Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:26:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1264552 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5673
Smile

OK

Voda je materija, napredujemo Smile

A nego što je voda, duh?

Jesi tupav!

Voda se sastoji od molekula, molekule od atoma, a atomi su sastavni dio MATERIJE, ili ti to osporavaš, jel?

I onda da čovjek s takvima ozbiljno razgovara o postanku, ma možeš mislit!  Smile
« Poslednja izmena: 15. Avg 2022, 21:39:27 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5179
Zastava Voždovac-Beograd
U početku stvori Bog nebo i zemlju.

Duh je Božji lebdio nad vodama.

Tada reče Bog: "Neka bude svod posred voda, i neka rastavi vode od voda!"

Dakle samo za tebe retardirani Teodore, kretene, ovde jevreji pišu da je bog stvorio nebeski omotač od vode.

Zašto je bitno šta su jevreji napisali. Pa mene i 6 milijardi ljudi na planeti zemlji bole PIMPEK šta su jevreji napisali u bibliji, ali tebe i tvoje retardirane vernike to interesuje i vi u to verujete. VAMA je važno šta tamo piše, meni NE.







Tupavi, pa ne radi se o doslovnoj vodi kakvu mi znamo, vidiš da si preglupav da shvatiš i prve rečenice iz Biblije a kamoli cijelu, ozbiljno.

Voda je simbol za život, i još je materija, znači nebo je bilo puno MATERIJE od koje su onda nastale i zvijezde i planete,

Nebo, kakvo su ga shvatali retardirani jevreji iz tog doba je bila voda. Zvezde, mesec i sunce su po njihovom shvatanju bili nalepljni na nebeski svod. U to vreme planeta zemlja je bila centar univerzuma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5673
U početku stvori Bog nebo i zemlju.

Duh je Božji lebdio nad vodama.

Tada reče Bog: "Neka bude svod posred voda, i neka rastavi vode od voda!"

Dakle samo za tebe retardirani Teodore, kretene, ovde jevreji pišu da je bog stvorio nebeski omotač od vode.

Zašto je bitno šta su jevreji napisali. Pa mene i 6 milijardi ljudi na planeti zemlji bole PIMPEK šta su jevreji napisali u bibliji, ali tebe i tvoje retardirane vernike to interesuje i vi u to verujete. VAMA je važno šta tamo piše, meni NE.







Tupavi, pa ne radi se o doslovnoj vodi kakvu mi znamo, vidiš da si preglupav da shvatiš i prve rečenice iz Biblije a kamoli cijelu, ozbiljno.

Voda je simbol za život, i još je materija, znači nebo je bilo puno MATERIJE od koje su onda nastale i zvijezde i planete,

Nebo, kakvo su ga shvatali retardirani jevreji iz tog doba je bila voda. Zvezde, mesec i sunce su po njihovom shvatanju bili nalepljni na nebeski svod. U to vreme planeta zemlja je bila centar univerzuma.

Pa tko te pita u što su Jevreji vjerovali, pitanje je ŠTO piše u Bibliji, i kada se nešto doslovno prevodi a kada simbolično, nemaš pojma ko ni predragon, totalne ste biblijske neznalice, samo kažem.

A Biblija jasno TVRDI da u početku NIJE bilo ničega u našoj dimenziji, kada je ona nastala, OSIM koga to, jel?

Nemate pojma jel tako?

I onda bi razgovarali o Bibliji, a pojma nemate što tamo uopće piše.

Valjda su vas majmunčiće u školi učili da ne morate čitati neku knjigu da bi znali što u njoj piše, dovoljno je da čujete sa strane što se o njoj govori, haha, neverjetno!  Smile
« Poslednja izmena: 15. Avg 2022, 21:48:23 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5179
Zastava Voždovac-Beograd
U početku stvori Bog nebo i zemlju.

Duh je Božji lebdio nad vodama.

Tada reče Bog: "Neka bude svod posred voda, i neka rastavi vode od voda!"

Dakle samo za tebe retardirani Teodore, kretene, ovde jevreji pišu da je bog stvorio nebeski omotač od vode.

Zašto je bitno šta su jevreji napisali. Pa mene i 6 milijardi ljudi na planeti zemlji bole PIMPEK šta su jevreji napisali u bibliji, ali tebe i tvoje retardirane vernike to interesuje i vi u to verujete. VAMA je važno šta tamo piše, meni NE.







Tupavi, pa ne radi se o doslovnoj vodi kakvu mi znamo, vidiš da si preglupav da shvatiš i prve rečenice iz Biblije a kamoli cijelu, ozbiljno.

Voda je simbol za život, i još je materija, znači nebo je bilo puno MATERIJE od koje su onda nastale i zvijezde i planete,

Nebo, kakvo su ga shvatali retardirani jevreji iz tog doba je bila voda. Zvezde, mesec i sunce su po njihovom shvatanju bili nalepljni na nebeski svod. U to vreme planeta zemlja je bila centar univerzuma.

Pa tko te pita u što su Jevreji vjerovali, pitanje je ŠTO piše u Bibliji, i kada se nešto doslovno prevodi a kada simbolično, nemaš pojma ko ni predragon, totalne ste biblijske neznalice, samo kažem.

A Biblija jasno TVRDI da u početku NIJE bilo ničega u našoj dimenziji, kada je ona nastala, OSIM koga to, jel?


Retarde, bibliju su pisali jevreji. Oni su verovali da je nebo od vode. Oni su verovali da su zvezde nalepljene na nebeski svod.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34611
Zastava
mob
LG Frizider
Smile

OK

Voda je materija, napredujemo Smile

A nego što je voda, duh?

Jesi tupav!

Voda se sastoji od molekula, molekule od atoma, a atomi su sastavni dio MATERIJE, ili ti to osporavaš, jel?

I onda da čovjek s takvima ozbiljno razgovara o postanku, ma možeš mislit!  Smile

Ma jok retarde napredujes, ja te pohvalio, shvatio si da je voda materija.
Polako jedno po jedno pa ce i osnovna skola da se zavrsi konacno Smile

Al jbg na forumu se ne dele te bedne diplome pa ces moci samo da mi popusis kurac i ja cu biti, ok prosao si, na rec Smile
« Poslednja izmena: 15. Avg 2022, 22:09:01 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6988
Ovaj rasturač anusa moje mame predragon stvarno MISLI
Za razliku od tebe Majmune koji ne umeš da misliš.  Smile

da je bezdan u prvim rečenicama Biblije bezdan VODA, stvarno moraš biti jako glup da to tako shvatiš, kada je voda MATERIJA, a kada je nastala naša dimenzija nikakve materije nije bilo, dapače, tako da se vidi tko je prava biblijska neznalica, pa še kak!  Smile
Polaziš od svog nedokazanog, a svakako pogrešnog mišljenja, a onda hoćeš da prilagodiš istinu tome.

Nemaš pojma ni o nauci ni o Bibliji.

Još jednom te izazivam da se kladimo, da vidimo da li samo laprdaš ili si spreman da staneš iza gluposti koje pričaš.
Burek pravni tim će sve da organizuje, ako ne prihvatiš jasno je da si kukavica koju sam razvalio...kao tvoju mamicu.

Tvoji retardirani jevreji su mislili da je nebo od vode.

Što me briga što tko misli, ISTINA je bitna a ne nečije mišljenje, zaboli me što netko sada misli ili je mislio, tako se ne dolazi do činjenica o postanku, dapače!  Smile
Majmune Teodore, pamtiš li ti šta si pričao?
Ili po običaju, kada te uhvate u laži ignorišeš to?

Pokušaću uprošteno da ti napišem šta ti objašnjavamo.

Ti si rekao da je u Bibliji zapisana istina.
Jevreji su pisali, sklopili i preradjivali Postanje.
Jevreji su obradjivali tudje mitove i zapisivali ih kao svoje (Postanje nije pisano u doba Mojsija, čisto da znaš).
Ti mitovi su govorili o vodi koja je prapočetak svega.
Jevreji su mislili da je nebo koje okružuje Zemlju večita voda, to je zabeleženo u Postanju i to oni koji se ozbiljno (za razliku od tebe) bave proučavanjem Biblije znaju.


A ti kažeš se glupost koju nazivaš "teorijom" savršeno slaže sa onim što opisuje Biblija (zato što nemaš pojma šta stvarno govore biblijski tekstovi).  Smile

Da li ti je jasno?*

Smeš li da se kladimo, pa da ti oderem kožu sa majmunskih ledja...Majmune? Smile


Valjda su vas rasturače anusa moje mame u školi učili da ne morate čitati neku knjigu da bi znali što u njoj piše, dovoljno je da čujete sa strane što se o njoj govori, haha, neverjetno!  Smile
Ne drugoj temi se plašiš da priznaš da ne umeš da odgovoriš na jednostavna pitanja o Bibliji.
Da vidimo ko je pročitao Bibliju, ko je proučio i ko je razumeo šta tamo piše?
I ko se plaši da se kladi jer zna da nema pojma?



*Ovo je retoričko pitanje, tebi je jasno da si glup i da si amater u poredjenju sa svima ovde, pa se plašiš da se kladiš.
« Poslednja izmena: 16. Avg 2022, 09:03:07 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1683
Majmune,zar te nije sramota?
Jesi tvrdio da Vječni Bog ne može stvarati materijalno,jer nije materijalan?
Sad nas uvjeravas da je voda materija i materijalna?
Ili pak se biblijski izvještaj o postanku odnosi na tvoje retardirane tvrdnje o tome kako su mirijade vansvemiraca bilijune godina stvarali vodu i sve drugo materijalno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5179
Zastava Voždovac-Beograd
Pička todorska ne sme da se upušta u bilo kakve rasprave pa makar i na nivou retardirnog vernika u bogovske akcije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1683
Dovoljno je da retardiranog  majmuna pitamo nek navede koje poglavlje,koja recenica u kontekstu ili izvan konteksta postanka uopće upućuje na to da je svemir stvaralo mirijade bica milijarde godina!?Naravno da retardirano nece navesti koja recenica potvrdjuje njegove bolesne fantazije!🤣
« Poslednja izmena: 16. Avg 2022, 19:06:43 od Adriano50 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5673
Postanak 1,26   Tada reče Bog: "Načinimo čovjeka na sliku i priliku svoju! Neka on vlada nad ribama morskim, nad pticama nebeskim, nad stokom, nad svim zvijerima zemaljskim i nad svim, što gmiže po zemlji!"
Postanak 1,27   Tako stvori Bog čovjeka na sliku svoju, na sliku Božju stvori ga, muško i žensko stvori ih.

Tupavi majmunčići, jer Bog ovdje jednina ili množina, neznalice!  Smile




Biblija jasno TVRDI da u početku NIJE bilo ničega u našoj dimenziji, kada je ona nastala, OSIM koga to, jel?

Nemate pojma jel tako?

I onda bi razgovarali o Bibliji, a pojma nemate što tamo uopće piše.  Smile

« Poslednja izmena: 18. Avg 2022, 12:32:49 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:26:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.