Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tijanic zamalo nokaoutirao simpatizera LDP  (Pročitano 10397 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 5610
Понекад има своје светле тренутке.  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Biljana Kovacevic Vuco ne zna nista o pravu.
Ni najelementarnije stvari.
To se na TV do sada moglo jako mnogo puta videti.
Samim tim, cela ta prica uopste nije interesantna sa njenim isterivanjem pravde...

A sto se Tijanica tice... prema onome sto sam cuo taj "simpatizer" je krenuo na njega da ga udari... u tim situacijama apsolutno podrzavam nasilje.. .zapravo smatram da mu je trebao polomiti obe ruke i noge u samoodbrani... za primer...
Isto kao sto je onaj starac sto je dobio samar od Natase Kandic trebao da je samelje od batina, strahujuci za svoju bezbednost...
Tako niko ne moze da se ponasa... ako misli da moze, treba mu najdirektnije moguce, istim sredstvima pokazati da to nije tako.

          Smile    Smile    Smile    Smile    Smile


   inace ne verujem da ga je tijanic udario. ne bi se on bez krvi i na nogama odvukao.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
HTC 
Tijanić lakše povredio pristalicu LDP
Nedelja, 27. april 2008. 20:57     



Funkcioner Socijaldemokratske unije, koalicionog partnera Liberalno demokratske partije, na Voždovcu Robert Tomaš optužio je u nedelju direktora Radio-televizije Srbije Aleksandra Tijanića da ga je fizički napao nakon kraćeg verbalnog duela u blizini beogradske Autokomande.

U izjavi agenciji Beta, Tomaš je kazao da ga je Tijanić više od pet puta udario pesnicom po glavi dok je sedeo u kolima ali da nije povređen, to jest da su lekari u Urgentnom centru konastatovali da ima samo "sukrvicu u nosu".

Tomaš tvrdi da je na Autokomandi bio privatno u društvu supruge i da je, dok je jeo pljeskavicu, primetio Tijanića kako izlazi iz obližnje cvećare.

"Ja sam se namrštio i on je primetio da sam imao grimasu koja nije bila prijatna prema njemu. Žena mi je rekla da uđem u kola a ja sam rekao: 'Ma ko ga j...'. On je čuo šta sam rekao i odgovorio: 'J... te Čeda i Beba', a ja sam odgovorio: 'J... tebe Koštunica i Velja Ilić'. On je nasilnički krenuo prema meni i napao me", rekao je Tomaš agenciji Beta.

Tomaš kaže da je policija došla veoma brzo na mesto događaja i da je obavila svoj posao korektno, ali da je problem to što je samo jedan mladić koji je prisustvovao tom događaju pristao da policiji da izjavu kao svedok.

Funkcioner SDU-a je rekao da će u toku dana otići u policijsku stanicu gde će dati izjavu o incidentu.

Portparol LDP-a Ivan Andrić je rekao Tanjugu da Tijanić nije dopustio Tomašu da se povuče u automobil, već je, naočigled mnogih svedoka, nastavio da ga udara, dok je Tomaševa supruga pozvala policiju.

Prema njegovim rečima, Tijanić nije sačekao dolazak policije, a Tomaš je posle pregleda u Urgentnom centru, u pratnji pravnog zastupnika LDP-a, podneo MUP-u krivičnu prijavu protiv Tijanića.

Nakon incidenta Tijanić je izjavio za B92 da će biti prinuđen da angažuje telohranitelje zbog učestalih napada simpatizera Liberalno demokratske partije i da je Tomaš prvi nasrnuo na njega i da je bio prinuđen da se brani.

"Momak stoji naslonjen na automobil i kad prolazim on ponovi onu mantru koju mi često dobacuju pripadnici određene političke orijentacije - platićeš nam za sve. U tom trenutku ja kažem - j... te Čeda, a on kaže - sad ćeš da vidiš, okrene se, uđe u auto i krene ka kaseti. Meni padne na um Uskrs, (Slavko) Ćuruvija. Probam da zatvorim vrata, on me udari nogom dva tri puta i ja ga u cilju neuteralisanja udarim jednom ili dva puta u glavu", rekao je Tijanić.

Direktor RTS-a je rekao da veruje da ga je vrh LDP-a označio kao najvećeg političkog protivnika i da su zato, kako je naveo, učestale provokacije pristalica te stranke.

"Oni znaju da nemam telohranitelje, da ih nikada nisam imao i zbog toga misle da me mogu isprovocirati, da njihovi jurišni odredi nanesu neko krupno zlo ili da ja u samodbrani načinim nešto što bi unesrećilo nekog od napadača", rekao je Tijanić.

On je najavio da će prvog sledećeg radnog dana podneti prijavu zbog napada.



Izvor:Mondo
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 5610
Тијанић - ЛДП  2 : 0

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson K800i
Ajmo Tijanicu na hat-trick  Smile Smile
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
HTC 
Novi obračun direktora RTS-a
Tijanić pretukao člana LDP
Autor: V.Z.C. - P.V. | 28.04.2008 - 06:20


BEOGRAD - Aleksandar Tijanić, direktor RTS-a, juče se fizički obračunao sa Robertom Tomašom (34), aktivistom izbornog štaba LDP-a, ispred cvećare u Ulici Ljutice Bogdana u centru Beograda.

Prema Tomaševoj verziji događaja, Tijanić je počeo da ga udara dok je sa suprugom sedeo u kolima ispred cvećare, dok Tijanić tvrdi da je pripadnik LDP-a nasrnuo na njega. Očevidac Marko Radulović, radnik u obližnjem marketu, potvrdio je za „Blic“ Tomaševu verziju događaja.
Tomaš, koji je član SDU i u izbornom je štabu LDP-a za Voždovac, opisao je ceo događaj za „Blic“.
- Stajao sam na Auto-komandi, jeo pljeskavicu, kada sam video Tijanića kako izlazi iz cvećare, prepoznao sam ga i namrštio se. Supruga mi je rekla da uđem u kola i pustim to. Okrenuo sam se prema njoj i rekao: „Ma, ko ga j... „, i ušao u kola. Tijanić je, izgleda, to čuo, jer je počeo da me psuje. Krenuo je prema meni i napao me. Koliko se sećam, pre toga sam ustao iz vozila, ali sam pod njegovim udarcima pao na sedište - priča Tomaš.
On navodi da mu je Tijanić zadao seriju udaraca, a da on nijednom nije uzvratio.
- Udarao me je po glavi i rukama jer sam se njima zaklanjao. Rekao sam mu: „Ne bojim te se“, a mojoj supruzi viknuo da zove policiju. Nastavio je da me udara, pa sam ponovo rekao: „Ne bojim te se, pusti me da izađem iz kola“. Uspeo sam da izađem iz kola, a on se odmakao od mene. Prišla je još jedna žena iz njegovog džipa i jedan muškarac. Oni su, zatim, ušli u džip i odvezli se. Dosta ljudi je gledalo sve to i zamolio sam ih da ostanu. Najviše me je razočaralo što su svi rekli da imaju svoja posla. Samo je jedan očevidac policajcima ispričao šta se dogodilo. Policajci su mi rekli da idem u Urgentni centar, jer mi je curila krv iz nosa, a i čelo mi je bilo crveno - opisuje Tomaš ovaj događaj. Posle pregleda u Urgentnom centru, otišao je u policiju i prijavio slučaj.
Očevidac Marko Radulović na sličan način opisuje ceo incident.
- Nalazio sam se ispred prodavnice kad sam čuo Tijanića kako viče: „Koga ti prozivaš iz auta?“ Prišao je potom automobilu „fijat marea“, koji je bio parkiran ispred cvećare, otvorio vrata i počeo da udara čoveka koji se nalazio na mestu vozača. Udarao ga je pesnicama po glavi i šamarao i nije mu dozvolio da izađe iz automobila. Mladić koji se nalazio u „fijatu“ nije pokušao da uzvrati, već se samo zaklanjao rukama. To je trajalo nekoliko minuta, a onda je Tijanić seo u kola i odvezao se - kaže Radulović.
Ovo je već drugi incident direktora RTS-a sa članovima LDP-a. Pre tačno mesec dana u beogradskoj Palati pravde Tijanić je udario Miloša Lukovića (27).

Tijanić: Moraću da unajmim telohranitelje
Direktor RTS Aleksandar Tijanić, opisujući incident, za „Blic“ tvrdi da je momak nasrnuo na njega iz čista mira.
- Opet su nasrnuli na mene, ali sam to rešio sam. To se desilo dok sam kupovao cveće. Momak od oko 25 godina izašao je iz automobila i nasrnuo na mene. Ništa strašno. Jedina konsekvenca svega biće da ću morati da imam telohranitelje, prvi put u životu. Mislim da je ovo posledica toga da su me Biljana Srbljanović, Vladimir Popović Beba i Biljana Kovačević-Vučo označili kao glavnog neprijatelja i protivnika. Mislim da neće prestati sa provokacijama. Prizivaju neko veliko zlo, koje će se desiti meni ili koje ću ja naneti nekom drugom. Iz tih razloga moram da angažujem obezbeđenje, što uključuje i zaštitu policije. Kada već policajci čuvaju Čedu i Bebu, neka čuvaju i mene - kaže Tijanić.
Na pitanje da li je i da li će slučaj prijaviti policiji, Tijanić je odgovorio: „Idem na neku porodičnu proslavu, zbog čega sam i kupovao cveće, a sve ću prijaviti policiji posle toga.“



Izvor:Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Sram te bilo izudarao te deda koji je imao infarkt , kavi su ovi miševi cim izvire iz rupe dobiju po "blentuši" ! Naravoucenije "ako si izvadio mac iskoristi ga " ili ti ne se kur*iti ako si miš !  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Али када је рекао Tијанић: није то био шамар била је то више онако родитељска, васпитна ћушка
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
On navodi da mu je Tijanić zadao seriju udaraca, a da on nijednom nije uzvratio.
Kažu da je deda brz kao munja !  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
podrzavam tijanica 1000%....kada te napadaju fasisti iz ldp-a moras se braniti svim sredstvima....
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.