i da cak i oni imaju nekih svojih vrlina.moj drug...ili bolje, poznanik je glup ko kurac...)nemoj sad to ozbiljno shvatiti, upamti, kurac nema mozak, pa samim tim ni pamet iako ima ono sto se zove glavic, to nije glava pa da ima mozak) i neverovatan je slikar, sa 19 je bio najbolji slikar u PA(mada je to kazu relativno).. oni samo malo teze uce...tako da cak i da sam ja dosta glup, ne znaci da necu moci malo da prilagodim govor. ako to tebi predstavlja napor, pa si na osnovu toga pomislio da ce i meni jos vise...e, pa onda decko, ne znam sta da ti kazem..zao mi te.

ako malo obratis paznju, videces da su i ostali morali da se trude da ih ne prepoznaju da su srbi..sem onih devojaka naravno.

aj, pa javi ako ima nesto da ti je nejasno.nema cega da se stidis.vidim ja da cu sa tobom ubuduce morati lagano, da se sve razume.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
rodjen sam 1968 do 1990 sam letovao u hrvatskoj .budala je uvek bilo i tamo i vamo i bice ih jebi ga to je cinjenica. 2000 sam letovao u novigradu.isao sam kolima bg table.nikakvih problema nisam imao ko je mogao da mi pomogne pomogo mi  je nikakve ruzne reci neprijatne situacije itd..cesto sam isao kolima u zadar sve je bilo ok.mada iskreno neki metani su mi govorili da u neke mesta ne idem { poslusao sam ih}  sa bg tablama.jednom sam uvenuo od straha : zena i dete na kupanju a meni dosadno krenem prema zadru na benzinsku pumpu da dospem gorivo i malo ubijem vreme.kad sam stao na pumpu lik koji je radio na pumpi kad je video bg table odjednom poce da doziva drugare( npr; sime ante mate ajde vamo brzo ) pomislio sam ubice me ko sliku kad ne lezi vraze decko poce da me grli drago mu je sto sam iz bgd skupise se i ostali  popismo po pice itd.
toliko od mene pozdrav svima  Smile
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
gle markiću
sve što sam htio reći je to da ne dijeliš savjete na osnovu svog jednokratnog-neugodnog iskustva jer se ovdje javilo puno više ljudi sa pozitivnim iskustvom pa ispada da si ti "iznimka koja potvrđuje pravilo"

Anea sorry, izbjegavat ću
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Слушај уморни поента је да се дечко провео најгоре у животу, а ја знам још 2-3 примера истог. То значи да нико нормалан не би требао да иде да ризикује лето, осим ако нема пријатеља Хрвата. Иначе ја имам пријатеља оданде који је стално за нову годину у Београду и да било ко покуша да му науди морао би преко мене!

И не демонстрирај више свој безобразлук онаквим испадима јер врло добро знаш да се такви случајеви дешавају и то много!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
Odavno nisam bio na HR primorju, ali odande nosim samo lepe uspomene.
Trebalo bi da idem ove zime ali pomalo zazirem od toga kako će biti...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:17:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.