Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tezak slucaj... kako izgubiti mnoooogo kilograma?  (Pročitano 36120 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Hvala ti, mnogo si mi pomogao. Da li mozes da mi kazes sta da radim kao vezbe zagrevanja. Ja idem u klasicnu teretanu sa trakama za hodanje / trcanje, biciklima, spravama za jacanje ruku, nogu..., znas i sam kakve sve sprave od prilike postoje u jednoj vecoj teretani, ja im stvarno ne znam nazive. Gde je najbolje da pocnem i kako da treniram. Meni je prvenstveno cilj da skinem to salo sa stomaka i struka, ali i da vezbam ostale delove tela naravno. Imam vremena i ne smatram da to treba da se desi preko noci, zelim samo da znam kako da radim ispravno da bih nakon nekog vremena imala rezultate, nakon godinu, dve nije vazno, bitno je da znam da ce rezultati doci.
Hvala na razumevanju i pomoci!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 
a sta se sve moze jesti u proteinskoj dijeti ?Ja zelim da skinem 5 cm sa bokova i stomaka!Cula sam da se sa cistom proteinskom dijetom skida 5kg.za 6 dana!_
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 
 Smile :cry:pomazite !!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Hvala ti, mnogo si mi pomogao. Da li mozes da mi kazes sta da radim kao vezbe zagrevanja. Ja idem u klasicnu teretanu sa trakama za hodanje / trcanje, biciklima, spravama za jacanje ruku, nogu..., znas i sam kakve sve sprave od prilike postoje u jednoj vecoj teretani, ja im stvarno ne znam nazive. Gde je najbolje da pocnem i kako da treniram. Meni je prvenstveno cilj da skinem to salo sa stomaka i struka, ali i da vezbam ostale delove tela naravno. Imam vremena i ne smatram da to treba da se desi preko noci, zelim samo da znam kako da radim ispravno da bih nakon nekog vremena imala rezultate, nakon godinu, dve nije vazno, bitno je da znam da ce rezultati doci.
Hvala na razumevanju i pomoci!


za ishranu sam ti rekao , ujutru bi ti preporucio ovsene pahuljice i koje jaje a ostali obroci meso i vlaknasto povrce ponekada ubacis i skrobasto povrce , kada si bas imala tezak dan ali to nikako uvece , sat vremena pred spavanje  ella posni sir

sto se tice treninga u teretani , pa ne znam koliko vremena imas ali ajde da predpostavimo da mozes tri puta nedeljno , radi full body trening , po jednu vezbu za ove grupe misica , a evo sa primerom :
1. cucanj
2. masina za zadnju lozu
3. benc potisak sa bucicama , ravna klupa
4. veslanje na donjem koturu
5. biceps pregib sa sipkom , stojeci
6. potisak na dole ,pressdown , triceps
7. lateralno podizanje , srednje rame

2-3 serije po 8 ponavljanja  otrpilike da tezina bude taman tolika da mozes da uradis 10 ponavljanja , izmedju serija pauza od 60 sekundi

nakon treninga radis HIIT na traci za trcanje , ili biciklu ili kojoj vec kardio spravi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
a sta se sve moze jesti u proteinskoj dijeti ?Ja zelim da skinem 5 cm sa bokova i stomaka!Cula sam da se sa cistom proteinskom dijetom skida 5kg.za 6 dana!_

spot reduction ne postoji tako da skidanje sala ide svojim prirodnim tokom , a obicno poslednje ide tamo gde ga najvise ima , 5kg za 6 dana je moguce , ja mogu da izgubim 5kg za dan ali to nece biti salo vec voda i glikogen , proteinska dijeta nije losa ali moras unositi ugljene hidrate , vecinom vlaknaste i to zajedno sa izvorima proteina ali i skrobaste samo ne u vecim kolicinama , vise po potrebi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Uboje, hvala jos jednom mnogo! Pokusacu da radim kako si napisao!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
 Verovatno nesto radim pogresno. Jedem normalno, posle 8 sati uvece jedem samo voce!
Nervira me stomak uzasnooooooo!

VOĆE SE NE JEDE UVEČE. ONO JE DOZVOLJENO SAMO DO 15 ČASOVA.  Smile
« Poslednja izmena: 08. Jan 2007, 22:00:14 od ganica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6111
Teodorinho

I ja sam poput tebe,tesko mi je bilo sta god da sam pokusala Smile,ali kada se to nije zaustavilo na 30.kg viska i kada sebe nisam prepoznala u ogledalu(a retko sam se gledala,znala sam da cu videti slona,a ne sebe),odlucila sam da posetim nutricionistu. Verovatno sam ubola pravog,jer me ta prica jos uvek drzi. Motivisao me je,objasnio da ce biti cestih kriza i dao br.mobilnog da ga u svako doba pozovem ako zaskripi,pa mi tada pronadje neku alternativu. Imam 5.obroka dnevno,a kad imam potrbu za grickalicama,grickam sargarepu. Na takvom rezimu ishrane sam 2.meseca i skinula sam 8.kg. Ljudi oko mene primecuju razliku,a i sama sebi sam vec mnogo lepsa. Pre 4.god sam imala 64.kg,p sve do skoro 92. a sad 84. Ako te zanimaju detalji pisi.
quince@absolutok.net  Zelim da pomognem. Smile
« Poslednja izmena: 09. Jan 2007, 01:05:17 od dunjam »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


prashtati moramo,zaboraviti ne smemo

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 375
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Verovatno nesto radim pogresno. Jedem normalno, posle 8 sati uvece jedem samo voce!
Nervira me stomak uzasnooooooo!

VOĆE SE NE JEDE UVEČE. ONO JE DOZVOLJENO SAMO DO 15 ČASOVA. Smile
Slazem se sa tobom NIKAKVA vrsta secera ne sme da se unosi slobodno posle 18 sati(nema potrebe bas od 15)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
svi mi govore da jabukovo sirce pomaze ali i da se treba piti redovno 2 mjeseca i da tada pocinje sa djelovanjem?ima li neko da je to probao i dali m uje pomoglo
ja sam zeljela samo dodati malo nekog drugog da ubijem kisjelost jer je stvarno jaka..dali ima efekta tako!???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.