2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:10:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Texas hold em poker  (Pročitano 49150 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Hm  Smile znanje + sreca = dobitak i to je to   Smile

Neces uvek biti srecan ali ako znas znanje proci ces dobro  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 400
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
talenat+iskustvo=znanje i zivci ko glasne zice od vola = $$$$$$$...
IP sačuvana
social share
Alesandro Nesta bez traga i glasa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


http://www.pokerstrategy.com/#uSEAC5

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 672
Zastava Playing Poker
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
Evo Vam novac da ne mprate da trosite svoj. Treba nam jos 20 tak ljudi, pa da mozemo da osnujemo klub.
Ovde imate 50 dolara i sami birate gde cete da igrate (Full tilt, party poker, everest, mansion, william hill,888, bet 365 itd.)
 - registrujte se na ovaj link
link za registraciju
 - nemojte upisivati nikakav refered name (ostavite prazno polje)
- izaberite da hocete 50 dolara startnog kapitala
* idite da resite kviz
- izaberite opciju NO LIMIT Quiz (ili nesto slicno)
- na ovoj stranici su vam skoro svi odgovori
odgovori
(koristi ctrl+f kao pretrazivac, odgovori su oznaceni zvezdicom ili crvenom bojom)
(par pitanja nema odgovor tipa:NL90 koji limit igras - NL2 0.02)
- zatim izaberite poker koji hocete i pratite njihova uputstva za registraciju
- vratite se nazad na strategy da unesete svoj user name sa pokera koji ste izabrali
- mozda ce vam traziti da posaljete sliku licne karte i svoju sliku kako drzite istu i u roku od 48 sati dobijate 50 dolara
Provereno sve funkcionise. Dobijate kes da igrate.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 400
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0



Perica Bukara Ekskluzivno Za Poker Srbiju
Poslednjih meseci sve češće se može čuti ime Perica Bukara u svetu pokera. 2009 WPT Pariz, 2010 EPT Berlin, 2010 EPT Talin, a sada i 2010 Full Tilt Poker Merit Cyprus Classic - gde god da se pojavi, Pero se visoko plasira. Pred sam početak finalnog stola na 2010 Full Tilt Poker Merit Cyprus Classic gde je u velikoj prednosti po svom čip steku, popričali smo sa njim.

Poker Srbija: Pero, sve čestitke za prikazanu igru. Navijali smo za tebe pre samo nekoliko dana i u Talinu kada si vodio veći deo turnira, a sada igraš sa samim vrhom poker elite na $25.000 High Roller Freeze Out. Pored tebe sede Phil Ivey, David Benyamin, Michael Mizrachi... Trojica finalista November Nine 2010 WSOP Main Event-a učestvuju na ovom turniru. Michael Mizrachi-ja si ti lično izbacio sa turnira. Hoćeš li pamtiti taj trijumf?

Perica Bukara: Hvala za čestitke, za razliku od prethodnih godina ovo leto je dobro startovalo. Ja nisam tip igrača koji se bavi komercijalnom stranom pokera niti me slava preterano zanima. Da, svako je bila zanimljiva ruka sa Grinderom. Primetio sam da je nezgodan igrač. On je betovao, ja radio raise sa A-K u ruci, on me je reraise-ovao, na šta sam ja išao all-in. Grinder je to platio sa J-J u ruci i na bord A-8-5-T-7 odneo sam mu čipove. Tek nakon što sam ga eliminisao su mi rekli ko je on, tako da ću po tome pamtiti tu ruku. Da sam znao, možda bih i bacio svoje A-K (smeh).

Poker Srbija: Rođen si u Banja Luci, ali si već skoro dve decenije u Nemačkoj. Kako je počela tvoja pokeraška karijera?

Perica Bukara: Oduvek su me zanimale karte. Prvi put sam zaigrao Texas Hold’em kod druga u kafiću. Kad sam došao, dva prijatelja su igrala neku kartašku igru. Ja im prišao, pitao šta igraju, oni mi odgovorili u stilu „ma beži, nije to za tebe, to je u pare“. Na moje insistiranje pustili su me za sto, pa smo zaigrali $1/1 fix limit. Novca nije bilo, nego smo zapisivali skor i na kraju večeri se isplaćivali međusobno. Nakon mesec dana smo se „uozbiljili“, pa je nas 7-8 igralo $5/10 pot limit, dok nismo shvatili da nas taj pot limit ubitačno mnogo više košta nego Texas Hold’em No Limit, jer niko nije bacao ni par kad dobije... Zatim su usledile kućne partije sa prijateljima, kojih se i danas rado sećamo, jer nam je tad $10 delovalo kao ogromno mnogo novca za igru. Pre 4-5 godina sam počeo da igram i online, a već 2 godine se takmičim na raznim live turnirima.

Poker Srbija: Neka anegdota s početka tvoje igre?

Perica Bukara: Prvi put sam zaigrao online na PartyPoker. Dogovorio sam se sa drugovima za turnir, ali sam zakasnio pa sam seo da se okušam na cash stolovima. Imao sam oko 200$ na svom računu i hrabro seo na $1/2. Odjednom sam imao oko $2.000. Usudio sam se da pređem na $5/10. Tu sam stigao do $7.000. Onda sam rekao sebi: “Pero, ti još uvek imaš da izgubiš samo početnih 200$“ i seo za $25/50. Nakon četiri sata ja sam shvatio da imam oko $15.000. Brže bolje sam izašao iz igre, isplatio novac i bio srećan osećajući se kao da sam dobio na lutriji.

Poker Srbija: To su ti najslađe pare iz pokera?

Perica Bukara: Ne. Kako već rekoh da sam počeo na PartyPoker-u, najslađi novac koji sam zaradio bio je baš na moj rođendan, 10. septembra 2007. kada sam osvojio $300.000 Guaranteed i bankirao $60.000. Sledeće godine bio sam drugi na istom turniru i inkasirao $32.000, a prošle godine, doduše nešto pre rođendana, bio sam 3. na Monthly Million i bankirao $69.000. To su mi najslađe zarade, tako da volim da igram poker oko mog rođendana (smeh)...

Poker Srbija: Ti onda dobro gradiš svoj bankroll?

Perica Bukara: Pa i ne (smeh). Ja volim poker i igram ga da bih zaradio novac. Ne gajim pretenzije ka slavi, ne reklamiram ni jednu poker sobu, niti mi je to cilj. Zaradu od igre trošim na život i zadovoljstva. Situacija u kojoj sam bio zvezda nemačke televizije je nakon pljačke u Berlinu na EPT 2010 kada se na svim tv stanicama nalazilo moje lice u krupnom planu. Kamera me je tad nekako uhvatila među igračima, pa su me prijatelji zadirkivali kako sam postao slavan zbog pljačke, a ne pokera (smeh). Što se građenja bankroll-a tiče, smatram da su SnG turniri najbolji izbor za to.

Poker Srbija: Kako se ti boriš protiv tilta?

Perica Bukara: Nikako (smeh). Moram priznati da tiltujem kao i svaki drugi, ili bar 98% igrača pokera. Retko sam sretao ljude koji umeju stati na vreme. Suprotstaviti se tome je vrlina koju mali broj igrača poseduje, a ja nisam jedan od njih. Tako da mislim da su sve izjave poznatih pokeraša o tome samo naklapanja i da se retko ko može nositi sa tiltom. Večeras sam, na primer, bio svedok kada je na finalnom stolu Ziv Caspi nakon loše odigranog blefa upao u tilt i jako brzo izgubio sve čipove.

Poker Srbija: Po tebi, poker je...

Perica Bukara: Poker je posao kao i svaki drugi. Zahteva rad, trud i vreme. Od kad sam odlučio da se ozbiljno posvetim pokeru  doživljavam kao posao, ne kao zadovoljstvo. Kome može biti zadovoljstvo da sedi 10-12 sati dnevno maksimalno koncentrisan za stolom? Rizik je veliki, mnogo može i da se izgubi i dobije, ali zarada je ta koja donosi zadovoljstvo nakon dobre igre. Poker je svakako rad kome se mora posvetiti.

Poker Srbija: Pero, hvala ti mnogo što si podelio svoje utiske sa nama i neka flop bude s tobom!

Perica Bukara: Hvala i vama, i nadam se da će Srbija brzo nastaviti da napreduje u svetu pokera jer verujem da naši igrači imaju potencijala. Veliki pozdrav za sve u Srbiji!
IP sačuvana
social share
Alesandro Nesta bez traga i glasa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 400
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Da li smo se svi vratili sa odmora, letovanja...? Smiley Septembar je i konacno je vreme za ispunjenje obecanja i pocetak serijala Poker Srbija turnira.

A pocinjemo sa cetiri besplatna turnira na Poker770! Sta je potrebno:


- preuzeti Poker770

- pri kreiranju naloga uneti kod SERB770

- registrovati real money nalog [Cashier taster u okviru Poker770 konzole]

- a onda pronaci Poker Srbija Freeroll i registrovati se koristeci lozinku koja ce se uvek pronaci ovde Smiley

Prvi Poker Srbija Freeroll se vec nalazi u Lobby-ju, pod "Tournaments ► Frerolls".


♥ Datum: 06/09/2010
♦ Vreme: 21:00
♣ Naziv: Freeroll Serbia
♠ Lozinka: bice objavljena 24h pre turnira

Na svakom freeroll turniru postoji mogucnost rebuy-a, 1$!

I ne samo freeeroll. Kod SERB770 donosi i $7.70 apsolutno besplatno direktno na vas nalog! Posaljite email sa naslovom "SERB770" na promotions@poker770.com, a u email-u obavezno navedite i vas log-in na Poker770.

IP sačuvana
social share
Alesandro Nesta bez traga i glasa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


http://www.pokerstrategy.com/#uSEAC5

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 672
Zastava Playing Poker
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.12
Evo Vam novac da ne morate da trosite svoj. Treba nam jos 20 tak ljudi, pa da mozemo da osnujemo klub.
Ovde imate 50 dolara i sami birate gde cete da igrate (Full tilt, party poker, everest, mansion, william hill,888, bet 365 itd.)
 - registrujte se na ovaj link
link za registraciju
 - nemojte upisivati nikakav refered name (ostavite prazno polje)
- izaberite da hocete 50 dolara startnog kapitala
* idite da resite kviz
- izaberite opciju NO LIMIT Quiz (ili nesto slicno)
- na ovoj stranici su vam skoro svi odgovori
odgovori
(koristi ctrl+f kao pretrazivac, odgovori su oznaceni zvezdicom ili crvenom bojom)
(par pitanja nema odgovor tipa:NL90 koji limit igras - NL2 0.02)
- zatim izaberite poker koji hocete i pratite njihova uputstva za registraciju
- vratite se nazad na strategy da unesete svoj user name sa pokera koji ste izabrali
- mozda ce vam traziti da posaljete sliku licne karte i svoju sliku kako drzite istu i u roku od 48 sati dobijate 50 dolara
Provereno sve funkcionise. Dobijate kes da igrate.
Igrate li ili ne?
Od soba u kojima jos mozete igrate preko linka iz mog prethodnog posta su ostale jos Full Tilt, William Hill, Party Poker i Bet888. Zato pozurite dok sve ne pogase.
« Poslednja izmena: 16. Sep 2010, 08:02:00 od zicmra »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


http://www.pokerstrategy.com/#uSEAC5

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 672
Zastava Playing Poker
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Na ovom linku imate 50 dolara za Party Poker.

50 DOLARA ZA PARTY POKER

Dovoljno je  samo da se registrujete i posaljete mail. Ako vec imate otovren nalog na Party Pokeru, postoji mnogo drugih bonusa za razne poker sobe. Sajt je na srskom jeziku, sto je posebna pogodnost.
Srecno!

(ova poruka ne sadrzi referal link)
« Poslednja izmena: 08. Nov 2010, 19:18:48 od zicmra »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


do why me key to

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2880
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
HTC hero
ja sam svakako zainteresovan  Smile
IP sačuvana
social share
TraxexCraft
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


http://www.pokerstrategy.com/#uSEAC5

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 672
Zastava Playing Poker
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Registrujte se preko ovog LINKA i dobićete 50+10 dolara za igranje pokera gde Vi izaberete.
Možete da birate između Full Tilta, Poker Starsa, Partz Pokera, Mension Pokera, Bet888, William Hilla, itd.
Kada se Registrujete,
nemojte upisivati refferal name,
idete na resavanje kviza, izaberite opciju No Limit (ili nešto slično)
posaljite mi PM ili mail za odgovore (mada sam ih već postavio u ranijim postovima)
i to je to. Nakon toga birate gde želite da Vam uplate novac.
50 dolara dobijate na poker račun, a 10 na Vaš Moneybookers račun. (to važi dok im traje promocija)
Srećno!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat: Monique84 link=topic=323206.  msg5039958#msg5039958 date=1205492018
Extra ideja,ja sam definitivno za.  Mislim da ce nas biti dosta.  
[/quote
ljudi dali neko zna kada te banuju na pokeru kome uzimaju cipove onom ko salje, ko prima ili obojici
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:10:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.