Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 03. Jun 2024, 07:23:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1315107 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7122
Tako je... Smile


Konačne beskonačnosti su oksimoron.
Kada se od njih oduzme teodor.frančić ostane samo oksi.  Smile Smile  Smile Smile

To je razlika između njegovih konačnih beskonačnosti i njega samog.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 502
Zastava mičigen
 Smile Smile
BRAVO  Smile
majm.. moro.. nadimak teodore šta kažeš na ovu vrhunsku jednaćinu majku ti božju?! ENGAGE
IP sačuvana
social share
sve će to narod pobronziti. .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5699
  a na moja pitanja je iskreno odgovorio da znanost još NE ZNA odgovore na njih, eto tako je bilo a rekao je istinu, zato sam, sam krenuo da vidim je li MOGUĆE saznati istinu o svemu ili ne

Bravo, ovo ti je prvi smislen odgovor za poslednjih 15 godina.

Nauka se bavi stvarima koje imaju manifestaciju u stvarnosti i moguće ih je detektovati, analizirati i testirati.

Tvoja nesuvisla trabunjanja po forumima nit imaju logike, nit imaju naučnu pozadinu.

Čak i ako se kojim slučajem dotaknemo filozofije i filozofskih pitanja, ni tu nisi ama baš ništa razumeo, niti si pokazao potrebu da nešto naučiš.

Nisu to trabunjanja nego činjenice, ali malo je to preteško gradivo za tvoj Um, koji je nedovoljno razvijen za tu vrstu razmišljanja, a to je vrhunac filozofije i nauke, to ću i dokazati, e da!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5699
Ja vas  rasturam a ne vi mene, nemate pojma kako je bilo što nastalo i kako funkcionira, ja o tome SVE znam, dao sam ovdje neke NOVE stvari poput prostora u obliku savršene kocke, nijedan to nije do kraja shvatio, isto kao i to zašto se prostor grana u točno 26 smjera, i još neke sitnice, tko je pametan vidi tko ovdje koga rastura.

Evo gledaj predragona, nema pojma o Bibliji niti o hebrejskom, ali bi druge učio o tome, haha, neverjetno!  Smile

A što se fizičara tiče, PRIJE nego sam počeo raditi na svojoj "teoriji svega", razgovarao sam o svemu što se postanka našega svijeta tiče sa akademikom Vladimirom Paarom, koji je svjetski poznati fizičar sa stotinjak naučnih radova iz područja fizike, baš smo ugodno razgovarali a na moja pitanja je iskreno odgovorio da znanost još NE ZNA odgovore na njih, eto tako je bilo a rekao je istinu, zato sam, sam krenuo da vidim je li MOGUĆE saznati istinu o svemu ili ne, i USPIO sam u tome, tako  da će netko poput tih akademika od prve neke stvari shvatiti što vi na forumima već godinama ne možete, eto, pametnome dosta!  Smile

Možda i poseduješ (sa)znanja o kojima pišeš, ali čini mi se da ovaj forum nije
ambijent u kome bi se o tome debatovalo a da se ne sklizne (i padne) u domene
omalovažavanja stavova i misli, kao i u vredjanje tebe kao inicijatora tih tema.

A misliš da nekoga briga što neznalice, papagaji i nečije ovce misle o mojoj teoriji, o tome će pametni ljudi dati svoj sud, a istina se MORA svugdje govoriti pa i takvima, bez obzira razumjeli nešto ili ne, eto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5699
Tako je... Smile


Konačne beskonačnosti su oksimoron.
Kada se od njih oduzme teodor.frančić ostane samo oksi.  Smile Smile  Smile Smile

To je razlika između njegovih konačnih beskonačnosti i njega samog.  Smile

Neznalice, POSTOJE konačne beskonačnosti kao i beskonačne konačnosti, samo to nije matematika za tako nerazvijene Umove kao što je tvoj, ti ni jednostavne stvari ne shvaćaš a kamoli neke složenije, e da!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5260
Zastava Voždovac-Beograd
Ja vas  rasturam a ne vi mene, nemate pojma kako je bilo što nastalo i kako funkcionira, ja o tome SVE znam, dao sam ovdje neke NOVE stvari poput prostora u obliku savršene kocke, nijedan to nije do kraja shvatio, isto kao i to zašto se prostor grana u točno 26 smjera, i još neke sitnice, tko je pametan vidi tko ovdje koga rastura.

Evo gledaj predragona, nema pojma o Bibliji niti o hebrejskom, ali bi druge učio o tome, haha, neverjetno!  Smile

A što se fizičara tiče, PRIJE nego sam počeo raditi na svojoj "teoriji svega", razgovarao sam o svemu što se postanka našega svijeta tiče sa akademikom Vladimirom Paarom, koji je svjetski poznati fizičar sa stotinjak naučnih radova iz područja fizike, baš smo ugodno razgovarali a na moja pitanja je iskreno odgovorio da znanost još NE ZNA odgovore na njih, eto tako je bilo a rekao je istinu, zato sam, sam krenuo da vidim je li MOGUĆE saznati istinu o svemu ili ne, i USPIO sam u tome, tako  da će netko poput tih akademika od prve neke stvari shvatiti što vi na forumima već godinama ne možete, eto, pametnome dosta!  Smile

Možda i poseduješ (sa)znanja o kojima pišeš, ali čini mi se da ovaj forum nije
ambijent u kome bi se o tome debatovalo a da se ne sklizne (i padne) u domene
omalovažavanja stavova i misli, kao i u vredjanje tebe kao inicijatora tih tema.

A misliš da nekoga briga što neznalice, papagaji i nečije ovce misle o mojoj teoriji, o tome će pametni ljudi dati svoj sud, a istina se MORA svugdje govoriti pa i takvima, bez obzira razumjeli nešto ili ne, eto.

A opet ti fali fundamentalno shvatanje principa nauke i dokazivanja.

Ako su tvoje teorije tačne, ne treba ti ničije mišljenje. Jednostavno ti je potrebna matematika i empirijski dokazi.

Trabunjanja o Isusu, Jahveu, beskonačnim konačnositima koje mogu da se podele na pola i tako to, to je već samo po sebi nelogično i presmešno da bi se bilo ko bavio time.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5699
Nego, još nitko ovdje nije shvatio jednostavnu matematičku istinu a koju donosi ovo pitanje:

"S kojim brojem treba podijeliti beskonačno da se dobije konačan broj?"

E, sada neka se ovi pametnjakovići na ovoj temi, koji misle da su tako pametni dokažu, da znaju odgovor na ovo pitanje.

Inače odgovor na to pitanje se DOGODIO, zato i postoji naša dimenzija i naš svijet, naše prostor-vrijeme.

Ak niste sami sposobni doći ovdje do točnog odgovora, ne bojte se, to sve možete ili čuti ili pročitati iz moje "teorije svega", koja odgovara na još TISUĆE pitanja o postanku svega, za razliku od nauke koja još o tome pojma nema, e da. Živjeli!  Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7122
Neznalice, POSTOJE konačne beskonačnosti kao i beskonačne konačnosti, samo to nije matematika za tako nerazvijene Umove kao što je tvoj, ti ni jednostavne stvari ne shvaćaš a kamoli neke složenije, e da!  Smile
Ne, to je matematika za nekoga ko je priznao da nije umeo da pomnoži tri broja ni pomoću kalkulatora.  Smile

Kao što sam rekao, Nadimak Teodoru nije preostalo ništa osim da kada se pokaže koliko nema pojma da kaže da drugi nemaju dovoljno razvijen um da shvate njegova trabunjanja.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5260
Zastava Voždovac-Beograd
Nego, još nitko ovdje nije shvatio jednostavnu matematičku istinu a koju donosi ovo pitanje:

"S kojim brojem treba podijeliti beskonačno da se dobije konačan broj?"


Beskonačno nije broj.

Pogledaj na googlu ili youtubu koliko je veliki trenutno najveći broj koji su ljudi uspeli da smisle.

Čak i taj "najveći" broj ostaje tako ogroman čak i kad ga podeliš sa 10^500.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5699
Nego, još nitko ovdje nije shvatio jednostavnu matematičku istinu a koju donosi ovo pitanje:

"S kojim brojem treba podijeliti beskonačno da se dobije konačan broj?"


Beskonačno nije broj.

Pogledaj na googlu ili youtubu koliko je veliki trenutno najveći broj koji su ljudi uspeli da smisle.

Čak i taj "najveći" broj ostaje tako ogroman čak i kad ga podeliš sa 10^500.



Jeste beskonačno broj i to najveći, jer nema kraja, nemaš pojma o osnovnim stvarima, druga je stvar što se s beskonačno ne može računati kao sa konačnim brojevima.

Sve što postoji može se opisati sa brojevima, kojim bi ti brojem opisao nešto što nema kraja, jel neznalice?

Malo razmisli prije nego glupost napišeš, e da!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 03. Jun 2024, 07:23:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.