Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 07:10:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tko je bio na moru u Hrvatskoj?  (Pročitano 8098 puta)
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
treba razumjet da su neki mozda nekoga isto izgubili u ratu (sada mislim obostrano)..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
salzem se u potpunosti sa feanorom.
dosao sam na more, zelim da se lepo provedem, sto manje pricam sa hrvatima i uzivam. incidenti mogu da pokvare celo letovanje.
manite se umornog... zna on sta je u interesu hrvatim, jos novca...hrvatska godisnje ima oko 10 milijardi prihoda samo od turizma!!! lepo kaze pesma "Zimmer frei" od hladnog piva...
ali ima i debila koji te zajebavaju i kad kod njih kupujes!
ptam ja devojku:koji ces sladoled(na kugle), kaze:lesnika...paaa...
debeli zajapureni kreten se breca: milis li na LJESNIK?!?!
posle sam mu stalno dolazio na ljesnik, al je uvek bio izuzetno neljubazan...tipa pitam ga:imate l' kapricozo picu>
magaerac se ponovo breca " ljepo ti tu pise sto ima!!" i pokaze mi na neki viseci meni. i stvarno...lepo pise pod 3 capricoza ili kako vec., al ne moze da kaze "ima"...
vozis autoputem, obilaze te i deru se..neki lik sam u kolima u drugoj traci je 5 minuta sam sa sobom pricao i pokazivao rukom iza-tu smo bili mi...
naveo sam primer sa skoljkom na plazi..ustase voli zivotinje, ali mrze ljude....mozes da mislis, zaklao sam skoljku, bas sam cetnik!! panduri..strasno, gori od nasih, i to nije bio jedan kome sam prijavio incident..trojica su bila u stanici. svi su culi..
i to bio sam u rovinju..multinacionalno mesto..kako rekoste, na istri nema problema.. Smile
u HR sam krenuo pozitivan, srecan, kao, jos jedno iskustvo, necu se nikome zameriti i sl..al qrac.
smucila mi se hrvatska...iskreno ne preporucujem nikome ko zeli da uziva na moru..
necu da lazem, ima i dosta ok ljudi, pitaju, jel ste iz beograda, kako je tamo? sa jednim na pumpi sam se lepo ispricao,i bilo m cudno kako to, al onda mi je rekao da je iz kragujevca rodom...jbg, ja se taman ponadao.
slucajno u prodavnici zatrazim hleb..prodavacica, mlada, me pogleda preko one stvari, mislis kruh? reko da,da mislim kruh.
nisam znao da se pijaca kaze trznca, jedan deda mi nije ni odgovorio, drugi mi je objasnio da je TRZNICA na drugom kraju grada... i takva sitnica moze da ti pokvari dan.
neuporedivo su netolerantniji od nas. vi ljudi koji niste bili to ne mozete da zamislite.NS je radikalski grad, svakodnevno vidim par automobila sa pulskom il zagrebackom registracijom, tamo sam video par zastavi bez registracije...iskreno...bas mi je drago zbog onoga sto im je arkan uradio Smile obilo im se o glavu.. Smile
desilo se jednom da su par drugova ispljuvali staklo jednom, ali to su oni najgori HC radikali koje sam u zivotu upoznao.nikad nisam upoznao srbina kojem je zao sto u zivotu nije ubio vise hrvata, ni na forumu, al zato sam upoznao hrvate o kojima ne mogu ni da pricam...svako ko misli da mi njih ne volimo isto koliko i oni nas je u TEEEESKOJ zabludi!!sod njih je sve to jos sveze. mozda zbog medija koji na svakih 3 sata bar jednom moraju da pomenu srbe.kod nas jedino kurir i eventualno press nekada(nacional ne svrstavam u novine) pominju hrvate, ali retko...
poslednjih dana mora sam se bukvalno bojao da na ulici pricam normanim tonom...to nije bio odmor...bilo je maltretiranje.
komsije,nemam nista protiv vas, ali posle svega ovoga, DALEKO VAM LEPA KUCA, mozda se vidimo za 10ak godina.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Искрено Марко жао ми те је јер баш ниси имао среће. Моји другари су били и нису имали инцидената, али напомињем да су морали да се труде да звуче као Хрвати! То мени сигурно није уживање, тако да, као што си рекао ДАЛЕКО...!!!
Они су изгубили...а шта је са убијеним Србима, са колонама протераних и са скоро етнички очишћеном Хрватском?!
Та њихова пропаганда и јесте највећи проблем. Да нас не оцрњују најгоре сваки дан можда би неки Хрват и могао да нас прими лепо као госта!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
ma to su sve gluposti! kao ne znaju oni sta ja mislim kad kazem hleb!kao kad bih otisao u UK i pricao njima american english i sad me oni iznabadaju jer im se to ne svidja...
pazi ima i divnih ljudi. jednog dana sam krenuo u prdavnicu i nije bilo hleba..i pitao sam vlasnika neke kuce pored ove u kojoj smo mi bili: izinte, znate l' di ima...ovog...kruha..?
ovaj je znao da sam srbin od ranije, brk mu se nasmesio i rekao je: mozes i hleb reci...ima...3 coska dole....
ali na 5 ljudi se nadje jedan debil koji ti moze ceo odmor upropastiti lako..a kod nas je mozda jedan takav na 250 njih...zato nasi mediji i nisu toliko zatrovani...sta ga znam...ili su dobro poznati njihovi komplexi u pitanju...ne znam..
mislim da ni jedna drzava u bivsoj jugi nije toliko opsednuta srbinma kao hrvatska....dobro mozda sada  CG, ali to je obostrano..i skroz je drugacija stvar...
poz!
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7
Ponukan raznoraznim glupostima, krivim mišljenjima i stereotipima zanima me da li je tko od vas bio na moru u hrvatskoj i kakva su mu/joj iskustva

Bio prosle godine,lepo sam se proveo.Da bio sam u Dubrovniku......
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne znam marko di si ti bio ali u hrvatskoj se kaže lješnjak tako da te je taj krivo ispravljao, pijaca se u dalmaciji kaže za tržnicu tako da me čudi zašto te je itko za to ispravljao
dnevno na autocesti zaobiđem bar 3-4 vaša auta a nikada nisam vidio da im je itko trubio ili derao se na njih a i na plaži u vodicama ispred mene se sunčalo 5 cura iz srbije, pričali su svojim jezikom, smijale se i zezale a nitko im ništa nije prigovorio
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
ako ne znas DI sam ja bio, procitaj jos jednom, lepo pise u Rovinju, to ti je u istri, turisticko mesto, onako fino, ima divan stari grad iza kog je pijaca i stazu(setaliste) dugacko 20ak km. sve sami nemci tamo. u radnji ti se prvo na nemackom obrate.

eeee, bato, pa i ovi moji debili ne bi nista rekli curama, eventualno bi hteli da se provedu sa purgerkama... Smiley to nemoj da poredis. imam i ja  2 drugarice koje cesto idu u rovinj. ako si procitao, ja sam bio sa devojkom i sestrom, mislim da sestru nisam pomenuo... njih ustase nisu dirale..samo su na mene nasrtale iako su njih 2 imale nekoliko skoljki u rukama. nemo da se pravis glup, bez uvrede.

za ljesnjak..nebitno, ja sam rekao lesnik, a ovaj me  je odvratno arogantno ispravio, prodrao se.
za trznicu, ne znam, verovatno je prepoznao da sam srbin. ovaj sto je prodavao sladoled me je posle BUKVALNO RECI PROVALIO..rekao sam samo koji ces ti? i on je vec poceo da se mrsti.

na moju tetku i tecu su nasrtali kolima na autoputu. nas su samo gledali, eventualno se prodrali i pokazivali rukama neretko.

u svakom slucaju, ja nisam nista lose pricao dok nisam licno otisao tamo i procenio, odvratno sam se proveo jer, kao sto sam rekao, dovoljno je da se jedna ovakva sitnica desi i da se ti ne osecas bezbedno, a meni se desila po bar jedna dnevno.
smucilo mi se, a ti sigurno i znas da je to istina, ali si patrijota.znas sta je dobro za domovinu.pametno, al nema vise kesa od mene Smile prvo treba da se nauci kako sa gostima. osnovna kultura bato..
p.s. samo nemoj lagati ovde ljude da je tamo skroz super i da ti niko nista nece. ja sam bio u "mirnoj" istri, mogu samo da zamislim kako je negde drugo  Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a eto to je tvoje iskustvo
ono"di si bio" je bilo u prenesenom značenju jer istra je poznata po svojoj toleranciji, tamo su starosjedioci čuvali vikendice svojih susjeda srba
ne znam šta bi ti rekao ali siguran sam da će iz godine u godinu situacija biti sve normalnija ako te tješi češkim turistima se više trubi
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
heh.. i onda je fantaziram..  Smile
za razliku od vas, ja nisam morala da pricam ijekavicom kad sam bila u hrvatskoj...
malo mesto, svi se znamo.. moj djed je znao njegovog/njenog djeda.. nema foliranja...  Smile
ali.. zato naselci.. bosanci.. ihaj.. i domaci hrvati se plase njih... totalno nadrealna situacija.. keze se kad vide mene na ulici, namrste se kad pored njih prodje bosanac...  Smile

drugim recima.. kao da se ispunjava ona recenica iz nekih davnih vremena:

drumovi ce se zazeleti turaka, a turaka vise biti nece...


Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Motorola v360v
kraljeviću marko sunce moje žarko  Smile zbog nekih gluposti nemoj odma sve krivo prosuditi  Smile drugi put će ti bit bolje  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 07:10:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.