Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:13:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: titlovi  (Pročitano 2598 puta)
14. Maj 2008, 22:17:34
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ovako,može mi itko pomoć kako da zaljepim titlove na seriju koju ću kasnije pribacit na dvd tako da mi tamo ostanu.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora filip93 (Vreme: 14. May 2008, 22:18:56)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
VirtualDub sa Subtitler plugin-om.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Tattoo
ConvertXtoDvd 3  Mnogo dobar program za te stvari,samo prevučeš folder u kome staviš film i titl,sve lepo spoji,konvertuje u dvd formar,a možeš i da prevučeš i nkoliko epizoda serije,napravi ceo meni ubaci titlove,konvertuje,a i iz njega možeš dirktno to sve da narežeš.Opasan program i veoma lak za upotrebu,a i veoma je brz,ja sam prebacivao prison break iz divx u dvd format,i ubacio sam po 4 epizode i sve je odradio za oko 3 sata.A mmožeš i više epizoda da stavljaš,odrediš za koji ti dvd treba,da li za običan ili dupli,sam određuje veličinu epizoda,sa tim da ako staviš više epizoda dobićeš slabiji kvalitet,ali nema da brineš da neće da stanu na DVD.Mnogo moćan program. Smile Smile Smile

« Poslednja izmena: 15. Maj 2008, 03:07:51 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 560
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ConvertXtoDvd 3  Mnogo dobar program za te stvari,samo prevučeš folder u kome staviš film i titl,sve lepo spoji,konvertuje u dvd formar,a možeš i da prevučeš i nkoliko epizoda serije,napravi ceo meni ubaci titlove,konvertuje,a i iz njega možeš dirktno to sve da narežeš.Opasan program i veoma lak za upotrebu,a i veoma je brz,ja sam prebacivao prison break iz divx u dvd format,i ubacio sam po 4 epizode i sve je odradio za oko 3 sata.A mmožeš i više epizoda da stavljaš,odrediš za koji ti dvd treba,da li za običan ili dupli,sam određuje veličinu epizoda,sa tim da ako staviš više epizoda dobićeš slabiji kvalitet,ali nema da brineš da neće da stanu na DVD.Mnogo moćan program. Smile Smile Smile



Potpisujem... Samo da dodam da brzina zavisi od mašine, a i ConvertXtoDvd 3 je skoro duplo brži od ConvertXtoDvd 2..., ja sa tricom film od sat i po prebacim iz .avi u DVD za 30ak minuta... a tek napredak u kreiranju menija u trici... strava program...
IP sačuvana
social share
Moja država se zove Republika Srpska !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Hvala za odgovore. A može li se sa serijom na dvd prebaciti i titlovi tako da ih kasnije nađem na subtitle na daljinskom od dvd naravno ako može se to napravit.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Tattoo
Hvala za odgovore. A može li se sa serijom na dvd prebaciti i titlovi tako da ih kasnije nađem na subtitle na daljinskom od dvd naravno ako može se to napravit.
Sve ti to ovaj program radi,nema da brineš. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
A jeli taj ConvertXtoDvd 3 besplatan,skinuo sam ga i instalirao kad idem otvorit ili konvertirati piše mi ovo je probna verzija.
Šta da radim da skinem ConvertXtoDvd 2?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6120
Automatski odgovor: Piraterija na forumu nije dozvoljena. Za vise informacija posetite ovu temu i konsultujte pravilnik foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 920
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
VirtualDub sa Subtitler plugin-om.

Ako trazis free varijantu od ovog nema bolje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prebacio sam seriju i prijevod zajedno na dvd i sad kad stavim dvd u kom. prijevod mi se prikazuje,a na dvd mi ga nema.Moze ko pomoc.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:13:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.