Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:07:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tinejdžeri seksualno zastranili  (Pročitano 10829 puta)
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Neka vockica jeste, jebem li ga  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
BlackBerry Torch
Ma dajte,

pa i kad smo mi bili klinci u osamdesetima svasta smo radili.
I sex, i droge, i alkohol i rnr.
Evo ja prvi - prva cigareta s 13, alkohol puno prije toga, marica s 14, LSD sa 16, a cure s 15.
Moja susjeda je rodila s 14.5!
Sad se cudimo... kao nekad nije bilo tako, blah...
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Leeeele, Saaaale, ko bi rek'o!  Smile Smile  Smile

To sve zavisi i od sredine u kojoj deca odrastaju, ali i od mnogobrojnih drugih faktora.

Možda sam ja sa Marsa, ali moju generaciju (barem devojke, ove sa kojima sam se ja družila) seks i priče o seksu nisu interesovale sve do negde treće godine gimanzije. Prosto, oduševljavali smo se drugim stvarima. Jeste da smo pili svi (i to prilično), ali se ne sećam da je bilo toliko promiskuiteta.
Naravno, bilo je onih devojaka za koje 'se znalo', i 'šta rade', ali nekako se nikad nisam kretala u takvim krugovima, pa mi je možda zato i čudno.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Situacija je sve lošija i lošija.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
Evropa bato!  Smile

Mislis da je kod nas drugacija situacija?

Pa i jeste na neki nacin...  Smiley ... ako ne racunas odma' ekstreme al' valjda se covek u prvi mah odma' seti njih jer su upecatljiviji i dublje se rezu u pamcenje potiskujuci one prosecne.  Smile  Smile
Doduse neke stvari se ne menjaju samo su postale mnogo lakse na uvid.  Smile Npr, secas se kad je famozni B92 "otkrio" porast nasilja u skolama i blagovremeno obavestio javnost i time sprecio eventualno kulminiranje vandalizma koji bi stvorio novu generaciju zlih i pakosnih Srba odnosno Chetnika... a sve je to uspeo pritom ne otvorivsi ni jednu jedinu sigurnu kucu!  Smile (takodje ovom prilikom apelujem da date krv dok organizatorima ne dosadi i ta akcija i dok ne nadju nesto novo da bi i dalje delovali zabrinuto i humano  Smile Smile  Smile ).
Zapravo nije otkrio nista novo i znacajno. Jos uvek ides u srednju a priseti se i osnovne. Takvo divljanje po ucinicama postoji od pamtiveka. Samo ne zaboravi da u "pamtiveku" nisu bile dostupne kamere da se snimi, mobilni da se uslika na brzinu, internet da se rasplamta i brzo prosiri... i da je neko hteo da satanizuje i preuvelica ovakve banalne situcije postojala je cenzura. Verujem da to starije rukovodstvo ne bi bas dozvolilo da neko prikaze svoju omladinu kao divljake... itd ... itd... danas je sve to lako dostupno na uvid i zato se stice takav utisak da je sve otislo u qrac. Dovoljno je da imas jedan ekstreman slucaj od njih 1000 prosecnih, i samo pichish u montazi copy-paste copy-paste copy-paste...   Smile Ista stvar je i sa sexom kod omladinaca ljubi ih Goa.  Smile Sve to sto se dogadja danas dogadjalo se i ranije. Pa nisu nase generacije izmislile skolski blowjob, drpanje u ulazu, handjob u zbunju i ostale "pionirske aktivnosti", dodushe da se minić pojavio par godina ranije verujem da bismo i mi bili tek sad mali osnovci  Smile  Smile ... veruj mi na rec i nemoj ni da pomisljas da pitas majku tako nesto em sto je malo istripovano em sto sa majkama ne vredi pricati, jednostavno ce te iskulirati jer posle porodjaja naprasno zaborave na sve svoje ludorije koje su pravile u mladosti. Caleta tek ne pitaj, laze ko pas, ispricace ti i sto treba i sto ne treba i sto je video u filmovima (oni prokrijumcarenim kad su nam vratili embargo iz Svedske davne 1976, jebiga nasi su mislili da je dobra ideja poslati mladim Svedjanima sinhronizovanu Bulajicevu Neretvu  Smile mosh zamisliti Hardi Krigera kako vristi na svedskom, da se useresh...  Smile ) Dalje nemoj ni da pokusavas, nase bake i deke su se zasigurno cepale u tadanjem fensi klubu uz gajde, ali em su senilni em te nece razumeti sta prichash jer je zenski polni organ kako ga mi danas zovemo (ili vagina, kako joj tepaju bogati ljudi) izmisljen tek krajem decembra 1995 sa pojavom prvih mobilnih telefona "De si pičko, sta radis? Ne, ne zovem od kuce! Sta kako?! Eeee...  Smile". Samo glavna poenta je da: Sve je to bilo nekad taboo!  Smile I u Srbiji je jos uvek donekle, dok u toj Evropi npr Nemachkoj se slobodno prilazi ribi na sred kluba i otvoreno je pitas za sex, ne moras chak ni da se predstavish prvo, ziva istina  Smile Zato kad kazes "Mislis da je kod nas drugacija situacija?" si u pravu samo na neko globalno gledanje na sve ovo i nacin na koji se ceo svet izmenio, npr nekad sokantni dokumentarac "To je ta Amerika" ili ultimativni trash Mondo Cane ili "Clockwork Orange" sve te stvari koje su nekad bile "sacuvaj me Boze" danas su "Dobar dan". Mladi Srbi i Srbijanke jos uvek donekle imaju tu kocnicu koja ih sprecava da se maltene zigaju za keks, kao su vec naveli na pocetku teme, mozda se pojedinci i jebu za cokoladu ali sigurno nece ici ulicom i praviti se da je to sasvim normalna stvar kao sto bi u Evropi ili shire, radili...  Smile Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 3Gs
Pa tako nesto, ali po meni to nije nista bolje.. Ovde se klinke prave da nece, zgrazavale bi se kada bi ih otvoreno pitao "osh se je*at", ali kada bi im platio jedan martini, vec bi krenula da spusta gacice.. Jedina razlika je sto su to tamo tako i shvatili, dakle sex kao fizioloska potreba i svima je dobro.. A ovde klinke glume da su nevine, verne i dobre devojke, a ustvari su iste kao i te Nemice, Holandjanke, bla-bla, samo vise vole da se igraju Smile . A u Evropi bar nema gresaka.. i niko ne moze da bude povredjen.. a ovde se desava da klinke pomisle da "super frajer koji vozi Hondu" zeli nesto vise, a on je provoza do prvog zbuna...pa posle place i pati..
Mada, mislim da se ova tema prvenstveno odnosi na zene.. muzjaci nisu mogli seksualno da zastrane jer bi se i pre, kao i sad, skoro svaki muskarac kresnuo sa bilo kojom devojkom koja izgleda iole dobro, cisto zbog zadovoljstva.. to je uvek bilo tako.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Touch
Pa tako nesto, ali po meni to nije nista bolje.. Ovde se klinke prave da nece, zgrazavale bi se kada bi ih otvoreno pitao "osh se je*at", ali kada bi im platio jedan martini, vec bi krenula da spusta gacice.. Jedina razlika je sto su to tamo tako i shvatili, dakle sex kao fizioloska potreba i svima je dobro.. A ovde klinke glume da su nevine, verne i dobre devojke, a ustvari su iste kao i te Nemice, Holandjanke, bla-bla, samo vise vole da se igraju Smile . A u Evropi bar nema gresaka.. i niko ne moze da bude povredjen.. a ovde se desava da klinke pomisle da "super frajer koji vozi Hondu" zeli nesto vise, a on je provoza do prvog zbuna...pa posle place i pati..
Mada, mislim da se ova tema prvenstveno odnosi na zene.. muzjaci nisu mogli seksualno da zastrane jer bi se i pre, kao i sad, skoro svaki muskarac kresnuo sa bilo kojom devojkom koja izgleda iole dobro, cisto zbog zadovoljstva.. to je uvek bilo tako.
Da, slazem se skoro u potpunosti, a razlike su minorne, tako da necu da ih iznosim.
Btw, ja sam pre par godina cuo pricu da su klinke htele "samo u guzu" jer "hoce da ostanu nevine do braka"  Smile
Guske...  Smile
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Citat
'Seks se često koristi kao zamjena za nešto drugo, primjerice čokoladu.'
Praktican pristup Smiley
Next thing... zamena one stvari za bankomat.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jedina razlika je sto su to tamo tako i shvatili, dakle sex kao fizioloska potreba i svima je dobro..
Ovaj deo mi se svidja, jer je upravo bas tako i zaista tako stoje stvari. Trazis samo sex, postoje dve opcije: platis prostitutku, ili odes na "happy hour"... (za mladju polpulaciju).

Istina je da zene u Srbiji jos uvek imaju veliku dilemu oko toga sta je moralno, a sta ne kad je sex u pitanju.

Besh'te od zena koje se trude da vam dokazu da nisu "kurve".  Smile  Smile (naravno, kada kazem "Besh'te", ne mislim da ne treba da iskorisite priliku za "na brzaka", ali nista vise od toga ...).
« Poslednja izmena: 12. Nov 2008, 13:26:24 od RaznosacPica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Postoji drugo istrazivanje... iz susedne VB... po kome decaci smatraju da je normalno prisliti devojku na sex...
Ako on hoce, ona mora...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:07:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.