Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:54:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15 16 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Sims 4™  (Pročitano 79677 puta)
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Sendo 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
I evo još malo novih muka na koje je EA stavila svoje igrače simsa, pored beba iz pakla:

- I proposed to this woman, but she died a little later via me trapping her in a room (old sims style). I tried proposing to a new woman, but it says I'm still engaged to the woman that died. I tried to release her soul via the tombstone, but that didn't work either.

I'm guessing this is a bug or just something that I'm missing here. How exactly can I get married again after a spouse dies?

-  I had a teen sim who was just walking along to their next action, but then when I paused they suddenly turned into an urn. There was no dying or reaper and no one in the house even reacted. He just disappeared. Anyone else have this happen?

- Items are randomly disappearing?! Two counters on one occasion and my radio on another occasion.

- It's been twice now that the game charged me simoleons and I did not get what I paid for.

- Is anyone experiencing a glitch with the Cutlass of Light? It is a wall mounted light and comes in 3 colors - black, gray, and yellow.

For me,
...black = gray
...gray = yellow
...yellow = black

- Okay so I played for like hours straight and consistently I'd get mini freezes/lock ups. They'd only last 10-20 seconds, but I wouldn't be able to do anything except move the mouse.

- Game crashes at plumbob loading screen!

itd.

Sreća pa smo oni 80+ nedostajućih elemenata izbacili iz igre kako bi dobili stabilnu bazu za buduće nastavke.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
И тако сваких пар година ресетују игру како би изнова продавали исте ствари. Генијалан начин да се заради брдо лове.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
The Sims 3 - pregled svih nastavaka


LGR je sastavio listu najboljih i najgorih nastavaka za Sims 3. Pa ko se dvoumi šta da igra:

IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
O Bože blagi kakvog naroda ima. Dok se raspravlja šta i kako sa Simsima 4 i da li će modovi moći da ga poprave, ljudi se prisjećaju dragih im trenutaka.

Npr. kako je za Sims 2 postojao ovakav mod:

I remembered mods were my favorite part of sims2 mostly for the creative things people created. Every time someone brings up the sims I always think fondly of the baby grill that grilled real baby sims.
It was so morbid but funny. You could throw your newborn baby on the grill, and eat it.

IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
Sims 4 - prvi utisci

Za sve one koji bi samo da igraju Simse 4, nekoliko upozorenja:

- pored naloga za Origin, koji ne bi bilo pametno da bude baš na vaše ime trebaće vam i Microsoft Visual Studio
- igra je i pored svega nestabilna, gasi se često ako pokušavate da putujete - ne uvijek i ne svima, ali je dovoljno često da bude krajnje iritantno. Takođe postoji i onaj problem sa mokrenjem koji je moguće lako prevazićo
- pored ovoga igra je prepuna iritirajućih momenata: Simsi se i dalje zaglavljuju, zaboravljaju šta treba da urade, viljuške im ostaju zarobljene za tijelo, bebe znaju da ispadnu demoni...

Lično ću da sačekam još malo prije nego što ponovo probam da je igram.

Ako ipak prevaziđete ove tehničke momente suočite će se sa sljedećim:

- ebeni ekrani na svakom koraku
- svijetleći okvir oko svakog aktivnog simsa
- gomila RPG momenata - otključaj ovo, nađi ono, napravi zabavu i onda ispuni ove zadatke da bi bila uspješna i sl.

Moj jedini pokušaj igranja je bio sa jednim članom domaćinstva. On ode na posao, 8 sati blejanja u prazno.
Kamera koja čudno funkcioniše. Meni je rasut po cijelom ekranu. Raznorazni vodiči i upozorenja koji iskaču i skrivaju dal meni dal ono malo ekrana što je ostalo...

Ako sve to zanemarimo onda ostaje Sim i njegova osjećanja. Ja igrah samo domaćinstvo sa jednim članom.
Kuće su male, ima malo napravljenih porodica i još manje slobodnog mjesta.
Možete da uletite na galeriju i proberete koga god vam srce želi, tako da to i nije tako veliki problem.

Simsi sami po sebi nisu loši - emocije su čudna stvar. Stalno se mjenjaju i svašta nešto na njih utiče.
Tipa lik koji mrzi djecu i voli da se svadja je naletio na klinca i izvikao se na njega - poslije je bio vrlo srećan.

U zavisnosti od toga šta radite i kao se osjećate imaćete i više mogućnosti. Simsi lako kupe znanje, barem u početku. Razgovarajte sa nekim i eto harizme, skuvajte jedan ručak i eto kuvanja.

Porediti je sa nekim predhodnim igrama ne vrijedi, prosto nije fer. Komentarisati je ovakvu kakva je - nije fer, možda kad se sklopi više od 15-20 minuta iganja u komadu.

Dopuna.

Probala sam da igram tako da ne izlaze sa svog placa. Ionako prije ili kasnije svi prođu pored njihove kuće.
Igrica se nije srušila ni jednom.
Niti je bilo toliko problema.

Jednog lika sam kreirala ja. Drugog sam preuzela sa Galerije. Spojila ih u jedno domaćinstvo - divna stvar.
Uzela im prazan plac, onda skinula kuću sa Galerije.
Kuće već napravljene do 20 000 su nevjerovatno ružne i nefunkcionalne. Sa druge strane kuće sa Galerije su zaista dobro odrađene. Preporučujem zamjenu.

Osjećaj igranja Simsa 4 je da online igru igraš kao ofline, dok si online.
Šta mislim pod ovim - da bi igrao igricu moraš da stalno budeš on-line, jer moraš biti logovan na Origin.
Igra izgleda kao online igra - meniji, Simsi, zadaci koje dobijaš, emocije...
Sa druge strane igra nije on-line to je i dalje igra koju igra samo 1 osoba.

Dobro odrađena Sims igra - ima budućnost on-line. Nisam sigurna da današnji serveri podržavaju takvu vrstu igre, ali sigurna sam da bi mnogi voljeli i igrali simse koji bi nastanjivali jedan grad gdje bi 50-100 ljudi vodili svoje avatare kroz on-line svijet.

Takođe dobro odrađeni Simsi kao off-line, single-player, sandbox igra takođe ima budućnost. Ljudi žele da vide sviet koji će da kontrolišu - žele mikro menadžment - da li ima story progression ili ne, da ili ima starenja ili ne, otvoreni svijet, ljudi žele porodičan život...

Koliko će da poživi ovaj hibrid vidjećemo.

Moja dva Simsa - pošto su romantici, su se smuvali i vjenčali za 1 dan. Dobili dijete 4 dan. Beba je bila krajnje neinteresantna, pa nakon što sam obavila sve moguće akcije po jednom - kliknula sam na - odrasti.
I tako nakon 4-5 dana igre, dvoje mladih ljudi je završilo sa sinom od 8-10 godina.
Ubi realizam.
Mislim da niko ko želi da igra porodičnu igru ne može ovo da svari lako.
Sa druge strane klinci su zaista preslatki.

Probala sam karijeru zabavljača i slikara. Slikar je da bi napredovao u svom poslu morao da:
- ima nivo slikanja 2 + da je proučio bar 3 različite slike
- da ima nivo 3 ili 4 i da je izučavao slikarstvo preko neta...

Znači profesije i obaveze su drugačije nego do sada. Imati određena znanja nije više dovoljno.

Da ljudi mjenjaju emotivna stanja kao Simsi - svi bi bili na terapiji.
Ono što mene dovodi do ludila su njihove potrebe - vraćamo se na sistem iz 1 ili 2. To znači da moraju u toalet 3-4 puta dnevno, da jednu bar 2 puta i da svaka od tih aktivnosti traje...
Gledati svako jutro kako odrasli ljudi iskaču iz kreveta zarad obaranja rekorda u trci do toaleta nije zabavno.


« Poslednja izmena: 07. Sep 2014, 08:52:14 od Patak Dugoprugas »
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Sendo 
EA: "If The Sims 4 Isn't Successful, There Won't be a Sims 5"



An official EA poster claims that the company isn't working on The Sims 5 at all, and its very existence hinges on the success of The Sims 4.

Grass grows, birds fly, and EA releases a new The Sims title every few years. It is, after all, one of the best-selling franchises of all time. But, that may cease to be the case if its latest effort, The Sims 4, is not successful. Posting on EA's official forums, The Sims producer SimGuruGrant stated that the team isn't even thinking about The Sims 5, and won't even consider it if it isn't happy with The Sims 4.

"We're not working on Sims 5," posted Grant, in response to a fan's suggestions on what to include in the next title. "We're not thinking about Sims 5. If Sims 4 isn't successful, there won't be a Sims 5."

A lot of fans have been criticizing EA and Maxis for some rather unpopular decisions it made with The Sims 4, and reception to the game's release has been somewhat negative.

Grant and Maxis insist that they are dedicated to the game for the long-run, and that they won't just abandon it in favor of another sequel, but EA's track-record of doing this exact thing with its other franchises is not exactly stellar.

Hopefully, Maxis will actually stick to its word and turn things around with The Sims 4.

Izvor

Da, da, publika je kriva što su izbacili polu proizvod po ceni od 60 evra i što ih svi redom pljuju po recenzijama za minimalne novine, resetovan brpj stvari koje je prethodnik imao, ekran za učitavanje na svaku novu lokaciju itd. itd. Pa iskreno, posle 2 i 3 koji su više nego korektni, ne mora ni da bude Sims 5.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
Problem sa Simsima 4 je sto radi na "masini" koja nije u stanju da pruzi izmjene koje igraci zele da vide
- ubacivanje jednog ili dva nova zivotna doba koji bi bili funkcionalni kao ovi koje imamo
- alatke tipa: "Create a World",CASt, neogranicen izbor boja, alatke za tera formaciju i sl. koje su cinile okosnicu Simsa 3 prosto nisu podrzane

Galerija je genijalna stvar. Prelistas, nadjes, ubacis - direkno iz igre, bez akanja. Za nekog kao sto sam ja - ko voli da igra Simse, a ne da ih pravi ili da trosi vrijeme na gradnju / dekorisanje, divota jedna.
Ali da bi to funkcionisalo ovako lako i dobro - moras imati ili ravan svijet sa svega par velicina placeva ili mnogo dobre programere.

A posto je cijena dobrog programera 120 000 dolara godisnje, a za Simse 2 su bili angazovani barem 4 godine 60 njih- to znatno podize cijenu.
Umjesto programera angazovani su gurui i dizajneri za Simse 3, a onda je taj trend nastavljen i u Sims 4.
Cini mi se da sam citala da je ovu novu masinu pravilo 15-20 programera godinu ili godinu i po dana. I onda su im svima podjelili otkaze i prepustili posao dizajnerima.
E sad koliko uopste ima sposobnih ljudi tamo da odrade promjene...

Inace, na forumu EA citah da su Simsi 2 prodali 16 miliona kopija, a Simsi 3 oko 10.
Medjutim zbog razlike u cijeni i zbog bjesomucnog naplacivanja dodatnog sadrzaja Simsi 3 su zaradili mnogo vise nego dvojka.
Te je sa stanovista EA kao kompanije treci nastavak mnogo uspjesniji.
Novi Simsi ponovo deru za cijenu. Iako osnovna igra kosta 60$, specijalna izdanja se prodaju i za 100$+.
Ocekuje se da ce novi simsi prodati barem 2-4 miliona kopija, te nije nemoguce da samo finansijski gledano i ova verzija Simsa bude uspjeh.

« Poslednja izmena: 08. Sep 2014, 11:23:39 od Patak Dugoprugas »
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
Amazon - Sims 4


Amazon je divan sajt, ako hoćete da provjerite mišljenje drugih, jer iz mora komentara možete da izdvojite one koji su igru zaista i kupili, tj. igrali pa tek onda sjeli da napišu mišljenje.

Trenutno stanje je ovako:

*       - 30
**      -  8
***    - 13
****  - 13
***** - 13

Ukupno: 77, prosječna ocjena približno 2,5

Šta možemo zaključiti iz ovoga:
- 1/2 kupaca je potpuno razočarana novim Simsima

Ostali se dijele na 1/4 onih kojima se igra dopada ovakva kakva je i na drugu četvrtinu koja je spremna da uloži još novca, jer vjeruje da će budući nastavci popuniti praznine koje postoje.
Iskreno volim Simse i planirala sam da ozvaničim našu vezu, ali mislim da ovo sadašnje izdanje ne vrijedi para koje traže.
Dati 500$-1.000$ na igru, kao što mnogi igrači Simsa rade je iskreno meni neshvatljivo.

Ako na osnovu ovoga pokušamo da predvidimo buduću prodaju Simsa 4 onda će Simsi 4 prodati približno 5 miliona kopija (polovina prodaje Simsa 3) i genrisati prihod od barem 200 miliona $.
Definitivno nema govora o finansijskom neuspjehu.

Ako se kao polazna tačka uzme prodaja Simsa 2 od 16 miliona kopija, neko zainteresovan bi mogao da zaključi da trenutno u igračkom svijetu postoji gomila ljudi željna pune, cjelovite simulacije života spremna da iskrešira 500 miliona iliti 1/2 milijarde $ da zadovolji svoju strast.
Šteta što nema niko zainteresovan da im izađe u susret.
« Poslednja izmena: 08. Sep 2014, 11:28:24 od Patak Dugoprugas »
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Sendo 
Kažem ja, oni su hteli da što manje naprave, a da opravdaju (preveliku) cenu igre i u tome su preterali. Nije poenta igre da ima 100+ expanzija, nego da je ljudi kupuju i da je igrana. Džaba inovacije, ako su sve one samo kozmetika i ako ih ima nedovoljno da igra bude punokrvan nastavak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15 16 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:54:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.