Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:57:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tesni zidovi  (Pročitano 5326 puta)
18. Apr 2012, 00:00:36
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Poštovani forumaši,
molim za savet i pomoć.  U braku smo 3,5 godine, a letos smo postali roditelji.  Venčali smo se iz velike ljubavi.  Sjajno se slažemo, razumemo, poštujemo.  Imamo ista interesovanja, sklonosti, poglede na svet.  Ma, idealno, što bi rekli. . .  ALI. .  Ha! Uvek to Ali. . .  Naime, posle venčanja smo živeli sami, u iznajmljenom stanu dve ipo godine.  Kada sam ostala u drugom stanju, finansijska situacija nas je primorala da dođemo da živimo sa mojim roditeljima.  Oni su zaista jako tolerantni ljudi, ali je stan jako mali, tako da smo muž, sin i ja u jednoj sobi, a moji roditelji u drugoj.  I to je sve.  Imamo još kuhinju, kupatilo i tačka.  Moji roditelji nam pomažu oko bebe, često nam i finansijski pomažu (mada su i njihovi prihodi skromni) i sa te strane nemam šta da kažem.  Ali, problem je u tome što smo mi izgubili svoj život.  Niko nam od prijatelja ne dolazi, jer nemamo gde da ih primimo.  Soba nam je spavaća, tu nam je i dete.  Ako i neko ponekad svrati, sedimo u kuhinji!  :?  Sve nam je jedno preko drugog, haos, gužva. . .  A, mi više nemamo odnos muškarac-žena, već cimeri.  Nemamo sex mesecima, jer su moji soba pored, a dete na 1,5m.  Mogli bi smo mi tiiiiihooo. . . pssssst da se kresnemo (da 'prostite), ali nam je neprijatno i bzvz, jer volimo opušteni i slobodan sex, bez ustezanja i šaputanja (kao i svako, uostalom).  Rešenje stambenog pitanja se nazire, ali tamo negde. . . još malo. . .  samo što nije (kao i većini).  Ja sam sve tužnija i tužnija. . .  Gubim sebe, gubim svoj osmeh.  Utehu nalazim u hrani i piću (ne, nisam alkos, ali pijuckam pivo).  Svaki dan mi je isti. . .  Samo su mi zidovi sve tešnji i tešnji.  Neko će da popuca.  Bojim se da ću to biti ja.  Unapred hvala na svakom mišljenju i savetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
uzasno je, znam.. to su price koje sve cesce slusam, al na zalost to ti je realnost.. samo privilegovani danas imaju gde  Smile

moj neki predlog je da ne dozvolis da prodje to izmedju vas dvoje sto je sada na staklenim nogama - seks/strast/privlacenje.. imajte svojih 10 minuta, stvorite ih.. idite u trzni centar, probajte deset farmerki zajedno u kabini i kresnite se.. uvek mozete da se kresnete u kupatilu, kakve veze ima sto ste oboje u isto vreme u kupatilu.. ako vas neko nesto pita, pravite se ludi. Seksualni zivot nije sramota.. pa nisu ni ti roditelji pali sa kruske.

Meni je to uzasno tuzno kad cujem da ljudi ne mogu jer ih je sramota, a realno i jeste tako.. sad - ne morate vristati i jaukati, ali sigurna sam da mozete 10 minuta da se izgubite negde.. da stvorite vreme za to.

i taj odnos muskarac-zena je u dva smera.. mozes ti da zelis koliko hoces ili on.. ali cinjenica je da oboje od toga odustajete, mozda naizmenicno, mozda u isto vreme, ali tu igru igrate oboje.. neko mora da povuce, a onaj drugi da prihvati pa da se to ponovo ustali.

ako ste letos postali roditelji, taj bebac je mali.. nema veze sto je u sobi, kad spava kresnite se pod skroz prigusenim svetlom i naravno nemojte urlati i izvoditi bahanalije  Smile

i mozda jos jedino sto bih napisala je da ne dozvolis sebi da se uzvinjis - izvini na izrazu, ali pisem iskreno iz naseg nekog zenskog ugla.. jer kazes da ti je uteha u hrani i picu.. tek ako to uradis onda ces biti jos nezadovoljnija i mislices da je situacija jos gora i bezizlaznija, manjkace ti samopouzdanja da pokreces stvari sa mrtve tacke..

« Poslednja izmena: 18. Apr 2012, 00:14:59 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung 
Evo, Munka je skoro sve objasnila Smiley))
Treba biti snalazljiv.. ni nama bas nije siroko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia krntija
Хе... Моји родитељи су својевремено прошли кроз нешто слично. После венчања су живели у једној мањој кући, али су након годину дана били приморани да је напусте, недуго пошто је мајка затруднела. Такође су се преселили код бабе и деде са мајчине стране, такође у мањи двособан стан. Ту се родио старији брат и ту је провео својих првих 6 година живота.  Smile Током целог тог времена, моји родитељи су апстинирали. Ово ми је ћале реко у поверењу  Smile Неко време је у томе битну улогу играо и још један фактор - мајчина постпорођајна депресија.

У међувремену, ћале је радио на новој кући и током тих 6 година градио је мало по мало, углавном захваљујући кредитима. И након 6 година, прешли су у њу иако још увек није била потпуно завршена, али је била колко толко усељива. Није пуно прошло док мог зачећа  Smile

Е сад, они су муку истрпели. Ви не морате... много је могућности. Ако баш не можете у стану, изнајмите негде собу за ноћ, ако имате ауто можете у њему... човече, па факултети су отворени за јавност, као и њихови клозети  Smile Толико опција... још сад иде лепо време, што отвара још опција.

Али било како било, чак иако ништа од тога не буде, то није разлог за не знам какву тугу... ако заиста имате "оно нешто". Ето видиш моје маторце... 32 године и још увек пиче.

Иначе, са 15,16 година сам имао ту дебилску идеју за бизнис, да отворим "Дремаону" - спаваону за дремку.  Smile За све који су у граду да би завршили послове, далеко од куће, па пожеле да одремају који сат, а да не плаћају пуно преноћиште у хотелу. И у оквиру тога сам замислио онако један собичак за сексуалне потребе.

Још тад се видело да имам њух за бизнис  Smile Smile
« Poslednja izmena: 18. Apr 2012, 03:28:48 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Citat
Иначе, са 15,16 година сам имао ту дебилску идеју за бизнис, да отворим "Дремаону" - спаваону за дремку.   За све који су у граду да би завршили послове, далеко од куће, па пожеле да одремају који сат, а да не плаћају пуно преноћиште у хотелу. И у оквиру тога сам замислио онако један собичак за сексуалне потребе.

Још тад се видело да имам њух за бизнис 

Нудио си ми једаред Smile

А не знам шта сад оснивачица теме очекује, какву помоћ? Паре не можемо да дамо, кућу не можемо да направимо... не разумем... видим проблем је нејебица... па то можеш дурадиш де оћеш што каже Буки... знаш шта је Космај за то... ЛИВАДЕТИНЕ! Ма нико не мрда ту... ко да си умро. Ко да мора кресање да биде у кући. А кола... ето... Буки каже кола... ма мож де оћеш.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
hm...ja mislim da on ima neku rospiju - ljubavnicu... Smile
jer da nema - njemu bi prigustilo i dokundisalo...a kad muskarcu prigusti...on uvijek nesto smisli... Smile
zato i ti trabas da potrazis nekog sa strane...mislim..privremeno da ne puknes..
 i dok se tvoj muz ne snadje stambeno... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Vidi ...da ti  kazem...meni je najsladji taj seks da niko ne cuje, a niko ne vidi.
Hint : kupatilo Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 396
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
mob
SonyEricsson k800i
pa pobogu, nisu ti matorci sve vreme gajbi? nije li? odu i oni nekad u goste, kod komšija, prijatelja, kumova...itd...? nije se baš tako poklopilo ko što ti kažeš...

čudno mi je da se par ne pojebe mesecima... kakva je to veza/brak? što kaže bobak, moguće je da ima ljubavnicu, ili da ima manjak muških hormona, jer muškarac bi na i po svaku priliku insistirao da zadovolji svoje biološke potrebe, jer kada nema seksa to prelazi u bolesss  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
ajde bolan.... ko da niste culi za jastuk... Smile
reci mu da sam ja rek'o... da ti malo glavu "nabije" u jastuk ili jastuk u glavu......i nek zavrsi poso...ko covjek... Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Zajednicki vikend. Valjda imate neke prijatelje koji imaju vikendicu... lepo zamolite za kljuceve, i onako ta vikendica zvrlji prazna (sto me je upravo podsetilo da moram da stavim vikendicu na listu zelja u zivotu, sada potpuno shvatam njen znacaj)...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:57:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.