Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The system has recovered from a serious error. BCCode : 4e  (Pročitano 2291 puta)
25. Nov 2006, 09:53:06
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 111
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia n-gage
Windows XP mi se restartuje sa serious errorom, verifajer mi ne stigne izbacit plavi ekran da vidim koji je drajver sjeban.
evo puni izvjeshtaj:
The system has recovered from a serious error.
BCCode : 4e     BCP1 : 00000099     BCP2 : 00037ABB     BCP3 : 00000000     
BCP4 : 00000000     OSVer : 5_1_2600     SP : 2_0     Product : 256_1   

Server=watson.microsoft.com
UI LCID=1033
Flags=1696080
Brand=WINDOWS
TitleName=Microsoft Windows
DigPidRegPath=HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\DigitalProductId
ErrorText=A log of this error has been created.
HeaderText=The system has recovered from a serious error.
Stage2URL=
Stage2URL=/dw/bluetwo.asp?BCCode=4e&BCP1=00000099&BCP2=00037ABB&BCP3=00000000&BCP4=00000000&OSVer=5_1_2600&SP=2_0&Product=256_1
DataFiles=E:\DOCUME~1\muha\LOCALS~1\Temp\WERa20c.dir00\Mini112306-01.dmp|E:\DOCUME~1\muha\LOCALS~1\Temp\WERa20c.dir00\sysdata.xml
ErrorSubPath=blue
DirectoryDelete=E:\DOCUME~1\muha\LOCALS~1\Temp\WERa20c.dir00

plus linkovi za .dmp i .xml
http://prpltrtl.com/muha_swemirski/Mini112306-01.dmp
http://prpltrtl.com/muha_swemirski/sysdata.xml
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
baci svoje komponente na testiranje...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
imao sam isti problem kao i ti. comp mi je javljao grsku kao tvoju 256_1 i jos jednu slicnu 786_1. izludjivalo me nacisto. blue screen non stop. uradio sam  nekoliko stvari pre neko vece i od tad je problem prestao nadam se da se nece ponoviti.

instaliraj driver detectiv i vidi imas li koji driver out of time. one koje ti pokaze da nisu dobri potrazi prko googla skini i instaliraj. ja sam imao los driver za mreznu kartu.
drugo sta sam uradio je to da sam istalirao regisry mehanicks 6.0 i tune up softvere za skeniranje i ciscenje registra. oba mogu da ti dam putem maila. posalji mi mail na emir005@msn.com i ja cu ti dostaviti ove softvere.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Zasto bre vadite iz naftalina teme ...

[lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.