Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teroristički napad na SAD 11. septembra režiran od CIA-e? Pogledajte sami.  (Pročitano 17903 puta)
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Како год било, добили су оно што су заслужили Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Како год било, добили су оно што су заслужили
....svojom spoljnom politikom,cinizmom i duplim standardima.
 Smile
Da su se posle toga promenili,nisu,...
kad su uspeli da zbog dva srusena solitera,sruse dve drzave (Afganistan i Iraq)
 Smile
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Taxtex, jedno pitanje: a ciji je sajt "youtube" Smile
Da nije mozda srpski? Smile
Ti koliko vidim "hvatas" samo klipove sa "youtube", cekaj, kako sad to? Ameri rade protiv Amera ili se to meni cini? Smile

Jedan je zakljucak: Kada to vama (nekim zatucanim "Srbendama", koji nisu videli vise od svog lepog gradica) odgovara, vi se iz sve snage pozivate na toliko vam omrazenu americku demokratiju, sa druge strane, kada vam je neki drugi interes u pitanju, pljujete po AMerima iz sve snage? Pa sta je sad to? Sta se desava? Opet onaj mentaliete o kojem sam govorila ili pak glupost i nepoznavanje situacije? Ajde razmislite duboko o svemu, pa se javite. Bice bolje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Ameri rade protiv Amera ili se to meni cini?

Наравно, МалецкИ...
Буш највише ради на уништавању Америке, зато ми је било драго кад је поново изабран. Ја сам знао да ће упасти у живи песак Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12

jel to zato sto si pametan? Smile

heh....decko, ne brini ti za Busha i AMeriku. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
ooo,ja se brinem...ako paranoicni kreteni ovako nastave,sami ce se poubijati...

Duse,ljudi,donesite sampanjac!!! Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
@Maleckaa,mislim youtube je Američki i meni je super.Isto je svuda-ljudi su individualni više ili manje i uvek postojje skeptici koji ne gutaju sve što im se servira i svakom je dozvoljeno da postavi video a da se youtube bavi cenzurom-nebi imao oko 4 000.000-na članova!
   -Postoji nezavisno novinarstvo,nezavisni stručnjaci i ljudi na položajima koji su posumnjali u zvaničnu priču i rešili da istražuju.Ispostavilo se da kerozin ne može da istopi konstrukciju jer je to moćan materijal koji je predvidjen za temperature od 2000 stepeni C a kerozin dostiže oko 1200 najviše!Mnogo je aviona udaralo u zgradu pa se nijedna nigde nije rušila.U Španiji kao na snimku sa prve strane,jedan avion putnički je zviznuo pravo u zgradu i ostala je čitava.Sve iznad mesta udara je propalo ali zgrada je ostala na mestu.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
It crossed about 100 feet in front of us and at about 20 feet altitude and we watched it go in. It struck the Pentagon."


ovo je najveci biser . Smile ovaj chovek ochigledno nikad nije bio ni blizu mlaznog aviona kome rade motori ,a pogotovo da taj avion prodje pored njega (brzina minimum 400-500 km/h)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Ali, 6 metara visine!??

Jooj, pa ni pepeo od njega ne bi ostao!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
@Maleckaa,mislim youtube je Američki i meni je super.

Ма шта одговараш на њихово типично триповање.
Па мени је најдраже да користим нешто њихово против њих.
Рецимо кад официри НАТО кажу да у Сребреници није извршен геноцид. Онда домаћи "Американци" морају да побијају оно што каже неко из НАТО, па упадају у нелогичности, јер они желе у НАТО Smile

ooo,ja se brinem...ako paranoicni kreteni ovako nastave,sami ce se poubijati...

Duse,ljudi,donesite sampanjac!!! Smile Smile Smile Smile

Сами најбоље раде против себе Smile
Пре ћемо ми пити шампањац него они што су га отворили још пре годину дана у ишчеивању независности Косова Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.