Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:23:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Pit bull problem  (Pročitano 28480 puta)
Ucesnik diskusija


dobrovececece

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 7360
Izvini nisam mislio da su svi vlasnici ove rase supljoglavi ali hocu da kazem da si pita verovatno izabrao zbog neke njegove osobine , a njegova najupecatljivija osobina je agresivan i tvrd stav prema svemu sto mu nije blisko, napravio sam poredjenje, znaci voleo si to sto je on opasan , namrsten itd....sto bi dalje oslikavalo tvoju licnost ...uostalom to je suvise duga prica za kucanje , uzmes lepo Larousse enciklopediju pasa i procitas deo knjige " vlasnik i pas -kako izabrati stene".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Solin: Pit bul ubio 76-godišnjaka

U Solinu je u subotu pas pit bul terijer usmrtio 76-godišnjaka u trenutku kad ga je nesretni starac krenuo nahraniti, potvrdila je splitska policija.
Neslužbeno se doznaje da je 76-godišnji Solinjanin čuvao prijateljeva pit bula dok se on ne vrati. Pit bul je napao i do smrti izgrizao nesretnog čovjeka u trenutku kad je otvorio boks kako bi ga nahranio, javila je Hina.


Izvor: sarajevo-x


* drazesni kucici, zaista ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Da li neko zna da li i bullterrier ima narav kao pit i da li ga je moguce drzati ako imate malu decu.Mlim vas ako je neko drzao neka mi napise nesto o njima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 462
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
bulterijer je ujednačenog temperamenta, podložan disciplini, lako je oštar prema psima, a naročito dobar prema ljudima i djeci...ne preporucije se kao prvi pas, isto kao ni pit, rot, doberman...za ove pse se mora imati idkustvo...inace je u odgoju bitno raditi sa njim svaki dan, biti konsekventan (ovo je najvaznije) i nikad mu dozvoliti da mu prodje njegova volja...znaci, ako ne uradi kako ti kazes, vracati ga na isto mjesto i ne odustajati dok ne uradi sta mu kazes!

svi bulterijeri koje ja poznajem su jako stabilni, ali su odgojeni od iskusnih ljudi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Pitbulovi rastrgli dečaka u Teksasu
Autor: Tanjug, Blic online | 21.05.2008 - 10:15


Dva pitbula rastrgla su američkog sedmogodišnjaka u blizini njegove kuće, a da niko ništa nije primetio.

Taner Džošua Monk (7) iz Abilejna u Teksasu se vraćao sam kući posle nekoliko sati provedenih u igri sa drugovima kada su ga napala dva psa rase pitbul, vlasništvo njegovih suseda.
Niko nije ništa primetio, iako su dečaka psi oborili na zemlju gde su ga mučki ujedali. Jedan čovek, koji je prolazio automobilom, ugledao je stravičnu scenu i odmah pozvao policiju, prenela je agencija Ansa. Da bi prišli mališanu, policajci su morali da ubiju dva razjarena pitbula.
Istraga zbog "mogućeg nemara" je pokrenuta na zahtev porodice nastradalog dečaka.
Policija je saopštila da je izvršena autopsija dečakovog tela, dodajući da će biti obavljeni i testovi kako bi se utvrdilo da li su psi bili besni.
Prema dosadašnjim informacijama, zbog smrti dečaka niko nije uhapšen. Policija je dodala da će uskoro biti odlučeno da li će Tanerovi roditelji odgovarati zbog toga što su ga pustili da kvartom ide sam.
Lokalni mediji prenose da je ovo već drugi put za četiri dana da pitbul napadne dete u Teksasu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Citat
Policija je dodala da će uskoro biti odlučeno da li će Tanerovi roditelji odgovarati zbog toga što su ga pustili da kvartom ide sam.

I dace pare vlasniku pitbulova jer je policija morala da ustreli njegove pse pa je covek emotivno skrhan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
ja imam pitbula ves skoro godinu dana. ne bi ste poverovali koliko je pas miran, zalaje mozda jednom u 10-tak dana i to kad je dosta vremena u box-u.
obozavam ove pse, a na njihov temperament utice samo gazda!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 5800xpress
skoro sam imao okrsaj sa jednim pitom.iz cista mira je zaskocio na neme i mog "cukicu".sva sreca,na vrijeme sam skinuo brnjicu,da ne duzim pit je izvukao deblji kraj.moj rot ga je otresao 3-4 puta od pod,cvileci pit otisao je do svog gazde,koji je "dostojanstveno" rekao da ih pustimo da se do kraja pokolju ](*,)da nisam na vrijeme reagovao ,pita vise nebi bilo.kakav lik ](*,)definitivno,vlasnici pitova,bar ove koje ja vidjem su bas neodgovorni.ovaj nije bio ni na kaisu a kamol da je nosio brnjicu.sve ima svoje granice,ako vec imas takvog ubicu,brate vodi racuna i o drugima koji hodaju pored tebe......
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Izvini nisam mislio da su svi vlasnici ove rase supljoglavi ali hocu da kazem da si pita verovatno izabrao zbog neke njegove osobine , a njegova najupecatljivija osobina je agresivan i tvrd stav prema svemu sto mu nije blisko, napravio sam poredjenje, znaci voleo si to sto je on opasan , namrsten itd....sto bi dalje oslikavalo tvoju licnost ...uostalom to je suvise duga prica za kucanje , uzmes lepo Larousse enciklopediju pasa i procitas deo knjige " vlasnik i pas -kako izabrati stene".
Ima dosta ortaka koji imaju pitove i staforde. Tacno se vidi da vecina (ne svi) lece svoje komplekse sa opasnim psima. Jednostavno, hoce da budu opasni, a to je meni tako  Smiley 1 Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;

  glupost nevidjena
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:23:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.