Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:38:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Mighty Boosh  (Pročitano 12367 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.84
Jeeee, dobro je da nisam jedini ogrezli fan, već sam počela da preispitujem neke svoje životne principe.  Smile  Smile

Ja sam odgledala manje-više SVE što su ikada snimili (osim radio emisija), uključujući i male projekte pre Mighty Boosh-a. Likovi su jednostavno jebeni kraljevi.  Smile

U scenama koje su usled BBC-jeve cenzure morale biti izbačene iz serije ima toliko provala i genijalnih zapleta, da me još uvek hvataju napadi smejanja kad se setim.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Feb 2011, 13:39:01 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia E72
Jeeee, dobro je da nisam jedini ogrezli fan, već sam počela da preispitujem neke svoje životne principe.  Smile  Smile

Ja sam odgledala manje-više SVE što su ikada snimili (osim radio emisija), uključujući i male projekte pre Mighty Boosh-a. Likovi su jednostavno jebeni kraljevi.  Smile

U scenama koje su usled BBC-jeve cenzure morale biti izbačene iz serije ima toliko provala i genijalnih zapleta, da me još uvek hvataju napadi smejanja kad se setim.  Smile

Hehe, gde si našla ostatak? Jel ima na YT ili si skidala preko torenta?

Devojka i ja gledali specijal (puštali jednom na ultri), i pričao tamo producent kako se posvađao sa klincem i ovaj nešto u fazonu "I am gonna turn my back on you"... Nećeš mi verovati da od tad kad god se nešto posvađamo devojka i ja, ili ona to kaže i okrene mi leđa, ili ja njoj... Smiley

A da ne pričam o muzici iz serije koju slušam svaki dan Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.84
Skidala sam preko torrenata, i to neku tonu gigabajta njihovog (ne)objavljenog materijala i sad to preživam i iz svakog sata u sat ih sve više gotivim.  Smile

E, a ta fora sa turning back on you je iz serije, to Nabu uradi jednom prilikom Vinsu (u jednoj od mojih omiljenih epizoda druge sezone) kada se naljuti na njega. Hehehe, super je fora, izvodim je i ja, ali i razne druge, od pevanja po stanu i pokušavanja da imitiram glas Hitcher-a i Harrison-a (to je ona roza glava  Smile ), sa momkom po ceo dan prepričavam fazone i slušamo njihovu ludačku i ujedno genijalnu muziku... ma, da ti ne pričam, zatvoriće me negde u neku tapaciranu sobu.  Smile

Hit dana u mom stanu danas je ovo:  Smile


« Poslednja izmena: 05. Feb 2011, 03:33:52 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia E72
Hehe, znam odakle je ta fora sa leđima, gledali smo tu epizodu Smiley

Mi trenutno pokušavamo da imitiramo samo mesec, a poslednjih par nedelja hit mi je eels Smile A za prepričavanje fazona neću ni da komentarišem  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
Hehehehe, sad mi je definitivno laknulo!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia E72
Haha, mada imam teoriju da su seriju radili na nekim žešćim drogama  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
Ja sam baš o tome nedavno raspravljala sa momkom  Smile , i ja sam mišljenja da su bili žešće drogirani, on kaže da ne mora da znači.  Smile

Mada, čitala sam neke njihove intervjue i Noel/Vins priznaje da je u jednom periodu života koristio droge (kokain, ekstazi) zbog stresa usled slave, ali da sad više ne koristi. Okeeej.  Smile

I LSD je uzimao jer se na njemu osećao normalnim (verujem mu na reč  Smile ). Julian, odnosno Howard se nije izjašnjavao o drogama, ipak je on kao malo ozbiljniji, ima ženu, decu i tako to.

Svejedno; to ne menja činjenicu da su genijalni. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ako ima ijednog živog stvora kog ova informacija zanima Smile, ova serija se ponovo emituje na Ultri od pre nekoliko dana, oko 23:30 puštaju novu epizodu, kasnije repriziraju. Trenutno se vrti prva sezona u Zooniversu, nadam se da će pustiti i drugu koja ubedljivo kida. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Obožavam humor koji nije pravljen da se po svaku cenu dopadne publici, i tu Kosijaneri šiju sve trenutno na programu... doduše, bili su mi bizarni kad sam ih prvi put video, naročito Vins sa svojom čuvenom frizurom, ali kad sam odgledao prvu epizodu u celosti, a to je bila ona s mutantima, nisam mogao da izbacim 'We are mutant race' iz glave danima... Love was born... imaju ljudi svoju filozofiju (uvrnutu, pa šta) oko koje su izgradili celu seriju, i ne odustaju od nje čak i kad ne ispadne najbolje, ali je bitno da se njima sviđa... neke scene gledam iznova i iznova, i svaki put su urnebesne - Priča o palcu, beli medved, I love the chosen one... jeste da su psihodelični, ali kod mene to im je samo plus... i Džeferson Erplejn i Dorsi su psihodelični, pa eto...
Najbolje su njihove parodije muzičkih žanrova od progresiv-roka do gangsta-repa, ništa ne štede između... voleo bih stvarno da znam šta slušaju u stvarnosti, kurioziteta radi...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Jeeee, Džoni, konačno još jedan fan!  Smile

Bogme, oni stvoriše sjajnu muziku u nameri da te nabrojane žanrove ismeju. Meni su pesme poput ''Hitcher Song'', ''I did a shit on your mom'', ''Love Games'', ''Tundra'' itd. fantastične.  Smile Kao i, naravno, ''Future Sailors'', ''Electro boy'', ''Eels'', ma ne vredi ni da izdvajam. Genijalno ili Geniuous! što bi rek'o Vinsi boy aka Lady man.  Smile

Pesmu, odnosno klip ''We love the chosen one'' sam gledala sigurno ne manje od 100 puta, onaj deo na kraju: ''Ok, that's enough music for tonight!'' je EPIC.

Gledala sam sve i sad gledam opet i samo me sve više i više oduševljavaju. Smile

U stvarnosti su manje-više isti ludaci kao i u seriji, tj. Hauard/Džulijan obožava džez i miran je i povučen porodičan čovek, a Vins/Noel je parti manijak na kog otkida pola britanske nacije (oba pola  Smile ) i bavi se vizuelnom umetnošću.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:38:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.