Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Witcher [utisci & savjeti]  (Pročitano 11695 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Igra je extra skoro sve sto nadjes je potrebno  momentalno ili kasnije ja sam  presao i u trade quarter  Smile svremena na vreme se zaglavim jer pojma nemam sta treba da radim  Smile Samo me smara to sto loading traje mnogo dugo
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung S7220
Ja imam malo problema sa sjeckanjem. Igra mi bez problema radi u 30-40 fps na 1024x768 AA2x, ali se zna desiti da malo sjecne dok disk malo radi. Mislio sam da je do RAM-a, imam 1 GB pa sam stavio jos 512 MB, ali nista nisam dobio. Isto sjecne i na low i na high detaljima. Sjecne samo na velikim prostranstvima, u kucama i malim mapama radi odlicno. Mislim da joj treba brzi ram po mogucnosti od 800Mhz i jaci procesor. Ja imam presscota na 3,45 Ghz... Molim postavite vase konfiguracije i detalje u kojima igrate.

Nisam ispunio samo par questova ubijanja monstera i donosenja njihovih organa Kalksteinu... sada sam u Trade Quarteru.
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 8329
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0b4
@vlado85

slican problem..mene isto seckanje jebe Smile...desava se kad se borim sa vise njih (ali samo na OTS kameri...kad igram na high isometric sve je ok),a desava se i kad hodam normalno da zasecka pomalo...igram na medium detaljima na rezoluciij 1024x768...kad stavim na low detalje i na onu nizu rezoluciju cini mi se da cak i tad secka  Smile.....inace meni je samo procesor problem single core 2.6 Ghz ovo ostalo nemam problema 2 GB rama,256 MB video rama...bla bla...a igrica koliko znam zahteva core 2 duo 2.1 GHz, sto bi znacilo da mi treba novi procesor  Smile..........da i ono kad sam u onim kucama i u pecinam u tako nekim mracnim prostorijama nema seckanja...tada je sve normalno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
SonyEricsson HGPORI
Meni je sve ok!! Smile
Inace moja konfa dual core 4000+, 1GB , 8600gt  itd...
Igra je odlicna,mada mogle su se neke stvari uraditi bolje, ali je u sustini ok. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung S7220
Ma igra je odlicna, nije puno komplikovana koliko je Newer Winter Nights 2... Na pocetku je bezze, ali kad krenete malo igrati i vise je nego odlicna.

Malo sam se raspitao po netu... igra koristi NWN 2 engine - Aurora... Treba vam puno brzog rama i jak procesor. Ako imate problem sa sjeckanjem, oslobodite sto vise prostora na disku i defragmentirajte ga. Povecajte page file na 3 GB. Evo ovdje imate nekoliko savjeta za optimizaciju: http://internetducttape.com/2007/12/28/optimize-windows-xp-gaming-the-witcher/

IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
Zastava Pancevo
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.26
Meni radi sve ok tj radilo je dok  nisam instalirao VISTU(da onu famoznu koju svi pljuju na sve strane  Smile   ) e sad imam strasan problem pokrenuti  BILO  koju igru na visti. E sad me zanima jel jos neko koristi  vistu i igra igrice da mi da malo uputa za drajvere i  sta raditi  ili bar neki satj koji se bavi vista instalacijama

P.S.
imam sve drajvere za vistu samo sto nemogu pokrenuti the witcher-a ili bilo koju igru(mislim na drajvere za plocu i  graficku)
CEKAM DO PONEDELJKA POMOC A ONDA SE VRACAM NA XP Smile

Hvala na pomoci unapred Smile
« Poslednja izmena: 30. Mar 2008, 04:09:01 od KingPin »
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 8329
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0b4
zanima me jedna stvar kod onih patcheva...do sada su izasli 1.1 pa 1.2 i sad treba da izadje onaj 1.3  Smile
...pre neke dve nedelje instalirao sam onaj 1.2 i kad sam sve lepo instalirao udjem u igru i ono neko sranje mi se pojavi na ekranu i nista....ne reaguje igra....nemogu da igram...nista...srecom sve sam lepo namestio nemam problema........e sad me zanima jel ti patchevi imaju kao neki redosled  prvo se instalira 1.1 pa 1.2.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung S7220
mislim da nije vazan redoslijed... da treba instalirati samo zadnji... no nisam siguran...

Zadnji patch koji je izasao je 1.2a, koji se razlikuje od 1.2!
« Poslednja izmena: 01. Apr 2008, 12:49:22 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 8329
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
@vlado85

jel koristis ove patch-eve...il igras bez njih?
« Poslednja izmena: 07. Apr 2008, 00:44:24 od Kery King »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung S7220
Instalirao sam sve patcheve, kako su se pojavljivali. Nisam primjecivao neke razlike.
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.