Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:43:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The end game  (Pročitano 4963 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.60
mob
Samsung S7
@1deki

Nesto ne vidim da si okurazio da odgovoris na temu, nego si se sakrio iz "sta bi vecina uradila..."

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
pa jbg, ja znam da se cika Laza nece pojaviti sa odgovorima.

evo ti sta kazu oni koji su se pojavljivali s vremena na vreme sa 'odgovorima'...

''Mi ne želimo da nametnemo naše razumevanje istine vašim ljudima, a to je nešto što bismo uradili da smo ih kontaktirali direktno. Nismo mogli drugačije, jer bi naš način kazivanja istine bio prihvaćen od strane mnogih vaših ljudi kao važeći. Mi ne želimo da se o nama misli kao krajnjim predstavnicima Kreatorove istine. Želimo to predati vašim ljudima na takav način kako bi oni to mogli to prihvatiti ili odbiti svojom sopstvenom voljom. Ovo je, kako
mi to razumemo, neophodna odredba u duhovnom razvoju celog čovečanstva: da on bude, u nekom stanju njegove evolucije, u poziciji da prihvati ili odbaci ono što je neophodno za njegovu evoluciju. Na taj način, i samo na taj način, on može da zna istinu, istinu od Kreatoru, tu jednu istinu koja je kreacija, istinu o ljubavi prema stvaranju.

Ona mora biti shvaćena iznutra. Ne može se nametnuti spolja. Mi pokušavamo da stimulišemo one od vaših ljudi koji bi bili stimulisani da traže tu istinu koja je u njima. Po našem razumevanju principa našeg Kreatora od nas se zahteva da ostanemo sakriveni, jer ne možemo služiti jednog pojedinca i istovremeno učiniti medveđu uslugu njegovom bližnjem dokazivanjem u njegovom sopstvenom umu da postojimo, jer mnogi sa planete Zemlje u ovom trenutku ne žele da veruju u nas ili imaju dokaz našeg postojanja. Iz tog razloga smatramo da je neophodno da razgovaramo sa onima koji tragaju kroz kanale kao što je ovaj. Smatramo da je neophodno dati onima koji traže ono što oni traže na takav način da oni, za sebe, mogu proceniti njenu vrednost i prihvatiti ili odbiti, pod svojim uslovima, misli koje mi donosimo i razumemo realnost kreacije u kojoj svi egzistiramo.
''
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.60
mob
Samsung S7
@1deki

Ala ti vrludas, stani ribo, gde ces.

Pitanje je sta bi bilo kad bi bilo, a ne da li ce neki cika Laza da se pojavi ili ne.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
pa dobro ako je SBBKBB u pitanju, a to su ozbiljne stvari  Smile ... onda pretpostavljam da bih rekao cika Lazi:


pazi, ako neko zeli game over ovog nivoa, sto odustaje? cini se da mu je sasvim lepo islo do sad..
« Poslednja izmena: 10. Avg 2012, 14:14:03 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.60
mob
Samsung S7
Smiley Ja bi mu rekao, pali brate planeta zemlja je Zakon!

Ni hiljadu godina nije dovoljno da iskusis sta sve ima na njoj!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
pa nije ni potrebno da iskusis sve sto se moze iskusiti da bi se Vazneo na visi nivo Igrice. kad sakupis dovoljan broj srca i sunaca, dobijes jet pack da bi odleteo na novi nivo. ispred je samo zid, a nazad i opet napred do zida nema nista sustinski novo... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
1deki je zagrebao dubinu pitanja - kontradiktorno je sa namerom a postavio sam ga jer je meni postavljeno licno nedavno.

Sustina problema je u subjektivnoj percepciji stvarnosti i nema tacmog ili pogresnog odgovora. Ako postoji ovo sada i ako ima svrhu jedina moguca svrha je da nas necemu nauci a jedina lekcija koja je vredna ucenja je ona koju sami iskusimo. Cuvena prica o cokoladi objasnjava sustinu problema: mozes da procitas 100 knjiga o ukusu cokolade ali kad je probas sve reci su suvisne. Samim tim sa jedne strane kazivanje istine ne pomaze mnogo ako istina ostane nesikustvena.  A sa druge strane ako je cilj skole i ucenja diplomiranje i nastavljanje razvoja na visem nivou onda je obecanje automatske diplome veoma privlacno ali se postavlja pitanje da li je istinito i da li cika Lazi vredi verovati? Jel kako Mefistofelus rece Faustu ja sam onaj koji iz zlih namera uvek cini dobro. Tako i nas cika Laza nudi izbor a kako god da odlucimo uvek ce biti dobro za nas jer cemo iz bilo koje odluke nauciti nesto. Eto lepote rekurzivne logike.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.60
mob
Samsung S7
@1deki

Pa koliko mi se cini nisi se bash upoznao sa propozicijama igre sa pocetka teme.

Dugo nisam ni rekao da zelim da ostanem dok ne iskusim sve sto se moze, nego da je planeta daleko zanimljivija nego taj drugi nivo.

Sem toga, po propizicijama igre, dobices odgovore na sva pitanja, pa i na to "Sta je na drugom nivou?".

Jos nesto: Da li se u valida odgovor racuna "Ne znam". E to bi bila prevara milenijuma!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 999
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
Искључиво царство небеско, све остало је небитно...
IP sačuvana
social share
Сети се одакле си пао и почни да чиниш своја прва дела!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
U Ra Materijalu se dosta cesto izraz 'razumevanje' (understanding) koristi a smatra se nezgrapnim konceptom. Cak se Ra cini mi se i izvinio bar jedared na nacin (karikiram) 'Izvinjavamo se zbog ovog pogresnog koncepta ali mi jednostavno nemamo blizi izraz kojim bismo opisali trazeno...' Pa sve mislim kako oni to razumevanje ne vide u nekom klasicnom konteksu sticana znanja (o situaciji, necemu..) kao 'imas dve jabuke, jednu si pojeo - ostala ti je jedna jabuka. Da li si razumeo?' 'Razumeo, jasta more.' Kad Ra kaze 'razumevanje' onda, nekako intuitivno, vidim to razumevanje kao nesto sto je postalo deo tebe (iskustvo). Jednostavno Jeste, bas kao sto i Jedan jeste. Sem kad se radi o situaciji kao sa jabukama. (mozda bi ovo bilo analogno recenici 'Forget about it...' iz 'Donnie Brasko'  Smile )

Ne znam sto ispisah gornje na ovoj temi ali nekako dobih potrebu za tim... Smile
« Poslednja izmena: 10. Avg 2012, 15:14:59 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:43:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.