Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:52:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Thrust TB-3100  (Pročitano 637 puta)
27. Maj 2007, 16:17:42
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Dobar dan,

od pre tri ili cetiri dana ja sam vlasnik graficke table Thrust TB-3100. Njene tehnicke osobine su sledece:



    * Ergonomski dizajnirana grafička tabla A5 sa bežičnim mišem
    * Crtajte, pišite, skicirajte, bojite i menjajte fotografije
    * Bežična konzola dimenzija 152 x 203 mm (6" x 8") daje uredan radni prostor i optimalnu slobodu pokreta, za nesputano ispoljavanje kreativnosti
    * Ergonomski bežični miš sa 3 tastera, jednako udoban za levoruke i desnoruke korisnike
    * Bežična olovka sa 3 tastera osetljiva na pritisak (čitavih 512 nivoa osetljivosti!) - osećaj kao sa običnom olovkom
    * Olovka omogućuje da na mnogo prirodniji način kontrolišete programe i upravljate aplikacijama
    * Full-speed USB konekcija za brzo instaliranje i direktno prikazivanje pokreta miša i olovke na ekranu u   realnom vremenu
    * Visoka rezolucija - podržava do 3048 linija po inču (120 linija po mm)
    * Napaja se preko USB konekcije, dodatno napajanje nije potrebno
    * Dimenzije table: 9 x 310 x 287 mm
    * Dimenzije olovke: 135 x 15 x 11 mm
    * Priložen softver za programiranje tastera na olovci i mišu
    * Dimenzije miša: 40 x 105 x 63 mm

Da budem iskren to je veoma jeftina naprava i kosta negde oko 80 Eura. U radu se pokazala dosta dobro. Od upravljackih spravica tu je olovka i mis. Probao sam da radim tim njihovim misem ali valjda sam navikao na moj Genius opticki tako da sam da vrlo brzo iskljucio i koristim samo olovku. Olovka je dosta dobra u radu a i probao sam je u Adobe Photoshop CS2 kao i Illustrator CS2. Ono sto nema je gumica na vrhu olovke ali to i nije strasno jer ko je naviokao da radi u ovim programima zna da jednom rukom radi misem [ili olovkom] a druga je na tastaturi. U Illustratoru se itekako pokazala za rad alatkom Pencil i izvlacenje slobodnih krivina dok je u Fotosopu citava paleta alatki koje stvarno zablistaju u radu sa olovkom. Tu bih posebno istakao alatku za razmazivanje Smudge.

Kursor na ekranu prati svaki pokret olovke a ono sto je na misu levi klik to je kod olovke dodir table. Znaci idete iznad table i kad dodjete na tacku gde treba onda dodir i uradite sta ste hteli. Ono sto je na misu desni klik to je na olovci klik prekidaca koji se nalazi na olovci.

Navikavanje na tablu ide veoma brzo a na gornjem delu table s nalaze dvanaest dugmeta od F1 do F12. Po navodima proizvodjaca moze se koristiti i za mnoge druge programe kao recimo u programima za video montazu. Nisam probao ali i to ce se desiti ovih dana. U prilogu je slika kako izgleda ta tabla kao i deo ilustracije koju sam jutros zapoceo u Fotosopu.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

9001664_1.jpg
(5.5 KB, 250x174)
face-02.jpg
(36.79 KB, 800x536)
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Kako vreme prolazi u radu sa ovom napravom stvari su sve bolje i bolje... jos jedan prikaz ilustracije i nadam se da je dovoljno od mene  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

face-03.jpg
(19.07 KB, 640x905)
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:52:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.193 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.