Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:06:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Witness  (Pročitano 1781 puta)
30. Jan 2016, 14:41:13
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Browser
Mozilla Firefox 44.0


Konačno izašao za PC i PS4. Ako niste ranije čuli za igru, na njoj je radio čovek koji je napravio Braid. Puzzle avantura iz prvog lica, prelepo izgleda, kažu da ima skoro 700 puzzlova u celoj igri i da traje nekoliko desetina sati. Za sada je u top5 na Steamu po prodaji: http://store.steampowered.com/app/210970/

Ne očekujte ikakvu priču barem u prvih sat vremena (toliko sam za sad igrao), čini mi se da je glavni pokretač to što ima tona zagonetki. Inače je open world pa možete da preskačete čitave deonice ako vas smaraju ili se zaglavite.

Ovo su moji utisci posle početnog igranja. Video ima spoilere za početne slagalice

« Poslednja izmena: 30. Jan 2016, 14:41:44 od Bokac »
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46897
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Po prvim utiscima reklo bi se da su krenuli utabanim stazama Portala i Talos Principlea. Braid mi se dopao. Ali Portal i ne bas. Sta znam. Vise mi se sviđa opusteni gameplay Gone Homea ili Vanishing of Ethan Cartera. 
« Poslednja izmena: 31. Jan 2016, 14:28:24 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Vise je Talos nego Portal. Pricu moras sam da trazis i lako ju je izbeci, dok u Portalu, cak i prvom, ta prica te najvise vuce napred.
(doduse ja sam Portal sekta, pa nisam 100% objektivan)

Igra puzzle heavy, konstantno te zatrpava slagalicama i bas je los balans izmedju otkrivanja sveta i slagalica. Vanishing of Ethan Carter je meni najbolja "hodalica" ikad, al nema puno slicnosti s ovim Smiley
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46897
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Kako stvari stoje izgleda da ce The Witness sahraniti pirati.

http://www.bug.hr/master/vijesti/pirati-vole-the-witness/150125.aspx
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Dzonatan, da izvinete, sere za sve pare, igra je u top5 na Steamu poslednjih nekoliko dana, nesto za sta bi svaki indie studio ubio. (bolje se prodaje nego GTA 5 i ARK!)
Po novim vestima, Witness je za ovih nedelju dana zaradio vise nego Braid za godinu dana, lik je napravio nenormalnu dramu a kao reper je uzeo neki levi torent sajt. Tu vest su svi redom prenosili a da nisu potrosili 5 minuta da istraze. Na TPB je svega desetoro ljudi seedovalo igru, tek juce se pojavilo vise ljudi. Meanwhile, SteamSpy kaze da je prodato preko 40k kopija.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46897
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Lik lagano prešao igru za samo 25 minuta!  Smile  Smile

« Poslednja izmena: 06. Feb 2016, 19:29:18 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:06:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Witness

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.