Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Thompson u Zetri: Plakati za koncert po cijelom Sarajevu, ulaznice u prodaji...  (Pročitano 12838 puta)
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Mislim da ce se jako dugo cekati na pomirenje.. Smile
Prirodom posla cesto se shetam po republikama ex Yu i koliko vidim, jedino je Hrvatska jos ostala prilichno neraspolozhena prema nama..dodushe, ne bez razloga
Upravu si samo ni Muslimani u Bosni nista vise ne vole Srbe nego Hrvati u Hrvatskoj, Muslimani tesko vole i Hrvate a o Srbima im je jos gore pricati...mislim sve ce to doci na svoje kada se jednoga dana zatvori vise ovaj haag koji ljudima dole nece visiti oko vrata i podsjeciva ih sta je se desavalo...to naravno budi kod svih strana neke lose osjecaje ali bolja i sada situacija nego prije 5 godina...


Da..pa to je poenta cele priche.Imamo trn u oku koji nas iz dana u dan podseca da treba da se mrzimo.
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Ima na SNF-u tema Pomirenje,pa temo nastavite...
Ovde je seljak tema,nazad na temu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
А који би то разлози били?

Pa gledaj ovako..vecina ima nekog rodjaka koji je ubijen..Ti bi bio jako prijateljski nastrojen prema narodu koji je optuzhen za to?
Mi smo prezhiveli bombardovanje koje je smeshno u odnosu na ono sto su prezhiveli ljudi koji zive u Hrvatskoj i Bosni..Zamisli to bombardovanje x 1000
Rekoh u jednom postu da sam radila za UN i da sam imala prilike da vidim posledice rata odmah po zavrshetku.
Vreme je za zaustavljanje te mrzhnje ali ja nisam bas ubedjena da bih ja mogla da volim/cenim nekoga ko mi je ubio nekog bliskog..a imam takvih veruj mi


Видиш, у другом светском рату баба ми је једва избегла од усташа и никада није мрзела Хрвате. Њену другарицу су ухватили, силовали, одсекли јој сисе и заклали је.

И сада Томпсон велича такве људе.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Mislim da ce se jako dugo cekati na pomirenje.. Smile
Prirodom posla cesto se shetam po republikama ex Yu i koliko vidim, jedino je Hrvatska jos ostala prilichno neraspolozhena prema nama..dodushe, ne bez razloga
Upravu si samo ni Muslimani u Bosni nista vise ne vole Srbe nego Hrvati u Hrvatskoj, Muslimani tesko vole i Hrvate a o Srbima im je jos gore pricati...mislim sve ce to doci na svoje kada se jednoga dana zatvori vise ovaj haag koji ljudima dole nece visiti oko vrata i podsjeciva ih sta je se desavalo...to naravno budi kod svih strana neke lose osjecaje ali bolja i sada situacija nego prije 5 godina...


Da..pa to je poenta cele priche.Imamo trn u oku koji nas iz dana u dan podseca da treba da se mrzimo.

Ali to je zalosno,barem meni...vjerujem kada budemo svi u EU da ce se stvari dosta promjeniti. Znam jednog veoma priznatog doktora koji je odlikovan od strane EU dolazi iz Srbije i u Hrvatskoj nije ili veoma tesko je mogao povratiti kucu na Hvaru ali kroz Europsku Uniju koja je od same vlade HR zatrazila povrat to je se desilo u roku od par mjeseci,sada covijek uziva.

Sto se tice Thompsona,pa po meni je trebao da svira u Sarajevu ali ne sa onim pjesmama koji huskaju na mrznju i Ustastvo,ima on i normalnih pjesama eto Umorni je pokazao dvije i mislim da se takve pjesme mogu pjevati bilo gdje...

Sorry Niko evo necu vise o pomirenju na ovoj temi..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Pobogu ljudi evo vam i link pa tamo nastavite,lepo je to,ali ne za ovu temu!!!

http://forum.burek.com/index.php/topic,218247.0.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
ajde ti ovo lijepo zaključaj, vidim da te je jutros krenulo, malo si se preuživio u tu svoju ulogu moderatora a i koncert je ionako odgođen
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Mislim da ce se jako dugo cekati na pomirenje.. Smile
Prirodom posla cesto se shetam po republikama ex Yu i koliko vidim, jedino je Hrvatska jos ostala prilichno neraspolozhena prema nama..dodushe, ne bez razloga
Upravu si samo ni Muslimani u Bosni nista vise ne vole Srbe nego Hrvati u Hrvatskoj, Muslimani tesko vole i Hrvate a o Srbima im je jos gore pricati...mislim sve ce to doci na svoje kada se jednoga dana zatvori vise ovaj haag koji ljudima dole nece visiti oko vrata i podsjeciva ih sta je se desavalo...to naravno budi kod svih strana neke lose osjecaje ali bolja i sada situacija nego prije 5 godina...

Citat

Da..pa to je poenta cele priche.Imamo trn u oku koji nas iz dana u dan podseca da treba da se mrzimo.
Citat

Ali to je zalosno,barem meni...vjerujem kada budemo svi u EU da ce se stvari dosta promjeniti. Znam jednog veoma priznatog doktora koji je odlikovan od strane EU dolazi iz Srbije i u Hrvatskoj nije ili veoma tesko je mogao povratiti kucu na Hvaru ali kroz Europsku Uniju koja je od same vlade HR zatrazila povrat to je se desilo u roku od par mjeseci,sada covijek uziva.

Sto se tice Thompsona,pa po meni je trebao da svira u Sarajevu ali ne sa onim pjesmama koji huskaju na mrznju i Ustastvo,ima on i normalnih pjesama eto Umorni je pokazao dvije i mislim da se takve pjesme mogu pjevati bilo gdje...

Sorry Niko evo necu vise o pomirenju na ovoj temi..
Citat

Ti mislis na onog kardiologa Ninoslava zar ne?

Pa i ja sam malo potrazhila po netu i skapirala da sad i ima neke normalnije pesme..Mislim da generalno prilagodjava pesme mestima na kojima nastupa.
Jbg, ljudi uvek te pesme tumache kako njima odgovara.
Generalno, mislim da Sarajevo nije spremno za jedan takav koncert u svakom slucaju.Sigurna sam da bi bilo sra**a.
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Koncert seljaka otkazan...

Lock


@umorni...opet ti o meni...
Nemoj da se na tebi kao supermoderator preuzivim...posle ce ti djavo biti kriv... Smile
« Poslednja izmena: 11. Maj 2007, 11:20:13 od niko79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.