Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:46:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1278240 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684

 nauka pojma nema GDJE se nalazi inteligencija, svijest, pamet kako hoćeš to zvati, u ljudskom tijelu, to što su pronašli što u mozgu utječe na svijest dakle na nas nema veze s time GDJE se točno nalazi naša svijest, najveći naučnici to i te kako priznaju da se to ne zna, da si se malo o tome obrazovao znao bi to, ali nisi, i opet si ispao glup ko stup, nije prvi a ni zadnju put, je tak?  Smile


Pa nisam ni napisao da nauka "zna" gde se nalazi inteligencija i svest nego da su mapirali razne delove mozga. Svest je frontalni talas, tako da se ne "nalazi" nigde nego je to proizvod rada mozga, kao što je temperatura proizvod rada čestica u nekoj sobi.


I svemir je moguće samo na jedan način napraviti, upravo kako su ga Bogovi i napravili, može sam egzistirati i nastati sam od sebe, haha, koji nivo inteligencije, sramotite ljudski rod takvim budalaštinama, ali nećete još dugo,

Svemir nije napravljen - pod jedan. Samo fanatične religiozne osobe pretpostavljaju da je potreban tvorac. Nije. I svemir se nije sam od sebe stvorio, nego iz Big Banga, a i da, ceo svemir postoji vec skoro 14 milijardi godina i to stanje se održava posredstvom jasnih prirodnih fizičkih zakona.

Gravitacija, slaba i jaka nuklerna sila, elektromagnetna sila, tamna materija i tamna energija.





Nije svijest nikakav talas, daj dođi k sebi, opet naučne bajke prosipaš, pa dokle?  Smile

I opet pričaš BAJKU da je svemir iz Big Banga nastao a za to nijedan jedini DOKAZ ne postoji, kada se postavi bilo kakvo pitanje KAKO je nešto nastalo iz Big Banga nauka kaže da to još NE ZNA, tko je onda tu glup je  valjda jasno ili još nije?  Smile


I gravitacija, kao i jaka i slaba nuklearna sila, kao i elektromagnetska sila ne postoji BEZ rada Prvih Bića, pogledaj si STALNO KRETANJE u svim česticama pa da vidiš da netko radi bez prestanka da bi to moglo funkcionirati, nemaš ti pojma KAKO naš svijet egzistira, dapače, e da!  Smile



Pa u pravu je, tvoje obrazovanje jeste na veoma niskom nivou, pa to ni sam ne mozes da poreknes Smile

Zašto lažete sebi i drugima ovdje, obrazovanje nema veze sa time KOLIKO tko ima pameti za neke stvari......

Aj da stanemo prvo ovde........ti jos nisi dokazao da imas pamet  Smile

Ne samo da sam dokazao na ovoj temi da imam pameti (to što vi majmunčići ništa od teorije ne shvaćate je vaš osobni problem ne moj kao AUTORA jedine prave "teorije svega", samo kažem), nego i ZNAM gdje se u ljudskom tijelu pamet nalazi, a vi kao ni nauka o tome opet nemate pojma, haha, neverjetno ali istinito, pa še kak!  Smile

Prvo ti nisi autor, tvoja "teorija" nije publikovana, nije javno prezentovana, niti u realnom svetu postoji....dakle, da bi se neko smatrao "autorom" mora da postoji delo ciji je tvorac taj autor....tvoje delo ne postoji Smile

Drugo,dokazao si par stvari, a to su:

-apsolutno odsustvo formalnog obrazovanja
-apsolutno nerazumevanje najobicnih stvari dokazivih u svakom trenutku
-apsolutno nepoznavanje nauke
-nerazumevanje religije i religijskih dokumenata a samim tim i istorije
-prisustvo nemerljivog ega koji nije baziran na osnovu znanja vec na osnovu vlastitog ubedjenja (sto je delom psihijatrijski problem)

Ti ne znas nista Smile i to sto mislis da znas, granici se sa dilemama koje ima dete od 10 godina.....

Pa se kak Smile



Ograničeni, nisam ja kriv što nisi dovoljno pametan da bilo što iz "teorije svega" shvatiš, i onda meni namećeš kako ja nešto ne razumem, a ti nisi sposoban shvatiti ni to ZAŠTO se recimo prostor širi u točno 26 smjerova a ne više, e pameti!  Smile
« Poslednja izmena: 05. Feb 2023, 20:05:08 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
Ne lupetaj Teodore i prestani da lažeš samog sebe.

Odgovori na pitanje o prvom stihu Biblije, pa kad vidiš da nemaš pojma, možda kreneš putem izlečenja.

Ovako svi vide da si se uplašio i da znaš da ću ponovo da te ponizim.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Glupavi predragon još ne shvaća da pošto pojma o hebrejskome nema, da ima Bibliju i na materinjem jeziku koju su stručnjaci za hebrejski preveli, da ne mora engleski prijevod koristiti, ali ni na materijalnom nije shvatio što piše čak ni u prvim rečenicama Biblije, pametnome  dosta!  Smile




"Kada netko gleda mikrosvijet, VIDI Stvoritelja, Prva Bića kako neprestano rade, samo kažem, e da!"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
Jahač moje mame predragon još ne shvaća da pošto pojma o hebrejskome nema, da ima Bibliju i na materinjem jeziku koju su stručnjaci za hebrejski preveli,

I dalje nisi odgovorio na pitanje Majmune Teodore.

Zamisli stručnjaka za Šekspira koji nema pojma o engleskom iz tog doba.  Smile
Zamisli tu budalu koja kaže, "Ja sam proučio Šekspirova dela, znam SVE o njima, ali nemam pojma šta piše na originalnom jeziku". Smile Smile Smile

Takva budala bi bila slična tebi...ali bi verovatno makar znala da pomnoži tri broja.  Smile

Prevod o kojem pričaš je upravo za budale kao što si ti...stručnjaci znaju šta stvarno piše.
I to može da se proveri ko ima pameti, ali ti je nemaš.  Smile
I na teološkim fakultetima se uči šta stvarno piše, kako su tekstovi prepravljani i kako se tendenciozno tumače, ali ti si neuka budala.
A sveštenici žive od neukih budala poput tebe.


Dakle, i dalje te derem...i dalje se plašiš da odgovoriš (priznaš da nemaš pojma).  Smile
I svi to vide i smeju ti se.  Smile


Plus ako ne dokažeš da nemam pojma o hebrejskom bio sam ti sa Frančićkama (a jesam). 
« Poslednja izmena: 05. Feb 2023, 21:56:53 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5210
Zastava Voždovac-Beograd

 nauka pojma nema GDJE se nalazi inteligencija, svijest, pamet kako hoćeš to zvati, u ljudskom tijelu, to što su pronašli što u mozgu utječe na svijest dakle na nas nema veze s time GDJE se točno nalazi naša svijest, najveći naučnici to i te kako priznaju da se to ne zna, da si se malo o tome obrazovao znao bi to, ali nisi, i opet si ispao glup ko stup, nije prvi a ni zadnju put, je tak?  Smile


Pa nisam ni napisao da nauka "zna" gde se nalazi inteligencija i svest nego da su mapirali razne delove mozga. Svest je frontalni talas, tako da se ne "nalazi" nigde nego je to proizvod rada mozga, kao što je temperatura proizvod rada čestica u nekoj sobi.


I svemir je moguće samo na jedan način napraviti, upravo kako su ga Bogovi i napravili, može sam egzistirati i nastati sam od sebe, haha, koji nivo inteligencije, sramotite ljudski rod takvim budalaštinama, ali nećete još dugo,

Svemir nije napravljen - pod jedan. Samo fanatične religiozne osobe pretpostavljaju da je potreban tvorac. Nije. I svemir se nije sam od sebe stvorio, nego iz Big Banga, a i da, ceo svemir postoji vec skoro 14 milijardi godina i to stanje se održava posredstvom jasnih prirodnih fizičkih zakona.

Gravitacija, slaba i jaka nuklerna sila, elektromagnetna sila, tamna materija i tamna energija.


Nije svijest nikakav talas, daj dođi k sebi, opet naučne bajke prosipaš, pa dokle?  Smile

1) I opet pričaš BAJKU da je svemir iz Big Banga nastao a za to nijedan jedini DOKAZ ne postoji,


2) kada se postavi bilo kakvo pitanje KAKO je nešto nastalo iz Big Banga nauka kaže da to još NE ZNA, tko je onda tu glup je  valjda jasno ili još nije?  Smile


1) Imaš bar 4 dokaza da je naš svemir nastao iz Big Banga.

2) Kako je nastalo iz Big Banga imaš objašnjenje. Samo ne umeš da ga razumeš i pročitaš. Problem je što niko ne zna šta je prethodilo Big Bangu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Ograničeni, nisam ja kriv što nisi dovoljno pametan da bilo što iz "teorije svega" shvatiš, i onda meni namećeš kako ja nešto ne razumem, a ti nisi sposoban shvatiti ni to ZAŠTO se recimo prostor širi u točno 26 smjerova a ne više, e pameti!  Smile

Ogranicena ti majka koja te rodila  Smile

Gde je ta teorija retarde, je l si odrzao predavanje, napisao knjigu?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
Ogranicena ti majka koja te rodila  Smile
Ali zato zna da širi...vidike.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Ograničeni, nisam ja kriv što nisi dovoljno pametan da bilo što iz "teorije svega" shvatiš, i onda meni namećeš kako ja nešto ne razumem, a ti nisi sposoban shvatiti ni to ZAŠTO se recimo prostor širi u točno 26 smjerova a ne više, e pameti!  Smile

Ogranicena ti majka koja te rodila  Smile

Gde je ta teorija retarde, je l si odrzao predavanje, napisao knjigu?  Smile

A što se ti brineš za "teoriju svega" kada nisi sposoban ama baš ništa shvatiti, za domaću zadaću probaj sam shvatiti ZAŠTO se prostor širi u TOĆNO 26 smjerova, ak to sam ne možeš shvatiti, nemaš što raditi na mojem predavanju o teoriji, kratko i jasno, e da!  Smile




1) Imaš bar 4 dokaza da je naš svemir nastao iz Big Banga.

2) Kako je nastalo iz Big Banga imaš objašnjenje. Samo ne umeš da ga razumeš i pročitaš. Problem je što niko ne zna šta je prethodilo Big Bangu.

Nemaš nijedan dokaz za Big Bang, recimo širenje svemira, pozadinsko zračenje, teški elementi rasprostranjeni u svemiru NISU dokaz za Big Bang, ima DRUGIH razloga zašto je to tako, ali ti o tome kao ni nauka pojma nemaš,  samo kažem.  Smile

I ne laži da postoji bilo kakvo objašnjenje KAKO je bilo što iz Bin Banga nastalo, ajde NAVEDI ovdje kako je bilo što nastalo iz toga, sam biraj što, da se svi malo nasmijemo tim naučnim bajkama, pa še kak.

I naravno da se NE ZNA što je bilo prije Bin Banga, jer da se ZNA kako je svemir nastao, znalo bi se i to da Bin Banga NIJE bilo a da je prije svemira bila samo TAMA po cijelom prostor-vremenu, kako i piše u prvim rečenicama Biblije, pametnome dosta, e da!  Smile

« Poslednja izmena: 06. Feb 2023, 21:43:13 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
Lažljiva neuka kukavice, kako na hebrejskom glasi prvi stih Biblije, pošto si stručnjak?

Hajde napiši, dok ja završim nešto sa gospođom Frančić.

I razmisli malo o rečima ove budale iz Medjimurja. Smile

Citat: majmun.teodor
...a da je prije svemira bila samo TAMA po cijelom prostor-vremenu, kako i piše u prvim rečenicama Biblije*, pametnome dosta, e da!  Smile


Citat: majmun.teodor
i to tako da su materijal za svemir uzela od onoga što jedino postoji u našem prostor-vremenu, a od čega sve materijalne sile nastaju, a to su Nulti prostori, najmanje jedinice prostora, neke su tamne a neke su svjetle boje da tako kažem, kombinacijom svjetla-tame napravili su sve čestice koje postoje u svemiru,



*Ne piše, nego nemaš pojma o Bibliji.
« Poslednja izmena: 06. Feb 2023, 22:44:04 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Stvoritelj je obećao da poslije ovoga života na Zemlji nikada više neće biti patnje ni za koga, ni nesreća poput potresa, vladati će mir i sreća u vjeke vjekova, e da!



Otkrivenje 21,4 I otrt će Bog svaku suzu od očiju njihovih, i smrti neće biti više, ni tuge, ni vike, ni boli neće biti više, jer prvo prođe."
Otkrivenje 21,5 I reče onaj, koji je sjedio na prijestolju: "Evo sve novo činim."

AMEN!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:46:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.