Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:08:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tesla portret medju maskama-Pistalo  (Pročitano 47018 puta)
09. Avg 2017, 21:13:26
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
citajuci ovu knjigu primjetio sam da je tesla kao dijete imao psihozu.. jer imam iskustva sa tim. ne samo da je imao psihozu vec patnje u trajanju od 10 godina. psihicke probleme, znaci on je imao probleme 10 godina zato je vidio neku svjetlost razlicite boje elektricitet.itd. Nikola Tesla je bio na budzetu grada Graca prvu godinu studija, a drugu godinu se morao snacu i sam. zato je odustao od faxa jer studiranje nije bilo moguce zbog teskih studija, odao se kockanju, bilijaru teskim fizickim poslovima. psihozu mu je napravio otac slucajno jer je mnogo trazio od njega. Drug medic mijo je bio tu uz njega kad je bio bolestan. imao je dosta zena kod jedne ljubavnice je i zivio u gracu, a kasnije je iz nekih uzih interesa pricao da nije nikad takao zenu. sukob jednosmjerne i naizmjenicne struje je bio lazan jer je i edison smatrao da je naizmjenicna struja neprikosnovena. dogovor od 50 000 dolara je bio sulud i naravno da nije mogao biti isplacen.  itd. saznao sam neke druge istine koje bih ostavio zasad za sebe. treba jos reci da on nije ucio 15-16 sati dnevno jer je to nemoguce, kad bi radio u laboratoriji on je pustao struje sto je moguce vece i ceitao bi knjigu ili zapisivao neka svoja mastanja, i matematicke elektrotehnicke probleme i rjesenja.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
mi smo uspjeli kao svemir. trebao se neko dokazati iz nase dimenzije, ja sam to uradio.! ponosan sam na to. i ako to nije istina ja sam uspio prevazici probleme od 10 godina. osjecam se bozanstveno! znam da su vecina planeta u svemiru cista prasina. nista drugo. mjesec je nafta i krecnjak... nikad nismo otisli na mjesec itd.
« Poslednja izmena: 09. Avg 2017, 21:40:12 od bannnnjac33 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
smanji malo taj LSD.
preterujes.
i obrisi taj bezvezni post o tesli zato sto je bezvezan. Smile
svako ko blati teslu je cista budaletina.
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
tesla  je dogovorio sa edisonom ugovor od 50 000 dolara, sa westinghausom jos veci, to nije moglo biti iyvrseno jer je to bila tako ogromna suma da je nije bilo moguce isplatiti. u dogovoru sa edisonom on je toboz sukobio naimjenicnu i jednosmjernu struju ishod je bio poznas u startu. sve je bilo dogovoreno. shvaticete teslu kad spoznate kako je njegov zivot bio tezak. zato mi ne volimo "oligarhiju" SAD i ljude koji rade za njih, oni nece to da trpe, zato smo ovdje gdje jesmo... Tesla snosi dobar dio odgovornosti! 

cijeli srpski nacionalni korpus je protiv SAD zato smo musketari koji hrle u smrt, u sukobu sa jacim. Tesla je formirao stav srpskog naroda prema SAD i kompanijama iz amerike da smo umalo propali zbog te slabosti.

covjek u nekim periodima zivota misli da je najbolje da nista ne radi, jer primjecuje koliko su neke slabosti velikih ljudi bile katastrofalne za pojedine nacije, pa i kontinente.
« Poslednja izmena: 11. Avg 2017, 15:02:21 od bannnnjac33 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
koji si ti bilde jebote da to je strasno.

skini se sa te droge pod hitno. ne prija ti nikako.

i prestani da pises te budalastine o jednom o najpozitivnijih ljudi u istoriji covecanstva.

tesla je hteo da citavom covecanstvu podari besplatnu energiju koristeci energiju zemljine sfere.

u kom kontekstu takav covek moze da se provuce kroz neoliberalni kapitalizam u kome je samo profit bitan?
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
koji si ti bilde jebote da to je strasno.

skini se sa te droge pod hitno. ne prija ti nikako.

i prestani da pises te budalastine o jednom o najpozitivnijih ljudi u istoriji covecanstva.

tesla je hteo da citavom covecanstvu podari besplatnu energiju koristeci energiju zemljine sfere.

u kom kontekstu takav covek moze da se provuce kroz neoliberalni kapitalizam u kome je samo profit bitan?
vrijedjas...

to pises zato sto nemas para.. hoces opravdati svoje materijalno stanje. ne znas ti nista o tesli, a ne postujes ga ni petinu kao ja...

Covjece! ne mogu da shvatim kako posle ovih postova mozete biti tako jadni i nikakvi!? nemojte komentarisati ove teme ne pisem ih vama vec buducnosti. skloni svoj ubudjali mozak od mene osjecam smrad..  Smile 
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
eeee pileci mozgu, plata mi je skoro 1000eur. kako ja to nemam para?

bice da si ti taj koji nema ni posla ni para kao ni sta da trsi pa si se dovatio lose droge.

nemam nista protiv. samo nas mani pisanja dnevnika tvog drogiranja ovde po forumu.

ruzno je.
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
malo je neumjesno pisati kolika ti je plata, nisam ti to trazio.. nisu to neke pare samo da znas.. smijesan si!

ja osjecam uostalom da si ti dijete, da ti je tata profesor i on ima toliku platu!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
 Smile Smile Smile
o ti veliki direktoru banke...jesi se uradio nedavno? nikako da te popusti malo..
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:08:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.