Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Thompson u Zetri: Plakati za koncert po cijelom Sarajevu, ulaznice u prodaji...  (Pročitano 12833 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Narod biran od Boga
Guši nesloga

Јел то о Јеврејима, изабраном народу, или о Србима, небеском народу?

Iz povijesti naše slavne
A i ove ne baš davne

Дакле, новија повијест и није баш славна?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
i to je sve što imaš reći? pa da lakše se svađati oko gluposti ko djeca

A i ove ne baš davne=novija povijest Smile
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10

jebe ih to što čovjek pjeva o istinskim vrijednostima (bog, vjera, nacija, obitelj) što europljanima smeta jer treba razjebati hrvate, popljuvat im vjeru, ismijati svećenike, oblatiti koliko se god može domovinski rat, marginalizirati branitelje, rasturiti obitelj i sve ono što ona predstavlja, treba od nas napraviti pojedince bez morala, bez identiteta, bez osjećaja pripadnosti, treba u čovjeku stvoriti kaos i zatim u narodu stvoriti kaos starom politikom zavadi/razjebi pa vladaj

to ne vrijedi zamo za hrvate, i srbima prijeti ista sudbina samo što se oni koliko toliko još drže a mi smo već otišli u ku...
treba razmisliti ko ti je ustvari istinski neprijatelj


 Smile Smile Smile Smile Smile

umorni, kapa dole! dok ima hrvata koji tako razmisljaju, ima i nade da nece sve otici do djavola i da ce nekad doci do normalnih odnosa i normalnog zivota na ovim prostorima, bar izmedju nas i vas. (naravno, ne sa vama i sa nama, ali to i jeste poenta  Smile
ko ne shvata... jbg.
 



IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Umorni je pravi hrvatski radikal.

To je za svaku pohvalu. Više volim poštenog nacionalistu, nego podmuklog globalistu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Говорим да се Томпсон на јефтин начин бави општим местима, да су му текстови лоше каквоће и уметнички и семантички, и да би он у нормалној земљи био скрајнут са главних музичких токова.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Mislim da ce se jako dugo cekati na pomirenje.. Smile
Prirodom posla cesto se shetam po republikama ex Yu i koliko vidim, jedino je Hrvatska jos ostala prilichno neraspolozhena prema nama..dodushe, ne bez razloga
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
А који би то разлози били?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
А који би то разлози били?

Pa gledaj ovako..vecina ima nekog rodjaka koji je ubijen..Ti bi bio jako prijateljski nastrojen prema narodu koji je optuzhen za to?
Mi smo prezhiveli bombardovanje koje je smeshno u odnosu na ono sto su prezhiveli ljudi koji zive u Hrvatskoj i Bosni..Zamisli to bombardovanje x 1000
Rekoh u jednom postu da sam radila za UN i da sam imala prilike da vidim posledice rata odmah po zavrshetku.
Vreme je za zaustavljanje te mrzhnje ali ja nisam bas ubedjena da bih ja mogla da volim/cenim nekoga ko mi je ubio nekog bliskog..a imam takvih veruj mi
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
drago mi je da ima i među vama ljudi koji tako razmišljaju (rašo i miroslav) tj. razmišljaju svojom a ne globalnom glavom

ali jeba. ćemo im globalno znanje, ne znaju oni koga primaju i koga će tek primiti, rasturili smo mi i jače asocijacije od eu Smile
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Mislim da ce se jako dugo cekati na pomirenje.. Smile
Prirodom posla cesto se shetam po republikama ex Yu i koliko vidim, jedino je Hrvatska jos ostala prilichno neraspolozhena prema nama..dodushe, ne bez razloga
Upravu si samo ni Muslimani u Bosni nista vise ne vole Srbe nego Hrvati u Hrvatskoj, Muslimani tesko vole i Hrvate a o Srbima im je jos gore pricati...mislim sve ce to doci na svoje kada se jednoga dana zatvori vise ovaj haag koji ljudima dole nece visiti oko vrata i podsjeciva ih sta je se desavalo...to naravno budi kod svih strana neke lose osjecaje ali bolja i sada situacija nego prije 5 godina...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.