Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tijanic zamalo nokaoutirao simpatizera LDP  (Pročitano 10396 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 160
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
kakvi ste vi likovi, cim procitati da je neko iz neke vama "nejasne" politicke opcije odma ste za lomace, klanje, nozeve
kako vas nije sramota, lecite svoje depresije od gubitka velike srbije ne neki drugi nacin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Otkud znas da nam je nejasna.
Meni je veoma jasna...
Ako ta opcija ima naziv SRS - onda su to klero-fasisti.
Ako ta opcija ima naziv LDP - onda su to liberali.
U preseku... mrka kapa...

I niko ne poziva na linc.
Evo, ja smatram da je Tijanic jedno govedo, ali smatram da ima pravo da odgovori na atak na licnu bezbednost.
Sta, treba da dozvoli da ga tuce svaka kukavica koja prodje ulicom a nosi bedz neke partije?!  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 
pa hajde Anea... stvarno nikad u istoriji nisu bili lenji u tome da koriste najefikasnije organoni za uništavanje neprijatelje..odnosno to je bilo uvek gadno. al ako vršimo diskusiju, ili radimo, radimo na nešto , što je komunikacija. Onda ovakav slučaj kad vidimo mora se reagovati, da nije po normativima, jer iz ovog ovo i ovo će biti...odnosno kod nama uvećavaju strah da imaju veću vlast na ljudskim umovima. Još plus i zarade iz nasilju. al zaraditi iz nasilju, u ratu je normativa, a miru nije. U miru radi se. Ko je umetnik, ja više volim umetnice, ko je filozof, ili ko je poljoprivrednik tako kako zna.
Inače ne znam da li ste primetili te proletarni renesansi vampire koji to kazaju: Hajde ubi se... oni to žele sa samom sobom uraditi. Samo jednostavno nemaju vreme za to jer sa jeftinom drogom što se nazivaju kao vera gube vreme iz njihovu egzistenciju zbog toga da budu verske androide. Verske androidne vampire koji su renesasni u nasilju Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
pa hajde Anea... stvarno nikad u istoriji nisu bili lenji u tome da koriste najefikasnije organoni za uništavanje neprijatelje..odnosno to je bilo uvek gadno. al ako vršimo diskusiju, ili radimo, radimo na nešto , što je komunikacija. Onda ovakav slučaj kad vidimo mora se reagovati, da nije po normativima, jer iz ovog ovo i ovo će biti...odnosno kod nama uvećavaju strah da imaju veću vlast na ljudskim umovima. Još plus i zarade iz nasilju. al zaraditi iz nasilju, u ratu je normativa, a miru nije. U miru radi se. Ko je umetnik, ja više volim umetnice, ko je filozof, ili ko je poljoprivrednik tako kako zna.
Inače ne znam da li ste primetili te proletarni renesansi vampire koji to kazaju: Hajde ubi se... oni to žele sa samom sobom uraditi. Samo jednostavno nemaju vreme za to jer sa jeftinom drogom što se nazivaju kao vera gube vreme iz njihovu egzistenciju zbog toga da budu verske androide. Verske androidne vampire koji su renesasni u nasilju Smile

Чуо сам за Тарзан енглески али Тарзан српски.... Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 
Čita je vedriji Smile Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Sto mrzim ova moralisanja  Smile

Kao da smo mi budale pa neko treba da nam otvori oci. Naravno da svi znaju da je Tijanic klasicni rezimski lik i da je preziveo sve promene vlasti. Znamo takodje i koji je nivo njegove (ne)kulture. Ali ajde bar jednom za promenu ocistite iz svoje glave kodirane sisteme i umesto price "Ali to je Tijanic" postavite pricu ovako:

Imas X i Y. X prilazi Y i pocinje da ga vredja i uznemirava. Y mu zvekne jednacinu sa 2 neopznate i smiri ga. Cista matematika, nema tu mnogo filozofije.

E sad, jedina je razlika u matematickoj operaciji. X je ustvari dobro i prosao, da mene tako neko smori na ulici napravio bi pravu liniju od njega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 
Cool to nikako nije pravedno ako izbije batinu...nema niko za to pravo.svaćeno??
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Iskreno, nije shvaceno, ali se trudim. Zaista imam malih problema sa tvojim postovima. Dajem sve od sebe. Smile

A ako je sustina da nije ok tako reagovati, onda se donekle slazem. Mada, daleko je ovo od zapada kada te neko uznemirava na ulici, ti ga prijavis i trazis mu zabranu prilaska a jos uzmes i kes od njega za uvredu. Nekako sam stanovista da ako je jedini mehanizam zastite (ne samo fizicki, vec i psihicki) onaj koji ti mozes da obezbedis u datom trenutku, primeni ga.

Nasilje je uvek poslednje sto treba primeniti, ali i ono ponekad dolazi u obzir. Svi smo mi ljudi, i nije potrebno da se na forumu pravimo kako nemamo ruke i kako ih u zivotu nismo upotrebili. Nije za pohvalu ali se i to nekada u zivotu desi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 
da svatim te. Smile misliš ipak nije loše biti na teren realnosti i tako baratati u životu. al tu pišemo na virtualni tlo, što vidiš to su samo 1 i 0. Samo puno iz toga. Zato je to bitno ako stvarno je otvoren ovaj forum, jer onda širiš ili želiš širiti vrednost. I prema psihićima.
ako nećeš rešenje u dialogu, onda samo je to manipulisanja,i ako imaš cilj sa tom ok. Al i onda moraš koristiti takve rečenice koji tako pišeš tu kao bi ti to bi želeo da budu takvi kakvi jesu. A tuča krajno nije normativa.


još nešto uvek su potrebni krize i rešenje. al bolje ako konstruktivno rešimo krize. a taj odbrambeni mechanizme su vredne stvarno, bolje se osećamo od toga ,tako da sledeći put imamo većeg sranja sa tom zajedno koliko smo bili konstruktivni .a mera tog sranja zavisi se od toga koliko smo naučili sa darivanjem tog odrambeni mechanizmu. Ako neki put vičeš i bolje ti od toga , još neki jako pametan to kaže da tako treba , sledeći put već šutneš u bolubratu...
« Poslednja izmena: 19. Maj 2008, 20:40:20 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Evo, ja smatram da je Tijanic jedno govedo, ali smatram da ima pravo da odgovori na atak na licnu bezbednost.
Sta, treba da dozvoli da ga tuce svaka kukavica koja prodje ulicom a nosi bedz neke partije?! 
Ne znam da li je govedo ali znam da je ispravno postupio kada je izbubetao nadobusnog pripadnika LJDP stranke , smatrao bih isto da je izbubetao bilo koga bez obzira na stranacku pripadnost zbog iste stvari !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.