Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:04:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tesni zidovi  (Pročitano 5324 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
hint еврибади ... није жени проблем да се једнократно снађе за место за крес ... јбте па није дете. После десет минута у неком вецеу хаустору ил бемлига где повратак у ово ... ''Ali, problem je u tome što smo mi izgubili svoj život'' ...  ће да је удари још жешће ...  Smile

мало дужи одмор ... да се ресетујуте и напуните батерије. Што Анеа рече бар викенд који ћете имати за себе  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
Kako to da svi videse ovo za nedostatak "krevetnih odnosa" a niko ne vide ovo Smile

Citat
Ali, problem je u tome što smo mi izgubili svoj život.  Niko nam od prijatelja ne dolazi, jer nemamo gde da ih primimo.  Soba nam je spavaća, tu nam je i dete.  Ako i neko ponekad svrati, sedimo u kuhinji!  Smile  Sve nam je jedno preko drugog, haos, gužva. . .

Ne vidim da vas nedostatak prostora sprecava da imate neke prijatelje i neki zivot. Dete je malo, i iziskuje paznju, ali u svemu tome mozete naci vremena za sebe. Zivite sa roditeljima, pa njima verovatno ne predstavlja preveliki problem da oni pricuvaju dete a da vi odete negde makar malo za sebe (kod prijatelja na koji sat, ili za pomenute "krevetne aktivnosti"  Smile ). Nezgodno je organizovati se u takvim uslovima i to shvatam, ali nije i nemoguce...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia krntija
hint еврибади ... није жени проблем да се једнократно снађе за место за крес ... јбте па није дете. После десет минута у неком вецеу хаустору ил бемлига где повратак у ово ... ''Ali, problem je u tome što smo mi izgubili svoj život'' ...  ће да је удари још жешће ...  Smile

Па ту не можемо да јој помогнемо, зато и не причамо.
« Poslednja izmena: 18. Apr 2012, 14:53:28 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung 111111
Ovo nije nikakav psiholoski problem..
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Uvijek prvo pisanje...uvijek prvi post i odmah po sex ugrozenosti...za divno cudo uvijek to bi zena.Dodje mi da sam sebe uhvatim u ludilu "zar su zene toliko gladne seksa ,a Mi muskarci toliko coravi?"

Kao sto rece Jasi nije za psihologiju,ali mozda i jeste ako zavrtimo rulet...
"Zajednica,gola guz...".Bolje biti podstanar cijeli zivot nego zivjeti sa roditeljima
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
ma to ti je ono...a u pm sto sam se udala... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
Ovo nije nikakav psiholoski problem..
Pa nije da nije. Jeste mozda vise drustveni jer je u osnovi problema sama ekonomska situacija ali je itekako i psiholoski.

Prosto da se ne zna sta je gore ako te takva situacija pritisne: Ziveti kao podstanar ali nemati ni za leba ili ziveti sa roditeljima a snebivati se na ovaj nacin...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung 111111
Pa ne kazem ja da ona nema problem niti da je vi ne savetujete .. samo nije za ovaj pod-forum XD

Onda ce svi adolescenti da pocnu da otvaraju teme ovde.."Nemam gde da kecam devojku,pomagajte"  Smile


IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Problem jeste za psihologiju jer su se njihovi loši stambeni uslovi odrazili na njihov brak i odnos i tu dalje nema spora. Tako da možete da prestanete nad tim da lupate glavu, tema ostaje ovde. Smile

Uvek se, kad čujem ovakav slučaj, zapitam - pa što ste uopšte počinjali celu priču oko braka i dece kad niste sredili jedno takvo važno pitanje kao to sa kim ćete i gde živeti? Nažalost, situacija u državi je takva da, kada bi išli ovom logikom, ljudi ne bi stupali u brak pre četrdesete. Tako da je za ovakvo nešto potrebna dobra doza hrabrosti, u nekim srećnijim vremenima nazvali bismo to nepromišljenošću.

To verovatno ima veze sa mojim stavom o zajedničkom životu, koji je ekstreman. Dakle, kompromis kao taj da živim sa svekrom i svekrvom ili svojima apsolutno ne dolazi u obzir. Taman celu platu davala na kiriju za stan od 20 kvadrata. Zidovi su skupi, jako, ali sloboda nema cenu. Smile

Šta uraditi? Nisam pametna. Pokušati da organizuješ život shodno okolnostima. Nerealno je očekivati da će sve ići kao po loju u takvim okolnostima. A plašim se da si imala baš takva očekivanja. Suživot sa nekim (pa taman to bio samo tvoj muž) zahteva mnogo prilagođavanja, odricanja, strpljenja i tolerancije. Kamoli kad su tu još tvoji ili njegovi roditelji plus beba. Pa to je jednačina sa ogromnim brojem nepoznatih i zahteva ogromnu količinu planiranja, dogovaranja i energije da se sve to sprovede.

Sedi i razgovaraj sa mužem, pa onda i sa svojima, pa se dogovorite oko nekih pravila. Što ne bi oni izveli bebu u šetnju dok vama dolaze prijatelji na ručak ili kafu? Ili kad želite prosto da budete sami, posvetite se jedno drugom ili samima sebi? Samo malo dobre volje i sve može lakše da se podnese. Smile Ako oni nisu radi da pričuvaju dete, ako ne žele dogovore i kompromise, onda stisni zube, organizuj svoj život do mere u kojoj u tome imaš slobodu i gledaj da što pre odete odatle. Ali ne očekuj da će i kada odete sve da ide kao podmazano. Za sve u životu je potrebna organizacija, koordinacija, dogovor oko podele poslova i tako dalje. Probaj da povratiš kontrolu nad svojim životom koliko je to moguće, ali ne sama, već u saradnji sa mužem. To je makar ono što bih ja uradila ako su sve druge opcije isključne, privremeno ili trajno. Srećno! Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
ja taj problem nemam,mene je pre 39 godina donela roda.zato sam odrastao u domu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:04:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.