Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Raid 2 / The Raid 2: Berandal (2013)  (Pročitano 1115 puta)
04. Sep 2013, 00:26:26
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 23.0
The Raid 2 / The Raid 2: Berandal (2013) 

>> IMDb <<



Opis Filma:

Picking up where the first film ends, The Raid 2 follows Rama (Uwais) as he goes undercover and infiltrates the ranks of a ruthless Jakarta crime syndicate in order to protect his family and to uncover the corruption in his own police force.




Žanr: Action | Crime | Thriller

Režiser:  Gareth Evans

Glavne uloge: Iko Uwais, Tio Pakusodewo, Ryûhei Matsuda

Izvor teksta

imdb


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Izvinjavam se zbog opisa na engleskom.
  Jedva čekam da vidim nastavak
  Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Radnja ovog filma dešava se dva sata nakon završetka one iz prvog, dole linkovanog velikog i kontrovernog akcionog hita iz 2011. godine!
Šta se dalje desilo sa hrabrim Ramom, koji se infiltrirao u nemilosrdni mafijaški klan iz Džakarte, da bi zaštitio svoju porodicu i raskrinkao korupciju u policiji...

filmovanje



  Konačno opis na srpskom !
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
  Na netu se najzad pojavio snimak sa utisnutim engleskim titlom, našeg prevoda još uvek nema. Snimaj je dosta loš ali je želja za gledanjem nastavka bila jača od teškoća. Film sam zato gledao sa prevodiocem ali ni ona nije mogla sve da prevede jer se engleski titl na dosta mesta ne vidi.
  Ono što sam video je vredelo truda i ja jedva čekam bolju kopiju i prevod jer ovaj nastavak to zaslužuje. G.Evans je i ovde zadao domaći zadatak svojim kolegama iz esnafa jer je glavnog junaka Ramu izveo na ulicu. Ovim potezom je obogatio sve ono što je viđeno u prvoj Raciji koja zbog samog mesta radnje (ogroman soliter) nije pružala reditelju neki manevarski prostor.
  Zaista sam uživao dok sam pratio Ramu i njegove vratolomije od zatvora i jurnjave kolima do obračuna sa nekim likovima koji su i za filmski svet neobični borci. Mislim pri tom na devojku sa vda čekića (uticaj J.Koreje) koja je prava ajkula čekićara  Smile i na njenog kolegu koji je bejzbolu dao novi smisao.
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: msg11477387 Raid

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.056 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.