Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:02:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: thelock vs. ostali  (Pročitano 8561 puta)
22. Mar 2007, 00:32:28
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
dragi forumaši pošto večina vas se jako voli prepirati sa članom thelock, ovdje je tema u kojoj čete to moči.. ovdje se prepirajte sa njime do mile volje ali ne želim samo da dođe do vrijeđanja ili nešto slično..

samo da napomenem: bez vrijeđanja!!!smireno i polako čemo ovdje voditi diskusije te rapravljati..ok?sve na ljepo!!

dakle thelock tvrdi ovako:

ma japanci nemaju pojama o autima to je isto kao vofsvagen,audi i ostala sranja italianci,francuzi i englezi su najaci
koju hondu ili toyotu mozete da uporedite sa ferrari bilokoji a da ne kazem enzo,sa masseratijem,sa renault alpine ili spider,da ne kazem sa lotusem elise,elane espirit itd,sa lamburghinijem diablo,murielago,gallardo Smile Smile,sa bogatijem sa alfa romeom c8 Smile Smile

mr2 jeste u klasi sa speedsterom zato sto je spotrsko auto ali speedster je lepsi i brzi,a i mr2 je skoro duplo tezi od speedstera,karserija speedstera je napravljena od lotusa sto znaci da je fibercarbon a motor od opela

mene zanimaju samo sportska auta,nisam se jos ozenio da bi razmislio na stila,punta ili bilo kojeg drugo auta za cetri osobe,dobro priznajem da su njemci kupili lamburghini i bugati ali karoserija je italianska i fabrike su im u italiji a gore sam spominjao diablo koji ima italijanski motor jer tada je to bila jos italijanska firma,mrzim cinjenicu da ovdje ima ljudi koji stalno spominjaju wokswagen,audi...itd,to nisu nikakva auta ni spotska ni luksuzna,to je obicno sranje samo pogledajte koliko opreme stavljaju na njihova auta italijani,englezi i francuzi a koliko stavljaju njemci Smile Smile

istina je da nose toyotin motor,2 njihova modela ili dvije varijante njihovih modela elan i elise ali to je motor,ja ne kazem da oni neznaju da prave motore ja kazem da oni nemaju pojam o karoseriji,jednostavno ne znaju da naprave cistokrvno sportsko ili luksuzno auto

za sekundu brzi druze,a ovaj sto je tojo rekao nije bas najnoviji

najnoviji ima isto tojotin motor ali brzi je,4.9 do 100h

i tojo nisam ja nikad rekao da japanci nemaju lose motore Smile ja sam rekao da neznaju da naprave prave sportske autobmobili i vise forsiraju neke sportske limuzine

koliko ja znam on vozi opel speedstera koj još nikada nisam vidio da ima..nije postovao nikakvu sliku..vozi aute več 15godina a ima tek 18god.. alfa romeo je najbolji automobil na svijetu.. itd itd.. evo thelock dobio si temu posvečenu tebi.. uživaj u njoj, znam da hočeš jer ti voliš diskusije..

samo da napomenem: bez vrijeđanja!!!smireno i polako čemo ovdje voditi diskusije te rapravljati..ok?sve na ljepo!!
« Poslednja izmena: 22. Mar 2007, 00:48:20 od tojo909 »
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6681-7710
nemam je potreba da se raspravljam sa n ikome,ja znam sto imam i znam da sam dovoljno pametan da tvrdim da japanci nsiu ni blizu italijanima,vidim da je cilj ovdje da mene tjerate sa ovog foruma,ok ako je tako necu vise da vam kvarim vase snove hehehe,dovoljno sam se raspravljao sa 10 ili vise ljudi ovdje i uvjek sam dobio,pozz i sve najbolje  Smile Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
hehehe,pa dragi tojo taj covjek mozda nema ni vozacku.pusti dijete da se izivi bar ovako preko neta.covjek bolje od nas zna proces industrijalizacije,tehniku sklapanja motora,zna da je jtd bolji od tdi-i u svakom pogledu,i jos dosta toga.a ja mislim da on nezna zamjeniti ni rezervnu gumu!thelock,imas ovdje sada punu slobodu da nam pokazes svoj repertoar znanja!
pocni! Smile Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ne trebaš ti otiči ča..ja baš želim da ostaneš..ali u ovoj temi čemo raspravljati sve ono šta se svaki put skrene sa teme i uvijek završi isto.. 2 teme sam več zatvorio a danas još jednu..pa nem smisla da više zatvaram teme..evo jedne teme u kojoj čemo raspravljati!!a ne u drugim temama.. ti i dalje misliš da japanci nisu najpouzdaniji??imaš kakvih dokaza za to?? alfa je tek na 95mjestu šta se tiče pozdanost? šta kažeš na to??

samo da napomenem: bez vrijeđanja!!!smireno i polako čemo ovdje voditi diskusije te rapravljati..ok?sve na ljepo!!
« Poslednja izmena: 22. Mar 2007, 00:47:39 od tojo909 »
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
The lock, posto je tvoja tema i ti tvoi italijani nsiu ko zna sta, ja sa nemcima ne uporedzujem nikoga ni za sportska ni luksuzna ni komercijalna, nijedna auta Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
Pa čekajte,zar lock nema 6 Alfi,to je postovao u jednoj raspravi,a jedna je Alfa 75 sa 300 konja. Smile

A tema je kao da sam je ja smislio,toyo pozdrav.

Lock,nemoj da se ljutiš,sve je ovo zezanje. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
ma nema se sta ljutiti.covjek zna sta prica Smile
diletant mozda je mislio alfa iz 6 dijelova :mrgreen:zbunio se malo!reci nam thelock jel ovo istina i kako vidis tedenciju sirenja italijanskih vozila u evropi?mislim da je alfa na dobrom putu da postigne uspjeh ulazeci u kvalifikacije za 100 najpouzdanijih vozila!sta mislis na ovu temu?jel korektno ovo?bez ljutnje!
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
pa malo sam o ovome razmišljao i bolje je ovako nego da svaka druga tema završi raspravama..ovdje čemo raspravljati jer me više boli lockovati teme zbog rasprava sa thelockom... thelock kamo si se sakrio???evo tema posvečena tebi a ti nam bježiš?!!! kad češ postati slike svog opel speedstera kojeg voziš?
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
ma nema se sta ljutiti.covjek zna sta prica Smile
diletant mozda je mislio alfa iz 6 dijelova :mrgreen:zbunio se malo!reci nam thelock jel ovo istina i kako vidis tedenciju sirenja italijanskih vozila u evropi?mislim da je alfa na dobrom putu da postigne uspjeh ulazeci u kvalifikacije za 100 najpouzdanijih vozila!sta mislis na ovu temu?jel korektno ovo?bez ljutnje!
Možda mosli da je to kao u tenisu,kad uđeš u prvih sto u vrhu si. Smile
 

pa malo sam o ovome razmišljao i bolje je ovako nego da svaka druga tema završi raspravama..ovdje čemo raspravljati jer me više boli lockovati teme zbog rasprava sa thelockom... thelock kamo si se sakrio???evo tema posvečena tebi a ti nam bježiš?!!! kad češ postati slike svog opel speedstera kojeg voziš?
Šta ga briga postao je zvezda foruma i ima dzabe mail box,ne mora da juri teme,sve u svemu,profitirao je. Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2007, 01:02:44 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
thelock kamo si se sakrio???
uotisao u svoj stab,streba iz tehnickih knjiga svog servisa i sprema nama kontra udar! Smile
kad češ postati slike svog opel speedstera kojeg voziš?
cekaj da ga nacrta,valja nasvirati opela na 300ks Smile

Šta ga briga postao je zvezda foruma i ima dzabe mail box,ne mora da juri teme,sve u svemu,profitirao je. Smile
Citat
i te kako koliko on toliko i njegov servis :mrgreen:pazi samo da ne izgubi stalne musterije,prica se da je alfa najpouzdaniji brand,citao ja u italijanskim novinama! Smile
thelock cuvaj se ti meni i pozuri nam!
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:02:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.